dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

165 120 zł2 064 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych (mnr) o łącznej powierzchni 2064m , znajdujących się na jednej księdze wieczystej. Istnieje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana położona w Radoniach granicząca z rzeką Mrowną. Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfalcie. Objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego-status.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł863 m² 312,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę budowlaną ok 863 m2, w Paczkowie, gm. Swarzędz (możliwość zakupu w pakiecie dodatkowo 3 działek). Działka ostatnia w linii, za nią pole. Kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 500 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 1500 m , położona w Drzonku, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Grzymisławskiego. Jest to unikatowa oferta działka posiada realny,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 861 m² 110,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 0,5861 ha, położoną w malowniczym Chromcu. To miejsce, gdzie cisza i spokój łączą się z bliskością natury. Chromiec -.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 019 m² 87,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowany jest kompleks 10 działek budowlanych, położonych w urokliwej i spokojnej miejscowości Bacze Suche (gmina Zambrów, powiat zambrowski, województwo podlaskie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł2 193 m² 199,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów, położona w Nowej Wsi, bezpośrednio na granicy z Kętami. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 084 m² 207,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlana na os. Chmielnik Działka o powierzchni 1084 m2. druga linia zabudowy mpzp wcześniej uzyskano warunki zabudowy w drodze woda,prąd, gaz, kanalizacja Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 400 m² 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.kupujący.NIE.PŁACI.PROWIZJI! Działka w Maryninie k/Lublina położona w odległości 12km od centrum miasta i 2km od obwodnicy. Wymiary: 27x47m. Ładna okolica w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł19 600 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolna możliwość przekształcenia w budowlaną ,powierzchnia działki 19600m/kw dojazd drogą asfaltową,w pobliżu wszystkie media prąd,woda ,działka szeroka i długa idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 23,35 ha położonych w miejscowości Marwice, w gminie Widuchowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 31 Szczecin >.

Szczegóły ogłoszenia

197 400 zł1 645 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna, duża działka budowlana, na sprzedaż, mieściska/duszniki/1645 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej, dużej działki budowlanej w Mieściskach.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż malowniczą działkę we wsi Wojbórz, okolice Kłodzka. Działka o powierzchni 0,37 Ha w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego posiada przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 600 m² 323,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana w Żukówce koło Błonia, o powierzchni 2600m2. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze po 1300 m2 Działka położona w okolicy zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł809 m² 122,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W chełmie, powiat chełm, województwo lubelskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Chełm. Działka narożna o powierzchni 809 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną w Kamieniu Pomorskim w obrębie Chrząszczewo. Nieruchomość o powierzchni 630 m2, w kształcie prostokąta. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nałęczów- miasto uzdrowiskowe znane w całej Polsce. Tutaj grunty na sprzedaż nie pojawiają się często, szczególnie z takimi możliwościami zabudowy. Przedstawiam Państwu ofertę działki.

Szczegóły ogłoszenia

378 600 zł3 786 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - połomia - gmina tworóg! Do sprzedaży działka budowlana przy lesie o powierzchni 3786 m2 w Połomii - gmina Tworóg. P2.3/UU - ustala się przeznaczenie - tereny zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł10 100 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością podziału i zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,01ha w miejscowości Łęgi dm. Dobra Szczecińska Działka otoczona jest małymi działkami w części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 848 m² 161,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Budowlana widokowa działka W łodygowicach. Działka płaska o powierzchni 1848 m 2 , położona przy ul. Kalonka w Łodygowicach. Teren płaski, działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 001 m² 499,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas w biurze. Działka przylegająca do głównej ulicy u zbiegu Powsina - Kierszka i Józefosławia. Nieruchomość o powierzchni 2000 mkw (wymiary29 x70 ) stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł5 825 m² 39,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Aktualna oferta: 27.03.2026 NOWA CENA Ładna działka o powierzchni 5 825 m2, częściowo zadrzewiona, w Wólce Smolana w gminie Brochów na sprzedaż. Działka jest położona przy lokalnej.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł900 m² 184,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego Kształt regularny Dobra komunikacja Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1,2263 ha, położoną bezpośrednio nad linią brzegową malowniczego jeziora Zgniłek. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 634 m² 45,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o dużym potencjale inwestycyjnym i idealnych warunkach pod budowę domu jednorodzinnego położona w spokojnej miejscowości Witoldów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 089 m² 177,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana z domkiem w otoczeniu natury Sikory. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2089 m , o wymiarach 37 x 57 m, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł712 m² 181,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - luciny! zielone obrzeża śremu! blisko 7 jezior Są miejsca, które nie potrzebują nachalnej reklamy - wystarczy je poznać. Takie są Luciny - kameralna miejscowość.