dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

550 000 zł2 888 m² 190,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żory, ul. Pszczyńska - działka mieszkaniowo-usługowa przy dw 935 Cena: 550 000 pln netto / 676 500 pln brutto dla biura nieruchomości Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 371 m² 111,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Tartacznej o powierzchni 1371m2 w bardzo spokojnej i bezpiecznej okolicy. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 940 m² 158,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta dla inwestora Oferuję do sprzedaży urokliwie położoną i zagospodarowaną działkę z dużym stawem oraz barem z zapleczem kuchennym w miejscowości Borówno-gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

280 000 zł3 320 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3320 m2 W stronnie, gmina dobrcz dobra cena! Piękna, duża działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 088 m² 137,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Żarowo, gm. Stargard Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m2, położona w miejscowości Żarowo, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł967 m² 455,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka Budowlana bezpośrednio granicząca z Lasem w Bąkowie (gm. Kolbudy) działka 967m (18m x 53m) objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

188 683 zł1 009 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1009 m2 (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący), położona w Grabowcu w gminie Szemud. Obecnie właściciel czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 441 m² 176,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną na granicy Skarszewa i Pólka (administracyjne Skarszew, wjazd na działkę przez Pólko). Działka o łącznej powierzchni 1441 m2, o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł680 m² 513 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o wysokim potencjale inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 315 zł3 697 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3 697m - Łebski Horyzont - Żarnowska 2km od Łeby nowe warunki zakupowe W nowej cenie - obejmuje limitowaną ilość działek Kupujący nie płaci podatku pcc oraz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł9 797 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Środa Śląska, ul. Kolejowa. Posiada mpzp, budowlana. Media w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 593 m² 941,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1593 m , położoną w zielonej i spokojnej części Warszawy dzielnicy Wawer, rejon Zbójna Góra. Media: prąd, woda, gaz do łatwego podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

372 870 zł1 381 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Michałowice - część zachodnia. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne. Położenie działki zapewnia spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

236 175 zł3 149 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki o powierzchni 3149 m2, położone w miejscowości Przerzeczyn Zdrój, gmina Niemcza, powiat dzierżoniowski. Działki zlokalizowane przy drodze krajowej nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 344 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 1344m2 położoną w Radomierzu Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem mn - budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 577 m² 149,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! zarezerwowane! dla inwestora. Prezentujemy Państwu działkę o charakterze inwestycyjnym położoną bezpośrednio przy trasie Aleksandrów Ł. - konstantynów Ł. W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 249 m² 288,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach - idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m , położona w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 033 m² 130,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę (składającą się z dwóch przyległych działek) o łącznej powierzchni 3033 m , położona w malowniczej lokalizacji Słone (sypialnia miasta), szybki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł15 400 m² 9,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 1,54 ha, położona w miejscowości Kolonia Radowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 298 530 zł17 681 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny dla dewelopera przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Koszalin, obr. 0049 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną z widokiem na Babią Górę. Przeznaczenie mnu1 teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dobre nasłonecznienie idealne warunki do budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł28 508 m² 18,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż areał ziemi rolnej o powierzchni 2,85 ha zlokalizowany w Ostrówkach, gmina Zabłudów, w cenie 18,5 zł/m2. Teren stanowi spójną całość, przy czym podzielony jest.

Szczegóły ogłoszenia

553 950 zł1 231 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł15 633 m² 31,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 1,5 ha - Kruszów, gm. Tuszyn - przy drodze asfaltowej, media w drodze. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni około 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł53 300 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki w Santocku, gmina Kłodawa! Działka położona jest w malowniczej okolicy, blisko natury. Odległość od centrum Gorzowa Wlkp. to.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 064 m² 230,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych! lokalizacja: niestępowo jest prężnie rozwijającą się miejscowością przy Trójmieście. Posiada łatwy dostęp do centrum Gdańska, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł910 m² 658,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam unikatową , uzbrojoną działkę pod budowę , w miejscowości Rozewie. Działka położona w pięknym lesie , na uboczu. Działka podlega pod mpzp -dom mieszkalny z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 159 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Stawowa - działki budowlano - przemysłowe o pow. całkowitej 91,59 arów (9159 m2) , działki nr. 56, 57 obr. 213 - oznaczone jako br - grunty rolne zabudowane, znajdują sie w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł892 m² 50,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę ok 0,09 ha z domkiem letniskowym położoną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "jedność". Części składowe domku letniskowego: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 844 m² 699,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

zaproponuj cenę Działka budowlana o powierzchni 0,1844 ha w ścisłym centrum Jeleniej Góry. - budynek wielorodzinny? -dom weselny z restauracją? Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 623 m² 120,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 32/3 położona.

Szczegóły ogłoszenia

158 998 zł2 080 m² 76,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga dojazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł21 000 m² 94,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna o pow. 2,1 hektara i wym. ok. 150/140m. w Jurkowie, gm. Czchów, pow. Brzeski, woj Małopolskie. Działka częściowo płaska, położona przy drodze krajowej nr 75 Brzesko.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 869 m² 963,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla dewelopera: północ Nieruchomości w Bolesławcu ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1869 m2 przeznaczoną pod budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 545 m² 17,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż działka rolna o kształcie prostokątnym i powierzchni 2545 m położona w urokliwej, dobrze nasłonecznionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 150 m² 78,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w Słomirogu. Położona kilkanaście minut jazdy od Krakowa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 032 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży prawo własności atrakcyjnej, niezabudowanej nieruchomości gruntowej o przeznaczeniu budowlanym, położonej w prestiżowej i doskonale widocznej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty w biurze 5859 Oferta tylko dla klienta gotówkowego! Polecamy do sprzedaży bardzo ładną, słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 3100m2 o szerokości 60m.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 414 m² 293,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Złotokłos w gminie Piaseczno. Działka ma powierzchnię 1414 m2, kształt prostokąta o wymiarach 47 x 30 m i położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł298 m² 3,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do dzierżawy teren usługowy usytuowany w centrum Rybnika przy ul. Reymonta - w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania z ul. Młyńską. Tylko tu w otoczeniu masz: - urząd skarbowy.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 088 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1088m2, położony w podbydgoskim Nowym Smolnie - Kobylarnia. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 25/16. (Oferta wyłącznie.