dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 003 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 003 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolna - Lindów, 1,8 ha Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej położonej w miejscowości Lindów w gminie Mszczonów, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 002 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 3002 m , położone w sercu Puszczy Augustowskiej w malowniczej, cichej okolicy wśród lasów i w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł21 200 m² 25,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną na Pojezierzu Drawskim w okolicy aż siedmiu jezior! Działka o powierzchni 21 200 m2 (2,12 ha) usytuowana w Poroście, pomiędzy Bobolicami.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 290 m² 160,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w Kolanowicach. Media (prąd, woda, gaz) w bliskiej odległości od działki. Bardzo ładna i spokojna okolica. W sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł3 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Własność. Działka położona w miejscowości Sadlno (6 km od Niechorza) pośród zabudowań. Nieruchomość o powierzchni 3300 m kw, położona tuż przy zjeździe z utwardzonej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł3 000 m² 231,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładny teren na skraju puszczy,we wsi Pieńków,w gminie Czosnów, z pozwoleniem na budowę domu mieszkalnego o powierzchni zabudowy 123,5m2.W projekcie na parterze oprócz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł24 300 m² 115,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna 2,43 ha z mpzp Kalino, gmina Rzgów, 2 km od A1. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,43 ha, położona w miejscowości Kalino (gmina Rzgów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 100 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu dwóch działek położonych w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł40 000 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze ewidencyjnym 1564, położona w miejscowości Żurobice, gmina Milejczyce, powiat siemiatycki, woj.podlaskie. W najbliższej okolicy tereny rolne.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł918 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/5 o powierzchni 918 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1652m2 Działka położona w Strzyżewie Smykowym, z dala od miejskiego zgiełku Bardzo dobra lokalizacja. Około 12 km od Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Drewniany domek z widokiem na Jezioro Gopło - Twoje miejsce marzeń na wakacje i weekendy! Wyobraź sobie poranek,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 800 m² 96,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 28 arów zlokalizowana w miejscowości Wilczkowice gm. Michałowice. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 17m/ 113m.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 662 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (bliska odległość do szkoły i przedszkola) Zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 2269/5 (powstałą z podziału działki numer 2269),.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł5 903 m² 437,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka usługowa o pow. łącznej pow. 55,89 ara ( w tym części usługowej 50 arów) zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W miejscowości gradówek - 9km od lwówka śląskiego i 10km do gryfowa śl. Idealna - na kilka działek budowlanych! Inwestycja! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka nr 1 o powierzchni 1 000 m przy ul. Rozwadowskiej, w Poznaniu na Starołęce. Dojazd droga gruntowa. Działka ma kształt trapezu, gdzie front działki (od ul.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 200 m² 120,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki budowlanej o pow. 1200 m2 znajdującej się w Santocku, pod Gorzowem Wlkp. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

501 500 zł1 700 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia nieruchomość na ulicy. Piękna, zielona posesja - o pow. 1700m kw w tym część przeznaczona pod zabudowę a część wyłącznie jako teren zielony. Natura, spokój, cisza -.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 029 zł7 065 m² 564,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Luboniu, powierzchnia 0,7065 ha. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

147 300 zł9 821 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w cichej, zielonej i przyjaznej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy dwie atrakcyjne działki rolne położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł775 m² 1 548,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z aktualnymi Warunkami Zabudowy. Gdynia chylonia Dzielnica z wyjątkowymi walorami: doskonale skomunikowana z Centrum (ul. Morska, janka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł27 200 m² 27,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 27200 m2 przy drodze asfaltowej. Działka znajduje się w miejscowości Chełmce gmina Opatówek Wymiary działki 28*965 m. Media w drodze: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka o powierzchni 2000 m kw, położona na Wyspie Chrząszczewskiej w obrębie Buniewice. Nieruchomość położona przy drodze gminnej objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

306 900 zł1 102 m² 278,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Wodnica (obręb Wodnica), gm. Ustka Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 26/10, położona w miejscowości Wodnica, w gminie Ustka. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w centrum wsi Kampinos, ze względu na wielkość, cenę i lokalizację. Wszystkie media w ulicy tj. prąd, wodociąg, gaz i kanalizacja. Pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

**duża działka rolna**1,71ha** Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolniej o powierzchni 1,71 hektara, położonej w gminie Michałowo, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa 1328 m - Ochaby Wielkie, ul. Kameralna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ochaby Wielkie, przy ul. Kameralnej. To miejsce łączy ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 816 m² 129,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni - 4816 m2 w granicznej wsi , gm.Trąbki Wielkie. Działka położona na obrzeżach wsi , gdzie zaczynają przeważać zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł903 m² 276,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości żakowo - łatwa dostępność komunikacyjna: dojazd autem do Centrum Leszna zajmuje ok. 15 min. - w miejscowości: zabytkowy pałac, park, plac.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 055 m² 103,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje działki budowlanej zlokalizowanej w Łagodzinie w powiecie Gorzowskim. Informacje o działce: wydane warunki zabudowy: tak Powierzchnia: 1055 m2 Klasa ziemi:.

Szczegóły ogłoszenia

330 750 zł945 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane w Chwałęcicach Działki o pow. 945m, 920m, 963m, 1007m o szerokościach 25,2m -26,2m Dojazd drogą utwardzoną kostką, media w granicy,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł973 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Poszukujesz wymarzonej działki budowlanej? Zależy Ci na bliskości lasu? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 973.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Skotnikach Działka budowlano usługowa o powierzchni 3000m z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł824 m² 302,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Galicja Nieruchomości przedstawia do sprzedaży widokową działkę położoną w Rzeszowie na Osiedlu Matysówka. Działka: - powierzchnia: 824 m2 - kształt trójkątny o wymiarach: 38m.

Szczegóły ogłoszenia

59 124 400 zł147 811 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 254 000 zł39 131 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania kompleks 12 działek rolnych wielkości od 3005 do 3034m, wraz z drogami wewnętrznymi o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 200 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości Kłoda gm. Markuszów , bezkolizyjny i szybki dojazd drogą S19 do Lublina około 29 km. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 300 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

7 działek rolnych wyodrębnionych z terenu zajmującego łącznie ponad 2,3 ha w miejscowości Marianka obok Tarczyna , powiat piaseczyński. Ogłoszenie i cena dotyczy działki o nr 75/6.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł21 900 m² 2,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Las położony na dwóch działkach. Działka o numerze '30' - 1,06 ha Działka o numerze '90' - 1,13 ha Znajdują się w miejscowości Piszczac Kolonia. Zapraszam do kontaktu! Cena podlega.