dowolna

Działki na wynajem - Oferty wynajmu działek

1 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 065 ogłoszeń

10 000 zł2 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia mamy plac, utwardzony betonowymi płytami, o powierzchni 2500 mkw i kształcie ustawnego prostokąta. Idealny pod postój tirów albo składowanie palet. Dojazd asfaltową drogą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 731,00 m2, znajdujący się w Krotoszynie, przy ul. Magazynowej. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia budynek wraz z działką o powierzchni 13,69 ara położony w sąsiedztwie centrum Rzeszowa. W budynku dostępna pow.biurowa - pokój około 15m2, wc - 2,5m2 oraz pom.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł4 149 m² 0,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę wynajęcia działki usługowej o powierzchni 4145 m 2 , która mieści się tuż przy ulicy Rybnickiej w Wilczy. Parcela o wymiarach ok. 83 m 2 długości.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł3 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do wynajęcia działki, place o powierzchni do ok. 5.000 m2, wyasfaltowane, częściowo utwardzone kostką z możliwością wynajęcia biur i pomieszczeń socjalnych. Teren obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł36 418 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/9 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 zł4 464 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia część dz. Nr 325/14 obręb myślice o pow. 4464 m2. Jest to grunt po zlikwidowanej linii kolejowej. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 zł1 483 m² 2,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu plac o pow. 1 483,82 m2 położony w m. Grzymysław (gm. Śrem) na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł1 904 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kłodawa, dobry dojazd. Działka o pow. 1.904m2 w regularnym kształcie prostokąta, w całości utwardzona, ogrodzona z dużą bramą. Na działce 2 kontenery, które mogą służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł1 900 m² 1,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu dzierżawę działki gruntu o nr geodezyjnym 64, obr. Smolno Wielkie, gmina Karowa w powiecie zielonogórskim.

Szczegóły ogłoszenia

6 483 zł2 947 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego położonego w Ziębicach przy ul. Kolejowej. Powierzchnia do zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł528 m² 2,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. 528 m2 zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu Barwinek. Działka zabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 20 x 26 [m].

Szczegóły ogłoszenia

11 160 zł12 400 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 12 400 m mieszczący się w Baczynie, pow. gorzowski, woj. lubuskie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł4 967 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka do wydzierżawienia z możliwością zakupu o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim. Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren nieutwardzony o powierzchni około 800 m2 położony w Lublinie na działce nr 2/45 obr.10- Dziesiąta Stara.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dzierżawy działki inwestycyjnej - 2353 m Radzyń Chełmiński ul. Orłowicza - woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2353 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł1 420 m² 1,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Potrzebujesz terenu pod własną działalność ? To może być oferta dla ciebie. Oferuję do wynajęcia działkę o powierzchni 1420 m2, położoną w Szonowicach tuż przy dk45. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2 300 m² 0,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na wynajem utwardzony oraz ogrodzony plac o powierzchni około 2300 m . Plac znajduje się na terenie ogrodzonego terenu magazynowego na obrzeżach Zduńskiej Woli w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt dz. 829/17 przeznaczony na cele składowe i magazynowe. Teren o powierzchni 1500,00 m2 jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, obrzeża miasta utwardzony plac 600M 2 Oferujemy do dzierżawy nieruchomość gruntową o powierzchni 600m 2 położoną na obrzeżach miasta przy ruchliwej ulicy. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

36 519 zł12 173 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o łącznej pow. 12 173 m2 w Witnicy, działka o nr ewidencyjnym 1251/11. Teren zalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia grunt komercyjny przy trasie S11 w Dabrówce. Odległość około 500 metrów do węzła S11. Dojazd drogą serwisową wzdłuż Eski. Plac został utwardzony kostką brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

11 125 zł4 450 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony w Jaworznie przy ul. Stefana Batorego położony na działce nr 110/2, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł2 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki na wynajem o przeznaczeniu przemysłowym, o powierzchni od 2.000 m2 do 12.000 m2 z możliwością zabudowy np. halami, wiatami itp. Grunty położone są.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł8 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia działka przemysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka komercyjna Centrum Falenicy, ul. Patriotów (II linia zabudowy) Oferujemy na wynajem dużą, ogrodzoną działkę w doskonałej lokalizacji w samym centrum Falenicy,.

Szczegóły ogłoszenia

10 300 zł8 303 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 8303 m2 wraz z zabudowaniami, oznaczonego geodezyjnie numerem działki 466/41 am.

Szczegóły ogłoszenia

873 zł2 184 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 142/25, obr. Pisz o pow. 2184 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł2 200 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia plac utwardzony o wymiarach 80 m x 15 m. Teren ogrodzony, monitorowany z bramą na pilota. Na placu pomieszczenie biurowo socjalne. Ofertę możemy rozszerzyć.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 zł570 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel, wypożyczalnię sprzętu budowlanego, składowanie towarów itp.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł700 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia od zaraz plac o powierzchni 700 m . Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Bramy wjazdowe na teren obiektu zamykane automatycznie. Najemca otrzymuje piloty do bramy.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 zł2 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 2600m2 - Lublin, zadębie. Plac utwardzony płytą betonową, dodatkowo kruszywem. Wymiaru działki:około 47m X 53m. Media: energia elektr. oraz woda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł15 000 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie. Przedmiotem najmu są działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2 220 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, do wydzierżawienia działka o powierzchni 2220 m2 pod działalność gospodarczą z możliwością posadowienia wiaty/ garażu / hali. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

AD Nieruchomości prezentuje do wynajęcia/ dzierżawy działkę położoną w Błoniu na osiedlu Osiek. Teren jest ogrodzony i nieutwardzony. Znajduje się: - ok 80m od ul.Modlińskiej, - ok 300m.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 zł1 300 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 1300 m2 przy ul. Karola Miarki 10 w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia lub dzierżawy działka o powierzchni 5000 m2 położona przy głównej asfaltowej drodze w miejscowości Jabłonna. Dostępne wszystkie media. Działka nieutwardzona. Cena: 10000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł3 774 m² 1,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem działki. Działka budowlana w Chęcinach, usytuowana w malowniczej okolicy Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego. Dla działki wydano 14.11.2023 Warunki Zabudowy: budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł7 429 m² 0,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! plac do wynajęcia! sulików! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia plac o powierzchni 7429 m2, położony w Sulikowie, gm. Sulików, pow. zgorzelecki. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe, przeładunkowe. Przedmiotem wynajmu jest droga kołowa.