dowolna

Działki

64 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 075 ogłoszeń

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki budowlane przytoka, gmina Kałuszyn! Mamy przyjemność zaprezentować trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Przytoka, w gminie Kałuszyn.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis skrócony Do sprzedania działka budowlana. Dojazd drogą asfaltowa. Piękny widok. Zadzwoń i dowiedz się więcej o innych dostępnych działkach. Atuty nieruchomości -prąd elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

16 245 600 zł13 538 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Mj 19 ok.13 538 m2 zlokalizowana w Warszawie, gm. Wilanów, przy ul. Przyczółkowej pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług, warunki: minimalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł15 300 m² 97,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson poleca działkę budowlano-rolną o pow. 15300 m2, położoną w podkrakowskiej miejscowości Biskupice k/wieliczki Kameralna działka z lasem, słoneczna. Działka - stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Blanki

Blanki,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza działka 800 m od jeziora Blanki - idealna pod dom lub letnisko Na sprzedaż wyjątkowa działka 1500 m2 położona w urokliwej, warmińskiej wsi Blanki - zaledwie 800 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

348 050 zł1 179 m² 295,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Karkonosze - Jelenia Góra Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1179 m , położona w spokojnej i malowniczej części Jeleniej Góry. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 820 zł14 538 m² 103,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży zespołu działek rolnych położonych w strategicznej lokalizacji przy węźle w Rybarzowicach, zaledwie kilkaset metrów od zjazdu z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 900 m² 35,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - widokowa działka rolno-budowlana Piękna działka wydzielana z większej działki według załączonej w zdjęciach koncepcji. Przewidywana powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 096 m² 369,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

033g Widokowa działka budowlana pow. 10,96 ar, rejon ul. Lwowskiej, nowy Sącz. Cena: 405 000 zł Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, które łączy szybki dojazd do centrum z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 637 m² 192,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy można zamieszkać w miejscu, gdzie jezioro jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, a las staje się Twoim jedynym sąsiadem? lokalizacja, której nie da się podrobić - bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

942 000 zł942 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 942 m (szerokość 22 m). Nieruchomość położona jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł3 000 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży w zielonym zakątku Wilanowa - ul. Ruczaj ok 800 m na południe od południowej obwodnicy - działka budowlana pod zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 186 m² 112,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie, (gmina Poczesna) przy ul. Nowej. Nr działki: 193 obręb 0005.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 261 m² 78,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przybędza w gm. Radziechowy-Wieprz - działka budowlana blisko lasu z pięknym widokiem Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną blisko lasu w terenie z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 300 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Laszczki, gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Doskonale skomunikowana ze stolicą - ok. 5 min do Al. Krakowskiej, 6 minut do wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

180 450 zł1 203 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż 14 działek budowlanych pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, wolnostojącą położonych w Iławie - Kamień Mały, woj. warmińsko-mazurskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod inwestycję deweloperską - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie! Marzysz o realizacji kameralnego projektu mieszkaniowego w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł1 200 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie informuje o planowanym najmie części nieruchomości gruntowej, oznaczonej nr 25/14 obr. 297 Tarnów. Powierzchnia 1200m2 stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 185 m² 16,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość dźwięku klaksonów i widoku betonu za oknem? Przedstawiamy nieruchomość, na której jedynym głośnym sąsiadem może być rzeka Nurczyk lub przebiegająca obok sarna. To ponad 4185.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 019 m² 785,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 011 m² 86,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Bohdan. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3011m2 - w projekcie planu ogólnego gminy działka położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł423 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rod - ul. Bukowska 175 - Rodzinne Ogródki Działkowe im. 2 armii Wojska Polskiego Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rod o powierzchni 423 m . Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 295 m² 1 042,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1295m2 o regularnym kształcie prostokąta. Na działce posadowiony jest parterowy dom o powierzchni ok 80 m2 raczej do wyburzenia .Dla działki w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie obok siebie malownicze działki budowlane na Mazurach - Cierzpięty nad jeziorem Buwełno (cena dotyczy 2 działek) pośrednikowi! Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł2 662 m² 448,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2662m2 z projektem pod budynek biurowo-usługowy - okolice ul. Nałęczowskiej. Kształt działki - Trapez, wymiary około 54m X 76m (licząc po dłuższych.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł17 470 m² 944,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Radomiu przy zbiegu ulic Żółkiewskiego i Zbrowskiego. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł393 m² 610,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Łowęcinie / Gortatowie (swarzędz) z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w zabudowie typu stodoła. Nieruchomość stanowi gotową bazę do kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 359 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę na spokojnych obrzeżach Błonia. Działka jest w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 144 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Nowym Sączu, przy ul. Nawojowskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 1144 m i kształt prostokątny, co znacznie ułatwia jej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 953 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż zosin, gm. Sochaczew Lokalizacja: zosin, gm. Sochaczew (blisko Kożuszek Parcel) Cena: 200 000 zł. Powierzchnia: 12953 m Wymiary: ok. 32 m x 405 m Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł996 m² 175,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tu, gdzie kończy się zgiełk miasta, a zaczyna zapach świeżo skoszonej trawy, czeka działka, która może stać się Twoim miejscem na ziemi. 966 m i szerokość ok. 23 m dają Ci swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł16 320 m² 287,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| atrakcyjna urbanistycznie działka inwestycyjna zlokalizowana w Rokietnicy , przy ul. Szkolnej na wjeździe od południowo zachodniej strony miejscowości. Powierzchnia działki 16.320m , kształt.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 000 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozległa działka z warunkami zabudowy - 5 km od morza! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na lekkim wzniesieniu, z którego rozpościera się piękny widok na otaczającą naturę. To.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 172 m² 179,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlano- usługowe z dostępem do drogi z dwóch stron Podwilk | 2172 m | mpzp 5.MNU1.14 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Podwilk, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł5 800 m² 28,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 5800 m2 położona w miejscowości Zbiroża o wymiarach 24 x 200 metrów, przy działce linia telefoniczna, prąd w odległości 250m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 416 m² 104,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! sprzedaż nr oferty: stdoc8308 kategoria: działka budowlana lokalizacja: lubiatów powierzchnia działki: 1416m2 uzbrojenie: woda, prąd, dojazd: droga utwardzona Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nowym Wągrodnie, w gminie Prażmów, w powiecie piaseczyńskim. Nieruchomość o powierzchni 3000 mkw i parametrach: 31x95. Objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

5 536 320 zł14 016 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 800 m² 160,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem w pobliżu Jeziora Rożnowskiego- idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 800 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 2800m2 położoną u stóp Gór Izerskich - w miejscowości Giebułtówek (blisko.