dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

168 000 zł1 015 m² 165,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną oraz usługową w okolicy Błonia. Lokalizacja: bieniewice, koło błonia. -700m do szkoły; -900m do marketu; -1600m do stacji pkp; -10 minut jazdy samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 działka położona W sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna i ustawna działka budowlana! Działka budowlana-Starościn, gmina Kamionka, pow. Lubartów, 30 arów, budowlana, media, 150 zł m2, do negocjacji! Działka:1 - 1 linia zabudowy - prostokąt - 30.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł13 575 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o pow. 13 575 mkw położona w bliskim sąsiedztwie Kłodzka w otoczeniu lasów w Jaszkówce. Działka ma kształt wielokąta o wymiarach ok.123 m x 110.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł987 m² 91,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu w gm. Brzesko? Mamy w Szczepanowie do wyboru aż trzy! Doskonałe pod budowę małego domu! Przy spokojnej drodze gminnej. Do sprzedania trzy działki, kolejno: 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60 000 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 6 ha, w tym: * staw o powierzchni 6 ha * teren zielony o powierzchni 1 ha Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł44 600 m² 257,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Położona w gminie Radziejowice działka przemysłowa o powierzchni niemal 4,5ha i wymiarach 108 x 400m. Frontem o szerokości ponad 100m przylega do drogi asfaltowej. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł3 626 m² 106,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy drodze powiatowej ok.15KM OD TARNOWA - WZ NA USŁUGI + MIESZKANIE - ŻDŻARY GMINA CZARNA, POWIAT DĘBICKI, WOJ. Podkarpackie. Szukasz miejsca, które pozwoli połączyć biznes.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren u podnóża Góry Dylewskiej po byłym siedlisku, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania, przeznaczona na zabudowę obejmującą funkcję (alternatywnie) mieszkalną, turystyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 243 m² 288,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty w biurze 91-150 Działka budowlana w drugiej linii zabudowy! Polecam do sprzedania ładnie położoną działkę o powierzchni 1243 m2 o wymiarach 35/36 m w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł12 430 m² 13,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują : Działka rolna położona na terenie gminy Kcynia w powiecie nakielskim o pow. 1.24 ha Odległość od Nakła to ok. 5 km. Odległość od drogi głównej 250m.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 740 m² 801,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscu wyjątkowo korzystnym dla prowadzenia jakiegokolwiek biznesu w samym centrum osiedla Mokre. W tej lokalizacji kontrahent czy partner biznesowy będzie patrzył.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlano-rolnej w Poraju przy ulicy Chorońskiej oraz Granicznej. Działka o szerokości ok. 16 metrów (lub 21 metrów ponieważ istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 680 m w Mroczy, usytuowana w urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych. Ta wyjątkowa nieruchomość, oddalona od głównego ciągu komunikacyjnego, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 500 m² 45,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż dwie działki budowlane Lokalizacja: paleśnica przy skręcie na górę Jamna, gmina Zakliczyn, powiat tarnowski Powierzchnia działki w pierwszej linii zabudowy : ok. 0,1500 ha (1500.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł4 050 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, na sprzedaż działka o powierzchni 4050 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub przemysłowo-usługową (możliwość uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane o atrakcyjnych parametrach w cichej okolicy Ruda Solska, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: a trakcyjna lokalizacja w niewielkiej miejscowości pod Biłgorajem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł2 130 m² 656,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 267/24 - powierzchnia 2130 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 089 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli cenisz sobie spokój I ciszę, bliskie sąsiedztwo lasu, ładne widoki, bliskość natury. TA nieruchomość jest idealna dla ciebie. Do sprzedaży ładnie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 700 m² 51,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2700m2 położonej w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice, województwo małopolskie. Działka płaska, słoneczna. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 666 m² 572,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na działkę dojedziesz asfaltową drogą wklejając w Google Maps 52.182144, 20.875043 Gmina Michałowice, Reguły ul. Stanisława Bodycha numer ewidencyjny 119.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł47 900 m² 54,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Strzecha przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną, pod zabudowę jednorodzinną w gminie Barczewo, miejscowości Barczewko. Działka o pow 4,79ha. Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 800 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny położony w miejscowości Bzowo, w dynamicznie rozwijającym się powiecie świeckim. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Murowaniec pod.

Szczegóły ogłoszenia

212 500 zł1 025 m² 207,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana izdebnik 1 025 m (10 arów) grunt pod dom jednorodzinny spokojna lokalizacja blisko krakowa niedroga działka budowlana W otoczeniu zieleni idealna pod dom Z ogrodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Żabia Wola (powiat grodziski), w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

16 475 800 zł14 978 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.166000, 21.177547 Wawer/ Miedzeszyn, ul. Celulozy numery ewidencyjne   , obręb 3-14-29.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 052 m² 1 710,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty świetna lokalizacja mpzpmożliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowejmożliwość podziału działki Działka Nieruchomość zabudowana jest warsztatem samochodowym do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł12 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny o pow. 1,2 ha w Tolkmicku, obrębie Nowinka. Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,2 ha, usytuowany w miejscowości Tolkmicko, obręb Nowinka, z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowana w miejscowości Lipowica. Działka uzbrojona (woda, prąd) W ciągu domów, droga asfaltowa, 60 m szeroka. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 438 m² 368,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka połoz ona jest w malowniczej okolicy, otoczonej zielonymi terenami Myślęcinka, idealna do komfortowego z ycia pod miastem, dająca moz liwość korzystania z licznych.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł623 m² 248,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z warunkami zabudowy | Dolaszewo, gm. Szydłowo Powierzchnia działki: 623 m2. Gotowy projekt domu parterowego. Powierzchnia użytkowa domu: 80 m2. Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gorzów wlkp. Karnin ul. Furmanka, działka budowlana Z projektem dom na parkowej 6 wraz Z wydanym pozwoleniem na budowę. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki: 1101 m2, - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

17 269 446 zł30 118 m² 573,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy państwu do sprzedaży lub najmu nieruchomość biurowo - produkcyjno - magazynową położoną w Bierawie, 47-240 przy ul. Gliwickiej 8. Nieruchomość położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 1257 m2, położona w Wierzbiczanach - miejscowości oddalonej od Gniezna zaledwie 7 kilometrów,.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł8 800 m² 23,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - 88 arów (8800 m) Poręba Spytkowska, gm. Brzesko, woj. małopolskie Opis nieruchomości Działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy, oferująca ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Dąbrówce Nowej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2121 m , położona w miejscowości Dąbrówka.