dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

95 000 zł11 700 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Właściwości: - działka rolna (wz możliwe do uzyskania) Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha - prostokąt 17 x 620 metrów - działka płaska Lokalizacja: - borów - Kolonia - Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Przęsocin,zachodniopomorskie

795 000 zł2 161 m² 367,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Idealna oferta dla inwestora, któremu zależy na szybkim rozpoczęciu budowy. Działa gotowa do rozpoczęcia inwestycji, sprzedawana z pełną dokumentacją.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 158 m² 112,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana godzieszów gmina nowogrodziec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1158 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

981 040 zł12 263 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż 2 działki zagrodowe o łącznej powierzchni 12 263 m (sprzedawane wyłącznie jako całość) położone przy ul. Leśnej we wsi Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 100 m² 140,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Oferuję na sprzedaż ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1050 m2, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 352 m² 221,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1352m2 z wydanym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 689 m² 569,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 180 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** cicha I spokojna okolica *** blisko białegostoku *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Sobolewo. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 132 m² 1 500,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki zabudowanej domem wolnostojącym w doskonale skomunikowanej części Plewisk, tuż obok granic administracyjnych Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 300 m² 3,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac w Zduńskiej Woli pod działalność usługową. Plac o powierzchni około 1300m 2 w większości utwardzony plus położona kostka. Na działce również znajduje się biuro.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 785 m² 218,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość ta daje ogromne możliwości - atrakcyjne położenie, dogodny dojazd oraz bliskość natury sprawią, że jest to propozycja godna uwagi. Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej miejscowości Zahutyń, zaledwie kilka minut od Sanoka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 588 m² 94,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji i pcc - faktura vat. Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji, a my zapewniamy kompleksową obsługę na.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł16 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny ok 16.500 m2 położony w miejscowości Niwna (obręb Pokrzywna), w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod produkcję i usługi produkcyjne oraz magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Głuszycy. Lokalizacja: miasto Głuszyca. Cicha i spokojna okolica u podnóża gór. W pobliżu piesze trasy turystyczne, głuszycka strefa mtb, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bramki. Kompleks 7 działek o powierzchni od 989 m2- 1301 m2 Media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód) Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 887 m² 105,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana o powierzchni 1887 m2 w malowniczym zakątku gminy Kałuszyn. Teren działki ogrodzony siatką. Jej wymiary to 37 metrów szerokości oraz 58 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł20 454 m² 112,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny, położony bezpośrednio przy trasie S8, zaledwie 500 metrów od węzła Wyszków Północ. Nieruchomość charakteryzuje się dogodną lokalizacją przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł1 200 m² 184,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z mpzp położona w spokojnej i rozwijającej się częsci Głogowa Małopolskiego pow Rzeszowski woj. Podkarpackie. powierzchnia 1 200m2 mpzp Położenie ok.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 004 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działki w Oławie nr 7/2 o pow. 0.3286 ha oraz nr 8/5 o pow. 0.0718 ha.

Szczegóły ogłoszenia

258 900 zł1 726 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy na dom jednorodzinny już czekają Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy: zabudowa wolnostojąca jednorodzinna). Nieruchomość położona w 2 linii zabudowy. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł27 806 m² 8,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka ze stawem - 2,78 ha | Brody Malina | gm. Kłobuck Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 27 806 m (2,78 ha) położona w malowniczej miejscowości Brody.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 526 m² 127,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położna w magicznym Wolimierzu. Dojazd drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem rm27. Media: prąd, studnia i szambo we własnym zakresie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 400 m² 27,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży widokowa działka w malowniczej miejscowości Huta Gogołowska, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Działka położona jest na terenie malowniczego Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

7 109 190 zł21 543 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, pod teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

182 600 zł1 178 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Nowa niższa cena! Na sprzedaż kształtna, widokowa działka, położona w spokojnym miejscu w pobliżu granicy z Bielsko-Białą. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna, media.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 252 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana niezabudowana o powierzchni 4252m2 częściowo zadrzewioną samosiejkami, położoną przy głównej drodze w miejscowości Strzelino, gm. Redzikowo, pow.słupski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- lokalizacja: rożnów (gmina Gródek nad Dunajcem ) - Powierzchnia: 10ar - Media: wodociąg gminny w drodze, prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł20 600 m² 10,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oazy na łonie natury blisko cywilizacji? Ta działka to marzenie! Chcesz naładować akumulatory po ciężkim dniu w otoczeniu pól, lasów i czystej natury? Mamy coś wyjątkowego:.

Szczegóły ogłoszenia

184 212 zł1 548 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 14/3 (642) o powierzchni 1548 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

64 780 zł1 580 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1580m2, która położona jest w miejscowości Okrągła Łąka w Gminie Sadlinki. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł1 103 m² 1 223,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana 1103 m - Ząbki, ul. Moniuszki / ul. Sienkiewicza Agencja Alpha Nieruchomości oferuje działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł7 787 m² 114,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Osiek pod Olkuszem, stanowiące idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego, zabudowę zagrodową lub usługi nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

182 850 zł795 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum przy ul. Lipowej Działka budowlana przy ul. Lipowej o powierzchni 795 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu strefa.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł102 400 m² 0,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu o łącznej pow.102 400,00 m2 w Miłkowicach z przeznaczeniem na terminal.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł13 321 m² 300,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977167, 20.960361 Łoś, ul. Kalinowska Numery Ewidencyjne 375 i 375 Media Prąd i woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł3 026 m² 171,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spełnij Marzenia o Własnym Domu! Wyjątkowa działka o powierzchni 3026 m , położona w miejscowości Gruszów. Główne atutu nieruchomości to: aktualne pozwolenie na budowę:.

Szczegóły ogłoszenia

285 120 zł891 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 891 m2 w Zbrosławicach, o wymiarach 32 m x 28 m Dojazd do działki drogą asfaltową gminną oraz drogą prywatną - utwrdzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki, malownicza okolica, świetny dojazd z Kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o numerze ewidencyjnym 96/21 w Charzynie, gmina Siemyśl. Powiat: kołobrzeski.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł10 318 m² 339,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca dwie działki o numerach 1560/1 i 1560/2 o łącznej powierzchni 1,0318 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi,.