dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

355 500 zł1 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 4728 Przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 1975 m2,szerokości 40 m w miejscowości Bieganów koło Międzyborowa. Działka zadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 998 zł1 864 m² 107,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1.864 m2 w Trzebieży. Pięknie położona, w sąsiedztwie nowego osiedla domków jednorodzinnych, lasu i ul. Kościuszki (droga wjazdowa do Trzebieży, na.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 711 m² 67,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę budowlaną o numerze 153/6 oraz powierzchni 1711m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 828 m² 519,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę inwestycyjną o powierzchni 18,28 ara położoną w Opolu-Czarnowąsach. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł7 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z dostępem do linii brzegowej rzeki Wisłok. Nieruchomość położona we wsi Kobyle gmina Frysztak. Powierzchnia działki to 72 ary w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dojazd stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna i zadbana działka rekreacyjna z murowanym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod Hutnik ul. Liliowa. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1322 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 879 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 879 m , położona w miejscowości Zabijak przy ul. Śląskiej, w spokojnym i naturalnym otoczeniu lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

12 870 000 zł26 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 2,6 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł1 059 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1059 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut drogi od Łomży. To idealne miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 347 m² 296,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona blisko lasu w Pilawie gmina Piaseczno. Działka ma kształt zbliżony do trapezu o wymiarach ok. 30 m x 44,5 m, dojazd do działki drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 274 360 zł17 230 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę wyjątkową działkę otuloną lasem w Bagiczu. Lokalizacja: bagicz to osada położona nad Morzem Bałtyckim. Zamieszkiwana przez.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł7 800 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

6 900 000 zł I sprzedaż I 7800M2 I działka I ursynów I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Ursynowie, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 851 m² 189,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu zieleni - Ustanów / okolice Zalesie Górne Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 851 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka o pow. 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, położona na granicy Czernikowa, teren pagórkowaty; ładny krajobraz, cicha i spokojna okolica; przy działce las.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 982 m² 68,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz unikalnego miejsca, gdzie natura dosłownie zagląda do okien, a jednocześnie cenisz sobie szybki i wygodny dojazd do miasta? Ta nieruchomość to jedna z najciekawszych propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł2 017 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w Pasłęku z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2017 m2. Nieruchomość położona w ciągu innych dziełek o oznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Borsukówka ponad 3,6 ha w sąsiedztwie lasu piękny areał z dużym potencjałem* Oferuję na sprzedaż kształtną, pięknie położoną działkę pośród kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 942 m (szerokość 22 m). Nieruchomość położona jest w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Somoninie Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 532 m² 227,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup tę działkę i już w przyszłym roku ciesz się ścianą pobliskiego lasu! Działka położona jest na samym początku ul. Dereszowej, idealne miejsce dla miłośników lasu i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 055 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 1055 m , 7 km od Wołowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1055 m , położona w odległości zaledwie 7 km od Wołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak (2 lokale). Atuty: - spokojna, zielona okolica lasy dookoła - tylko ok. 4 km do centrum Józefowa -.

Szczegóły ogłoszenia

400 800 zł50 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W uroczej okolicy Do nabycia działka rolna w bardzo urokliwej okolicy. Działka jest w dość dużej części zadrzewiona. Dojazd drogą asfaltową. Prąd w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Nowej Wsi Ujskiej o pow. 1420 m 2. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 200 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

****tylko U nas**** Poszukujesz działki w miejscu odległym od miejskiego życia a jednocześnie bliskim pracy i codziennych spraw? Potrzebujesz odpoczynku blisko natury, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/7 i pow. 913m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł4 140 m² 348,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tylko 500 metrów w linii prostej od Morza, a 1.200 metrów od Jeziora Kopań. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 627 m² 73,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Strojec, gm. Kampinos Lokalizacja: strojec, gmina Kampinos, powiat warszawski zachodni Powierzchnia działki: 0,1627 ha (1627 m ) Numery ewidencyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 267 m² 216,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 0,2267 ha Jesionka, spokojna okolica blisko Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,2267 ha położona w miejscowości Jesionka, w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 300 zł15 623 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność przemysłową - Kępno, ul. Przemysłowa kwadrat prezentuje na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5623 ha, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 438 m² 194,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w działkę w Wałczu. To malownicze miasto w województwie zachodniopomorskim, otoczone jeziorami i lasami, co czyni je atrakcyjnym miejscem do życia i inwestowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie z tarasu będziesz mieć widok na ścianę lasu, a jednocześnie dojazd do Konina zajmie Ci zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł9 386 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlano-usługowo-rolną w miejscowości Wolica, gmina Łapanów, powiat Bocheński. Na sprzedaż duża działka o łącznej powierzchni 94 arów.

Szczegóły ogłoszenia

64 710 zł1 438 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ptaki, gmina Turośl o powierzchni 1438m2. Ptaki - miejscowość w gminie Turośl położona jest w odległości około 45 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 600 m² 282,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mn,U przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową. To idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł7 768 m² 218,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka budowlana objęta w 60% powierzchni Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (około 4.900 m2). Malownicza miejscowość położona w powiecie wołomińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł33 200 m² 6,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękny las o powierzchni 3,32 ha, znajduje się w okolicy miejscowości Soce. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek ok 60 lat Brzoza (10%) Szczegóły oferty: powierzchnia: 3,32.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł85 572 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego gruntu z potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotowa nieruchomość (zaznaczona na powyższych zdjęciach kolorem czerwonym) w części położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 003 m² 149,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt