dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

166 000 zł1 660 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

***spokojna okolica***wąska działka*** Zapraszam na prezentacje działki w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość ma kształt trapezu o wymiarach 18x110x14x120m. Powierzchnia całej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 171 m² 135,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 2171 m - Salinko, z wz, prąd na działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł834 m² 154,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wieś wilcza W pobliżu srebrnej góry - obszar niezalewowy - przepiękne tereny - dla wielbicieli singletracków - gór - zieleni - spokoju - strefa czystego powietrza - - działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard,zachodniopomorskie

150 720 zł1 256 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1256 m2, położoną w bliskiej okolicy Nowogardu (około 4 km). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł12 400 m² 12,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 1,24 ha z dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn. Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m do ponad 1,5 ha łącznie, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 500 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować ogrodzoną działkę budowlano-leśną na sprzedaż przy ul. Działy w Mogilanach. Idealna dla osób szukających częściowo zalesionej działki oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

229 990 zł1 446 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zarzecze, okolice Jeziora Żywieckiego Działka budowlana 400m od linii brzegowej Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1446m 2 położoną w Zarzeczu niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł840 m² 309,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przeznaczonej zgodnie z mpzp pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowanej w centrum urokliwego Osiedla Górki przy ul.Topolowej. Działka o powierzchni 840 m2 (8,4 ar).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 061 m² 490,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem na dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, dwulokalowe, parterowe z poddaszami użytkowymi wraz z wbudowanymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł700 m² 2,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do wynajęcia plac utwardzony w centrum Czarkowa. Powierzchnia terenu: około 700 m2 Plac utwardzony, dostosowany do wjazdu dla ciężkiego sprzętu, nawierzchnia wysypana zdrapką.

Szczegóły ogłoszenia

251 931 zł6 378 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana we wsi Witów w województwie łódzkim, w powiecie łęczyckim, w gminie Piątek. Położona w odległości ok. 32 km na północ od Łodzi i 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 400 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o wielkości 3400m. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd utwardzoną Prąd na dzialce, woda , obok dzialki, wzdłuż drogi docelowo 4 działki, z czego jedna już.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 685 m² 18,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni łącznej , aż 7685 m2, składająca się z 3 działek, położona w miejscowości Łukowiec obok miejscowości Jeruzal w gminie Mrozy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invest Home Nieruchomości poleca do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 położoną w Nisku na Malcach ul. Legionów , powiat niżański. Działka o wymiarach 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Węgorzyno,zachodniopomorskie

60 000 zł1 327 m² 45,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Węgorzyno, woj. zachodniopomorskie działka z warunkami zabudowy na sprzedaż - cena 60.000,00 zł. Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 1327m2 wraz z udziałem w działkach gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 243 m² 136,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena: 170 000 zł Zamieszkaj w Rybakowie: w pięknej okolicy otoczonej lasami i jeziorami! Polecam na sprzedaż: atrakcyjną działka budowlaną o powierzchni: 1243 m2.

Szczegóły ogłoszenia

81 510 zł741 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 741m2. położonej w drugiej linii zabudowy, obręb miejscowości Egiertowo. Działka położona przy drodze krajowej nr 20 Żukowo - Kościerzyna.

Szczegóły ogłoszenia

110 880 zł1 008 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1008 m położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Zabłudów. Cena: 110 zł/m Łączna cena: 110 880 zł.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 195 m² 292,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko jeziora, dymaczewo nowe Bardzo Ładnie położona działka budowlana w Dymaczewie Nowym, zaledwie kilkaset metrów od przystani żeglarskiej, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł7 603 m² 749,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki obok siebie po ok. 3800 m każda. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Jest dostęp do drogi publicznej. Działka zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka nr 329/1 o powierzchni 0,3ha we wsi Kryniczno. Nieruchomość przeznaczona jest pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

753 312 zł912 m² 826 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 912 m2 w miejscowości Kobyłka, powiat Wołomiński pod Warszawą. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 616 m² 172,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 26,16 ara, położona w malowniczej i spokojnej części Poręby Żegoty (gmina Alwernia). To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 160 m² 504,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana 1160 m os. Zachód ul. Banacha! Pełne uzbrojenie Pozwolenie na budowę Projekt dwóch bliźniaków Dom w Arkadiach R2 ** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 072 m² 97,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Chełmińska - plan mpzp - 3072 m2 Oferta w Naszym Biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej w dąbrowie chełmińskiej niedaleko Bydgoszczy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł7 600 m² 100,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Rabiąż tylko 7km od morza. Działka częściowo zadrzewiona, co pozwala na stworzenie własnej przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł6 407 m² 546 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania uzbrojona działka budowlana z pozwoleniem na budowę. Opis planowanej inwestycji: dwa zespoły budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (jeden zawiera 16 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł12 715 m² 37,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z dwóch działek: działka siedliskowa zabudowana o powierzchni 5970 m o wymiarach 40 x 157m Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 812 m² 193,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok 18 arów na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu Gaz, kanalizacja , Energia Elektryczna Szkoła podstawowa 5 km Tylko 8 km do Lublina uwaga : Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł934 m² 353,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Stasi Las gmina Nieporęt, powiat legionowski zaledwie 25 minut od centrum Warszawy. Działka w drugiej lini zabudowy. Powierzchnia: 934 m .

Szczegóły ogłoszenia

478 250 zł1 913 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Rudnej Małej, która łączy atrakcyjną cenę,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1000m2 przy lesie łagiewnickim! zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Zgierz. Piękna okolica, blisko granic Łodzi. Numer ewid.

Szczegóły ogłoszenia

376 050 zł1 635 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trafia działka położona w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Solniczki ( gmina Juchnowiec Kościelny). Nieruchomość częściowo ogrodzona. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł8 372 m² 955,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 450 zł13 983 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren pod inwestycję o łącznej powierzchni 13 983 m (1,3 ha), położony w miejscowości Wierzbica, gm. Serock, w odległości około 35 km od granic Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł7 302 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę dwóch dużych działek rolnych w miejscowości Trójca. Pierwsza działka jest o wielkości 7302m2, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 132 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod budynek handlowo-usługowy. Dla działki wydano również odrębne wz pod dom jednorodzinny oraz pod budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł7 000 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży: działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 262 m² 75,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość, gdzie z powodzeniem odnajdziesz siebie oraz stworzysz nowe miejsce do życia dla Twojej rodziny. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o wielkości niewiele ponad.