dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

1 100 000 zł11 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa W łebczu - pomiędzy puckiem a władysławowem Kapitalna.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 486 m² 70,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łupowo, gmina Bogdaniec. Położona ok150 m od Kościoła, zjazd z drogi asfaltowej, w drodze uzbrojenie: gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 320 000 zł46 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż ziemię rolną położoną w Świdnicy. Grunt o łącznej powierzchni 4,64 hektara składa się z 5-ciu działek. Klasy użytków: rvi, łiv, łv, psv, psvi.

Szczegóły ogłoszenia

75 500 zł1 000 m² 75,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 1000 m2 Cena: 75 500 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł9 100 m² 60,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna Gaj Żelechowski, gm. Chynów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9100 m , położoną w malowniczej miejscowości Gaj Żelechowski.

Szczegóły ogłoszenia

262 620 zł1 459 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki, która łączy naturę z wygodą? Oferujemy 1459 m w sercu Sokolnik-Lasu miejscowości o statusie miasta-ogrodu, uwielbianej za specyficzny mikroklimat i piękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł14 191 m² 26,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - oferta dotyczy zakupu dwóch działek (rolna + budowlana) Działka rolna o powierzchni 12 764 m2 zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie działki budowlanej o powierzchni 1427 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł38 784 m² 37,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięć działek na sprzedaż z widokiem na Karkonosze Na sprzedaż prezentuje teren o łącznej powierzchni 3,8784 ha w miejscowości Kowary- dzielnica Wojków koło Karpacza. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

70 400 zł880 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 980 m² 46,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną w gm. Choroszcz Działka o powierzchni 3980 m2 położona przy szosie Kruszewskiej we wsi Barszczewo. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 002 m² 164,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona w miejscowości Niecki, w gminie Turośń Kościelna. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 000 zł1 453 m² 898,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni prawie 15 arów w Olszanicy przy ul. Zofii Stryjeńskiej. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Franciszkowo

Franciszkowo,warmińsko-mazurskie

175 000 zł20 500 m² 8,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Franciszkowo Dolne,w gminie Iława. Działka ma powierzchnię 2,0500 ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

495 450 zł3 303 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 3303 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 404 m² 81,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W ługach ujskich (gm. Ujście) nowa niższa cena! Niezwykle urokliwe miejsce, otoczone lasem - miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł513 m² 582,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o której marzy każdy, kto chce zbudować swój dom marzeń Grabówka koło Białegostoku Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że to jest to. Ta działka w Grabówce.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł21 906 m² 100,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 21906m2 Media: - prąd w drodze - Woda w drodze - Kanalizacja w drodze Wymiry: 97x218 Studium zakłada lokalizowanie obiektów produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł1 055 m² 251,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż ogrodzona działka z notarialnym dostępem do jeziora Raduńskiego (400m). Lokalizacja: borucino -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 215 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w miejscowości Szczytniki nad Kaczawą, gmina Kunice. Symbol działki 502/9 Powierzchnia 12,15 ara Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 017 m² 38,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 5017 m położoną przy drodze wojewódzkiej 151 z wydanymi warunkami zabudowy. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

535 150 zł3 058 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo urokliwe miejsce do wypoczynku i spędzania czasu wolnego. Działka budowlana położona w Budzistowie (stare miasto) przy samym lesie w sąsiedztwie zakola rzeki Parsęty. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Godziszka,śląskie

329 000 zł1 435 m² 229,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej miejscowości Godziszka, w gminie Buczkowice.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Wólka, gm. Słupia Konecka Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach 1300 m , położone w miejscowości Wólka w gminie Słupia Konecka. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na wynajem o pow. 5000m2 położona w Łężycach w pow. wejherowskim. ( nr działki 9/61). Przeznaczenie działki - plac składowy wraz z kontenerami socjalno-biurowymi. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

144 500 zł1 156 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się zbudowanie własnego domu w cichej i spokojnej okolicy? Chcesz mieć niedaleko do Nowego Dworu Mazowieckiego? Jeśli tak to oferta sprzedaży tej działki powinna przypaść Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 700 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domek rekreacyjny z panoramicznym widokiem Twoje miejsce w Bieszczadach! Szukasz swojego azylu w Bieszczadach? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1700 m2 z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł10 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynajmę hektar obok 3M na Kowalskiej W skład nieruchomości wchodzą: 1. Były budynek kotłowni - ok 85 m. 2. Garaż - ok 50 m. 3. Mieszkanie - ok 50 m. 4. Wiata - ok 270 m. Łącznie części.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 000 zł8 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób które cenią sobie życie na wsi - z dala od zgiełku, ale z bliskim dostępem do usług i miasta. Miejsce może być wykorzystane zarówno na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód. Możliwość zabudowy 50%. Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł810 m² 307,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Łochowo, gmina Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

6 303 840 zł105 064 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - bezpośrednie sąsiedztwo Sztumskiej Strefy Ekonomicznej - dobra komunikacja - w odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni około 4500 m2 (w trakcie wydzielania z większej) w miejscowości Palikije Drugie (gmina Wojciechów). Wymiary w przybliżeniu: 20,0 m x 225,0 m.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 000 zł17 228 m² 1 189,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne z widokiem na całą panoramę Tatr w miejscowości Sierockie gm. Biały Dunajec o łącznej powierzchni 1.7 ha z wydanymi WZ na budowę 14 domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 600 m² 27,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni 3000m2. Szerokość elewacji frontowej budynku magazynowo - produkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 494 m² 159,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji - Dęblina, osiedle Lotnisko, ul. Trapezowa Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

155 540 zł1 111 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł5 669 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową zlokalizowaną w miejscowości Arynów, bardzo blisko Mińska Mazowieckiego Powierzchnia działki 5669m2, (składa się z dwóch numerów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Długa

Jegłownik,warmińsko-mazurskie

181 120 zł4 528 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Propozycja sprzedaży działki budowlanej w Jegłowniku gm. Gronowo Elbląskie. Działka o powierzchni 4528 m2 o kształcie prostokąta. Położona jest na ul. Długiej na uboczu głównej.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej okolicy lasów w Jaźwinach. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł4 259 m² 1 406,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Z projektem witów - obiekt handlowo-usługowy lokalizacja : Witów Miejscowość: witów, gmina Kościelisko Doskonała lokalizacja w rozwijającej się.