dowolna

Działki

64 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 053 ogłoszenia

Działka

Góry Lubiańskie,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 488 m² 67,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1488 m2, nr 83/19 wraz z udziałem w drodze nr 83/18 położona w miejscowości Góry Łubiańskie, gmina Grunwald, tuż obok historycznego miejsca jakimi są pola bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 142 m² 153,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana zlokalizowana w Domatowie w drugiej linii zabudowy od drogi. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 940 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w atrakcyjnym, cichym miejscu - zaledwie 5 km do Świdnicy! Duża, ustawna działka położona w cichym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 400 m² 356,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, dzielnica Swoszowice, osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej powierzchni).

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł939 m² 372,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W przyjaźni lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Przyjaźń na Kaszubach w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 260 000 zł30 038 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie usytuowana ziemia o powierzchni 3 ha przy samym lesie! Idealne miejsce dla Twojego wymarzonego projektu. Wszechstronne możliwości zabudowy: działka posiada warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem - Głobino, gmina Słupsk Spokojna lokalizacja | mpzp | media w drodze i na działce Nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 434 m² 195,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Ciechocinku przy ulicy Wołuszewskiej, o powierzchni 1434m2. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł943 m² 808,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na morze i gotowym projektem zabudowy na dom w Rewie! Działka budowlana o pow.943m2. W 10.2025r, został złożony wniosek na pozwolenie na budowę - na dom.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 320 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Rębielice Królewskie, gmina Popów, powiat kłobucki, przy ul. Nadrzecznej (nr ewid. 1632,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 641 m² 384,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na zboczu Gór Izerskich Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3641 m2, położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szklarskiej Poręby - Biała.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 10 arów położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa Matysówka. Ulica Wierchowa.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł3 834 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Nadarzynie, w okolicy ul. Komorowskiej. Działka w odległości ok. 300 m od drogi asfaltowej, dojazd drogą prywatną (współudział w drodze drogowej).

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł6 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja! tylko teraz Mega Okazja! Ofertą sprzedaży jest położona przy lesie , na wzniesieniu, z panoramą na miejscowość Chłopowo działka rolna z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł673 m² 429,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 674 m , położona w spokojnej i zielonej części Radzymina, przy ul. Leśnej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wielgie

Wielgie,kujawsko-pomorskie

298 000 zł940 m² 317,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 412 m² 559,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka marzeń w ciszy i zieleni! Unikalna działka w południowej części Milanówka charakteryzująca się doskonałymi możliwościami zabudowy i idealnym położeniem dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

789 480 zł4 386 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem oferty są dwie działki inwestycyjne położone.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł847 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Działka w trakcie wydzielania. Do sprzedania działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mnu- teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 10 arowa działka zabudowana domem oraz dwoma budynkami gospodarczymi w centrum Świlczy. Oferta tylko u nas! Oferta na wyłączność opis nieruchomości: - sprzedawana działka: nr:.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł1 184 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1184 mkw, nieruchomość położona w gminie Kobierzyce, obręb Chrzanów. Działka położona przy głównej, gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 300 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej z lasem znajdującej się w miejscowości Korczyn gmina Strawczyn. Parametry działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 056 m² 29,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna we Wrzosach, gmina Przystajń. Parametry nieruchomości: > Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 40m x 70m. > w planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 250 zł1 439 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1439m2 Zdjęcia działki i działek sąsiednich. Warunki zabudowy na dom wolnostojący. W ofercie biura do sprzedania w tej samej cenie za 1m2 działki sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł3 157 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Pięknie położona działka na przedmieściach Nasielska Broninek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł974 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych na osiedlu Karolówka w Zamościu. Działki mieszczą się w pasie od ulicy Braterstwa Broni,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł6 100 m² 13,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę siedliskową w miejscowości Krywiatycze gm. Orla. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 6100 m2. Działka jest częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu 2 działki budowlane we wsi Fasty, przy ul. Dzikowskiej (działki nr 121/12 oraz 121/13), każda działka o powierzchni 1000 m2. Cena za każdą z obu działek to 199 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł6 992 m² 112,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja inwestycyjna: grunt pod osiedle domów (0,7 ha) - Panieńszczyzna, gmina Jastków Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o ogromnym potencjale deweloperskim, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł744 m² 379,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek na ul. Kolumny Cena działek 380zł/mkw - działka 1 - 764 mkw - działka 2 - 744 mkw - działka 3 - 1491 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) gaz (w drodze) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 999 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej, asfaltowej drodze powiatowej. Najbliższe sąsiedztwo wskazuje że można ubiegać się o warunki zabudowy w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 538 m² 122,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o szerokości frontu prawie 40 metrów. Objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym można budować domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 700 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w Brzozowie, gmina Kijewo Królewskie. Nieruchomość o powierzchni 4700 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 544 m² 103,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15,5-arowa działka rolno-budowlana, płaska i niezabudowana, przeznaczona pod zabudowę zagrodową, położona w miejscowości Kraczkowa, gmina Łańcut, woj. podkarpackie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł22 471 m² 26,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Strategiczny grunt pod magazyn energii (bess) - 2,24 ha w Janowie, pow. częstochowski, woj. śląskie Oferuję na sprzedaż unikalną działkę inwestycyjną o numerze 500/15 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

560 400 zł1 402 m² 399,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego położona na granicy gmin Lesznowola i Nadarzyn. Regularny kształt działki, spokojna okolica. Własność osoby fizycznej, brak obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

145 200 zł880 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, zlokalizowanych we wsi Brodowo, położonej bardzo blisko miasta Środa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

312 200 zł1 115 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks działek budowlano - rolnych na nowo powstającym zamkniętym osiedlu w otoczeniu zieleni ciszy i spokoju w miejscowości Bobolin. Uzbrojenie prąd Studium, trzeba.