dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

166 660 zł1 282 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnej okolicy.Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności!?Powierzchnia pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 100 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów, położona w miejscowości Zgłobień, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł15 477 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna gm. Choroszcz Atrakcyjnie położona działka rolna blisko drogi S8 w kształcie prostokąta o powierzchni 15400 m2 w miejscowości Choroszcz. Działka objęta mpzp. Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 200 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 32 ary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Inwestycyjną 4000m2 w miejscowości Stara Bukówka przy trasie Katowickiej Na działce energia elektryczna, woda (studnia), kanalizacja w drodze. Świetna lokalizacja po.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł10 235 m² 166,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 75m linii brzegowej Sztabinki, gm. Sejny Sztabinki, gmina Sejny serce dzikiej Suwalszczyzna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 1,02 ha, położona na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną w miejscowości Małszewo, z której jest widok na jezioro Małszewskie. Nieruchomość znajduje się zaledwie 60 metrów od jeziora, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działka w doskonałej lokalizacji w strefie uzdrowiskowej "a" w Konstancinie-Jeziornie, w otoczeniu historycznych willi, bardzo korzystne zapisy Planu Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka gruntu możliwość dokupienia działki działki na 2 po załatwieniu stosownych pozwoleń nieuzbrojona ( woda miejska i kanalizacja miejska w drodze, droga.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2602 m2 położoną w Ławszowej, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł9 467 m² 123,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 9467 m , zlokalizowana w spokojnej, zielonej części miejscowości Kamyk , przy ul. Tuwima - zaledwie 8 km od serca Częstochowy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Obrowie - Kolonia Obrowska. - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; - w niedalekiej odległości punkty.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 875 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.1875 m2 położonej w miejscowości Przemocze. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Jezioro Lubiatowskie. Idealne, ciche i urokliwe miejsce na wybudowanie własnego domu. Nieruchomość położona jest malowniczo na wzniesieniu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-inwestycyjna 12 794 m z wz na budowę hali magazynowo-usługowo-produkcyjnej z częścią socjalno-biurową przy ul. Gabriela Narutowicza w Woli Karczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 488 m² 120,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna 1448 m2- wyszobór gmina płoty 8 km od Gryfic. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 100 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

61 arowa , w obecnym planie zagospodarowania rolna .Doskonałe miejsce na wypoczynek. W odległości 200m domy jednorodzinne. Media na wysokości ostatniej zabudowy około 200m. Droga gminna ,.

Szczegóły ogłoszenia

132 254 zł1 486 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora! Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem za płotem jest natura?.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 200 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam państwu Działke o powierzchni 52 ar , super oferta na wybudowanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku! Działka znajdująca się w miejscowośći Łańcut , jest.

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pisarzowice działka budowlana ok. ul Szafirowej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 938 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu lasu. To.

Szczegóły ogłoszenia

55 800 zł3 100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł12 258 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Rędzinach w rejonie ulicy Srebrnej oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł7 000 m² 21,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zimna Brzeźnica, grunt, 70 ar, sprzedam, cena 149 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 70 ar, położona we wsi Wilczyce, powiat żagański, woj. lubuskie). Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł13 740 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny ponad 13 000m2 w Zdrojach Działka przeznaczona głównie pod inwestycje niemieszkalne ze względu na bliskość linii wysokiego napięcia. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działka ul.Fabryczna , działka budowlana o pow. 58,91 ara (5891 m2) z mpzp jako: mw (tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej) U (tereny zabudowy usługowej), grunt rivb.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 958 m² 89,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu trzy działki położone na wzniesieniu w Dynowie, w zielonej i spokojnej okolicy, z panoramicznym widokiem na wzgórza,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł815 m² 121,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka o powierzchni 0,0815 ha przy ul. Pawła Skwary. Zgodnie z uchwałą nr uchwałą nr XII/117/2020.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 044 m² 35,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3044 mkw, położona w malowniczej miejscowości Wielin, w gminie Polanów. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł19 412 m² 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż działkę 19412 m2, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę siedliskową. Działka znajduje się w miejscowości Pieńki Zarębskie. Wymiary działki szer.85 mx dł.120m Na działce znajduje się wzgórze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 446 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4446 m , położoną w miejscowości Kościuszkowo k. Łącka. Odległość do Płocka wynosi 21 km, a do Gostynina 11 km. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł348 m² 255,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem w miejscowości Przezmark. Lokalizacja: wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Modła wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie głogowskim, w gminie Jerzmanowa. Działka jest budowlana, uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 804 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Żarnowska - 2 km od Łeby. Pełna własność, mpzp, media. Żarnowska, odległość od Łeby (2 km) i Jeziora Łebsko (900 m).Sprzedam działkę budowlaną (funkcja mieszkaniowa) - 2804 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 170 m² 76,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż cztery działki budowlane znajdujące się w miejscowości Zaberbecze -9 km od Białej Podlaskiej. Działki w kształcie prostokąta, teren płaski łatwy do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł1 100 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pszczółkach - idealna przestrzeń na Twój wymarzony dom! Zbuduj swój dom w miejscu, które łączy spokój i wygodę. Ta działka w Pszczółkach oferuje wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł37 840 m² 92,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-produkcyjna 37 840 m przy dk50 z domem 154 m Jasiorówka k. Łochowa Świetnie zlokalizowany, duży teren inwestycyjny przy drodze krajowej nr 50 (łochów Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 5 działek budowlanych w Miechowie-Charsznicy, przy ul. Mickiewicza. Działki mają numery geodezyjne 390/24, 390/22, 390/20, 390/18 i 390/16 i powierzchnie kolejno.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód. Możliwość zabudowy 50%. Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej. Odległość od.