dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

4 401 000 zł9 000 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 194 m² 1 823,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 2194 m - Kartuzy, przy głównej drodze - pełne uzbrojenie, ogromny potencjał! atuty: świetna lokalizacja - przy głównej drodze w Kartuzach Pełne uzbrojenie - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

288 720 zł3 609 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną w gm. Choroszcz, we wsi Barszczewo. Oferowana działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej obwodnicy, co otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 161 m² 223,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! nie szukaj dalej - oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł3 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do naszej oferty trafia działka położona w Kosmatym Borku (gmina Czarna Białostocka). Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów w zabudowie zagrodowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł6 870 m² 395,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu teren idealnie nadający się pod stację paliw. Najbardziej ruchliwa droga w regionie. Natężenie ruchu to około 1mln samochodów miesięcznie w szczycie sezonu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł950 m² 678,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 950 m2 w Gminie Raszyn, we wsi Falenty Nowe. Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej o tej samej powierzchni. Działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 558 080 zł4 869 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka usługowo-przemysłowa przeznaczona w mpzp gminy Głusk pod teren usług komercyjnych z dopuszczeniem lokalizacji wielkokubaturowych obiektów handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł22 293 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Polecam ofertę sprzedaży terenu o powierzchni 2,2293 ha objętego mpzp : Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Cała nieruchomość o pow. 22 293 m2 została podzielona na 21 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Durąg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł11 141 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolno-budowlane z warunkami zabudowy Durąg, gm. Ostróda Powierzchnia łączna: 11 141 m (1,11 ha) Numer ewidencyjny działek: 50/6, 50/7, 50/8 Cena: do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 200 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę rolno-budowlaną znajdującą się w miejscowości Palikije Pierwsze, w gminie Wojciechów, ok. 12 km od Lublina. Nieruchomość położona jest na malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 125 000 zł15 000 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym. Wydane warunki z pge, przydział mocy prądu 600 kw Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł872 m² 441,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Z projektem | przezchlebie | 872 m | Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 872 m , położona w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł5 007 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością podłączenia wody i prądu, idealna pod różnego rodzaju działalność gospodarczą, magazynowanie, bazę transportową lub inne cele inwestycyjne. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 006 m² 149,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w kompleksie podobnych nieruchomości położona zaledwie 5 km od plaży w Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 958 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!Tylko teraz, działka w promocyjnej cenie 290 000 zł (obniżka z 315 tyś. zł).Dla zdecydowanego klienta istnieje możliwość dodatkowej negocjacji ceny! Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł47 541 m² 115,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cechy inwestycji - przyjazne środowisko biznesowe: dostęp do kadry pracowniczej, przyjazna administracja, programy zwolnień podatkowych - obecność klastra energetycznego na terenie gminy Dzierzgoń.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 300 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę znajdującą się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 257 m² 182,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż ładna, narożna działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzkiej Hucie k. Szemuda, przy ulicy Przejazdowej, w gminie Szemud, w powiecie wejherowskim (nr ewidencyjny 702/1).

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł4 068 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4068 m2 przy ulicy Berylowej w Gronowie Górnym. Działka zlokalizowana jest w otoczeniu firm usługowych, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł1 907 m² 412,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, których nie wybiera się przypadkiem! To jedna z tych działek, gdzie od pierwszej chwili czuć spokój, przestrzeń i bliskość natury. Na sprzedaż działka o powierzchni 1907.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lubowo

Lubowo,zachodniopomorskie

99 000 zł1 083 m² 91,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży są działki zlokalizowane w miejscowości Lubowo Na sprzedaż działki o powierzchniach: - 0,1083 ha - 0,1084 ha - 0,1084 ha Dojazd drogą gruntową (w cenie udział.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 262 m² 376,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***przedmiotem sprzedaży jest działka leśna z mpzp położona w Dziwnowie***. ***spokojna okolica, dla osób ceniących ciszę*** informacje podstawowe: powierzchnia: 1262m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł38 700 m² 49,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 38700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38700 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

240 996 zł604 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zostały już tylko 2 ostatnie działki budowlane! Dostępne metraże: 604m2 i 560m2 atuty: * media w granicy działki: woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna * bardzo dobra lokalizacja- 2km do.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł1 748 m² 1 653,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.748 m , położona w doskonałej lokalizacji: Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce, tuż pod Wrocławiem. To atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

98 500 zł663 m² 148,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 98.500,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 8 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 000 zł83 445 m² 147,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 83 445m2, zlokalizowana w Białobrzegach w woj. mazowieckim, na terenach inwestycyjnych. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

107 940 zł1 028 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/17 o powierzchni 1028 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł1 407 m² 349,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1407 m2 blisko lasu - na sprzedaż. Piękna działka budowlana położona w malowniczym miejscu blisko rezerwatu Las Młochowski. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł8 355 m² 31,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam do zaoferowania Państwu bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Obłęże - gmina Kępice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł79 900 m² 98,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna o pow. 7,99 ha usytuowana w obszarze administracyjnym Budziska, gm. Halinów. Bardzo dobra lokalizacja. Pełny dostęp do infrastruktury, tereny zielone, blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 114 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża atrakcyjna działka zlokalizowana w Brzeziny Wielkie , bardzo blisko Częstochowy a jednocześnie wśród ciszy i zieleni. Idealna pod duży dom lub bliźniaka. Informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł335 000 m² 12,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego o powierzchni 33 ha w Gminie Sośno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 387 m² 104,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

271 800 zł1 812 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

11 Działek z wz w Pomieczynie, na wzgórzu pod lasem! Miejsce idealne dla rodziny ceniącej sobie ciszę, spokój, i piękno krajobrazów, oraz pod inwestycje. Na sprzedaż 13 działek.

Szczegóły ogłoszenia

120 040 zł3 001 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentację działek w Powiecie bialostockim gminie Zabludów , zlokalizowanych 5 km za Zabłudowem w okolicach spokojnej wsi Koźliki. Odległość do Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł833 m² 360,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, na lekkim wzniesieniu, nasłoneczniona działka w Dobrej. Powierzchnia 833 m2, kształt kwadratu. Teren uzbrojony : prąd i gaz na granicy działki, woda w drodze/ obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł835 m² 94,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka budowlana 835 m - Nowy Dwór, gmina Krzywiń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 835 m , położoną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł13 119 m² 4,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna w sąsiedztwie lasu w miejscowości Wołcza.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij