dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

88 000 zł905 m² 97,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 9 arów zlokalizowana w centrum miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów). Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 174 m² 302,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świątniki Górne, działka budowlana o powierzchni 1174 m2 , z której rozpościera się niezwykła panorama na okoliczne wzgórze w którym panuje niesamowity klimat i spokój. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy to p rzestronne 925 m , które zapewni Ci prywatność i miejsce na wymarzony dom i ogród. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 280 m² 210,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Wskazówka dojazdu w Google.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dulsk

Dulsk,kujawsko-pomorskie

500 000 zł55 214,13 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 5,9 ha, położoną w miejscowości Dulsk, w pobliżu Golubia-Dobrzynia (woj. kujawsko-pomorskie). W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł4 600 m² 61,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 4600 m (o wymiarach 24 m x 190 m), zlokalizowana w spokojnej miejscowości Kolonia Gołąb, niedaleko Michowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł675 m² 82,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość Do sprzedaży! Działka o powierzchni 675 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł527 m² 284,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m w skład której wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł23 900 m² 80,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikalna inwestycja w gminie wolin - Działka 2,39 ha z 6 budynkami usługowymi! Atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców i inwestorów! Marzysz o własnym biznesie w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł813 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,13 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 320 zł6 574 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego gruntu z potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł13 500 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentowania państwu działkę rekreacyjną usytuowaną w malowniczej miejscowości Stara Kiszewa To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł840 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Górki. W ofercie posiadamy działki o powierzchni od 7,8 ara do 11,5 ara. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł650 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - widok na las, - bardzo spokojna okolica, - dookoła lasy i łąki, - media, - super dojazd do tg. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 000 zł6 492 m² 1 917,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki zabudowane, położone w Dzielnicy bielany/radiowo przy ul. Arkuszowej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 332 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencj a homeserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to działka.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł25 000 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu położonego w miejscowości Błotnica Strzelecka gmina Strzelce Opolskie w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 468 m² 138,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu docelowego przeznaczenia. Lokalizacja: szpetal Górny gmina Fabianki., woj. kuj.-pomorskie. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 712 m² 98,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1712 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 800 m² 661,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna działka usługowo - mieszkaniowa z dużymi możliwościami zabudowy w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł4 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana o powierzchni 4100m2. Szybki dojazd do trasy S8, w pobliżu przystanek autobusowy oraz wkd. Teren w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzony z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 000 zł23 730 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren usługowy - Jelenia Góra - Maciejowa. Działka inwestycyjna o powierzchni 23 730 m , położona w atrakcyjnej części Jeleniej Góry - dzielnicy Maciejowa. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł5 648 m² 91,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dzialka w Lesku. Działka ma powierzchnie 56,48a (192m długość, 49 szerokość), z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej, jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt o powierzchni 5000 m2 w drugiej linii zabudowy dojazd drogą wewnętrzną. Działka na chwilę obecną jest rolna ale posiada potencjał, w najbliższym czasie ma być przekształcona na.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł3 292 m² 65,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w kociewskiej wsi Obozin, w województwie pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 512 m² 76,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Działka usytuowana 300 metrów od Zatoki Cichej - Zalew Kamieński czyni tą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rogowo

Rogowo,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 141 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

działka o pow.1141 m2 z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1141 m2, znajdującą się w malowniczej miejscowości Rogowo, gmina Pasłęk. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł2 903 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z linią brzegową jeziora cieciszewskiego! Działka znajduje się w miejscowości Cieciszew, około 5km od Starej Papierni w Konstancinie Jeziornie. Dla działki wydane są.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł6 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł918 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media ( prąd gaz, woda, kanalizacja ). Powierzchnia 918 m2, wymiary 22 x 42 m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł23 952 m² 50,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod inwestycję! Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 23 952 m2 ( 2,3952ha) idealna pod logistykę, transport i działalność komercyjną, o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł5 000 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 5000 m2 w Bolesławcu. Szczegóły oferty: - nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Puc

Puc,pomorskie

125 000 zł1 074 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł3 015 m² 65,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim w gminie Wicko. Działka o powierzchni 3015m2 w pięknej okolicy lasów, jezior i morza. Ok 4km od działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 200 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kamień (gmina Szemud) to malownicza i dynamicznie rozwijająca się wieś położona w sercu Kaszub, w województwie pomorskim. Miejscowość charakteryzuje się spokojnym, sielskim klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł25 642 m² 3,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne: do sprzedania pięć działek rolnych o nr: 286, 2029, 2075, 2619 i 2656 w miejscowości Godziszów I o łącznej powierzchni 2,5642 ha Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 003 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 3003 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Chomętowo, zaledwie 6 km od Trzebiatowa i 13 km od morza (pogorzelica).

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł930 m² 117,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana W zacisznej okolicy*** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni : 930 m 2 zlokalizowanej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł4 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 4700 i 3800 m2 położone na obrzeżach miejscowości, z rozległymi widokami panoramę gór i Jedlinę Zdrój. Znikome sąsiedztwo , (wszystkie,.