dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 065 ogłoszeń

2 900 zł4 077 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem teren o powierzchni 4077m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze dk39. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi o powierzchni 4077.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 470 m² 6,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu częściowo utwardzony plac o łącznej pow. 2470,00 m2 położony na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona nieruchomość dla twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca na rozkręcenie lub przeniesienie swojej działalności? Oto niesamowita oferta, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO wynajęcia działka znajdujący się W okolicy ul. Zawiłej Do wynajęcia działka o powierzchni około 1250 m2. Działka położona jest w okolicy ul. Zawiłej. Teren ogrodzony, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł920 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia działkę w Wilkanowie. Działka jest ogrodzona betonowym ogrodzeniem i posiada dużą metalową bramę wjazdową. Działka idealna na składowanie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

2 410 zł1 205 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 1205m 2 położoną przy jednej z dróg wylotowych z miasta. Idealne miejsce pod bazę, skład.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł6 300 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Miszewko na trasie Gdynia Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją na drogę. Całą nieruchomość ma powierzchnię 6300m2, możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa oferta wynajmu działki zabudowanej budynkiem biurowo-magazynowym wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) tylko 3 km od wrocławskiego Rynku. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 785 m² 1,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   wynajem działki usługowo-przemysłowej Do wynajęcia działka nr 1433/1 o powierzchni 0,1785 ha, położona w miejscowości Nowa Wieś, ul.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę usługową o pow. 2000m2, położoną przy głównej drodze, ogrodzoną, z budynkiem do remontu, media to- prąd i woda na działce, teren nieutwardzony. Nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł3 954 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony teren z budynkiem biurowym znajdująca się w pobliżu węzła Rybarzowice przy drodze S1. Miejscowość Rybarzowice, gmina Buczkowice. Idealna na wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł2 835 m² 1,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 2835 w Pyrzycach. Działka o numerze 16/15. Czynsz najmu 3 500,00zł/m-c/netto do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę użytkową o pow. 780 m2. Grunt mieści się w miejscowości Osiek nad Notecią - 40 km na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław / krzyki / klecina Plac o pow. 550 mkw. do wynajęcia, plac ogrodzony, betonowy. Wolne od zaraz. Cena: 5 zł/mkw. netto. Kaucja dwumiesięczna brutto Kontakt: katarzyna Sobolewska, tel.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmiemy działkę zlokalizowaną przy ulicy ciepłowniczej w Krakowie położoną pomiędzy pętlą autobusową a ulicą Szafrańską. Jest to teren w pierwszej linii zabudowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł30 000 m² 1,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! lokalizacja Nieruchomość położona w Rębiechowie ok 14 km od centrum Gdańska, w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Położenie o wyjątkowych walorach komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 980 m² 1,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnię nieutwardzoną w Tarnowie przy ulicy Bandrowskiego na dz. nr. 25/119. Teren nieutwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 5063/46, obręb Ustroń - plac ładunkowy o pow. 1000 m2 - nawierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

29 800 zł21 900 m² 1,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o pow. 21900 m2, położonego w miejscowości Udanin. Działka nr 13/1, obręb Udanin , Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni około 1800 m 2 , położoną w gminie Zbrosławice w Karchowicach w bliskiej odległości od Gliwic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł1 620 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka znajdująca się w Piasecznie przy ul. Julianowska róg Techniczna * Działka jest narożna , ogrodzona * 2 bramy wjazdowe * media w drodze * dojazd drogą publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

33 216 zł27 680 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia do najmu działkę nr 2441/14 o powierzchni 2,7680 ha położona w miejscowości Mordy. Działka niezabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

650 zł25 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Katowice - centrum, ul. Dudy-gracza obok lidla Na sprzedaż lub do wynajęcia dwie działki o łącznej powierzchni 8 m2 pod reklamę. Działki znajdują się w różnej lokalizacji po dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość w Legnicy przeznaczoną w miejscowym planie pod infrastrukturę techniczną. Ogólna powierzchnia 3ha, klasa ziemi V, przez teren działki przechodzi linia średniego.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł8 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę utwardzony plac - Poznań, spławie (ul. Sokalska) Wynajmę plac utwardzony o powierzchni 8 000 m zlokalizowany w Poznaniu, dzielnica Spławie, ul. Sokalska. Cena: od 3 do 5 zł/m -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac utwardzony idealny pod spedycję, centrum ogrodnicze, itp. Okazyjna cena sprawia że oferta dodatkowo jest bardzo interesująca. Możliwość wynajmu większej powierzchni. Cena do negocjacji! Powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł6 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy głównej trasie w Redzie. Działka o pow.6000m2. Działka jest płaska. Prąd na działce, pozostałe media w drodze(kanaliza, woda). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł11 900 m² 1,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. 11 900 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki-Parcela (gm. Stare Babice). Atrakcyjna lokalizacja przy głównej drodze. Działka płaska, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

7 251 zł5 578 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi ok. 5km od północno wschodnich granic Wrocławia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł2 500 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana - kupno 25 ar na wynajem - wydane wz na komis samochodowy i dom jednorodzinny - posiada zjazd publiczny z Drogi Krajowej nr 9 - idealne miejsce pod komis samochodowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł2 000 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dostępne. Oferujemy Państwu do dzierżawy ogrodzoną zabudowaną działkę w Zbrosławicach np. pod konie. Powierzchnia: +/- 2000m2 Na działce stoi nieużywany dom (nie nadaje się do zamieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu działka utwardzona zlokalizowana na terenie przemysłowym. Możliwość podłączenia mediów. Teren jest zamykany. Na działce znajduje się blaszana hala o pow. 200m2, która może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł13 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł5 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 5500 m z dostępem do torów od pkp plk na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł900 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wydzierżawienia plac w Sieradzu, ul. Zakładników Działka ma powierzchnię około 900m2 (9arów) jest ogrodzona dookoła, posiada nową bramę wjazdową. Wraz z wjazdem na obiekt, wykostkowano.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł3 992 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na wynajem atrakcyjną, przestronną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 3992 m2 w cenie 4 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 2,0323ha przy jednej z dróg wylotowych z miasta. Idealne miejsce pod bazę transportową,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Oferujemy dzierżawe/najem atrakcyjnych działek w spokojnej, zielonej okolicy Makoszyn. Dostępne są parcele o powierzchni od 500 m do ponad 1,7 ha łącznie, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia działkę przemysłowo-usługową zlokalizowaną w Zabrzu przy ul. Legnickiej (makoszowy). Plac częściowo ogrodzony, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 zł840 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia rampę za i wyładunkowa zlokalizowaną w Poraju przy ulicy 3-go Maja w niedalekiej.