dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje: działkę budowlano-rolna o powierzchni 3610 m kw. w miejscowości Olszowice gm. Świątniki Górne. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego obręb 005.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł28 642 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Na sprzedaż teren usługowo-produkcyjny blisko węzła S7 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2,8642 ha, położoną w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 300 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 43 arów położona w spokojnej miejscowości Wróblowice, okolice Zakliczyna nad Dunajcem. Działka o prostokątnym kształcie i o.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 900 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno-budowlana 1 ha - Grądy k. Międzyborowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,09 ha (10 900 m ) położona w miejscowości Grądy, gmina Jaktorów,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 101 m² 204,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w m. Męcikał ok. 16 km od Chojnic. Działka położna blisko rzeki Brda. Brak ogrodzenia tylko od strony ulicy. Cena 225 000 zł. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł743 m² 348,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 743 m 2 w dzielnicy Jaroszowice z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Media tj. woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

751 660 zł2 548 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Lęborku - wyjątkowa okazja dla deweloperów i inwestorów Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum i kluczowych arterii komunikacyjnych Działka położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni łącznie 103ha położony w Ostromecku-Nowy Dwór, objęty jest mpzp z przeznaczeniem na przemysł, usługi oraz oze fotowoltaika. Działki z jednej strony graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

345 800 zł1 330 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7892 m , położona w miejscowości Kołaki-Wietrzychowo, w gminie Mały Płock, powiat kolneński. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 768 m² 26,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie większa działka w miejscowości Kołczewo, położona 800 m od samego centrum miejscowości, między jeziorem Kołczewo (800m) a jeziorem Koprowo (1200m). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł1 251 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w sercu Beskidów Istebna, 1251 m , widokowe miejsce. Marzysz o własnym kawałku górskiego raju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Istebna Istebna to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 899 m² 53,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2899 m2, położona w Trzepowie 3 km od Przywidza. Wydana decyzja o warunkach zabudowy, pow. zabudowy 11% Niedaleko znajduje się Jezioro Łąkie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną o pow. 855 m2 położoną w Niewodnicy Kościelnej. Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł4 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 4000 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, ul. Gliwicka. Oferta zawiera dwie wydzielone działki po.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 782 m² 134,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gać 36 - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną o pow. 3782m2. Działka jest zabudowana domem w stanie do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Informacje o działkach: -.

Szczegóły ogłoszenia

58 276 zł3 428 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chata w Kwadracie z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę sprzedaży pięciu działek rolnych położonych w malowniczych Tuławkach. Każda z działek charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2 w miejscowości Szlembark , gm. Nowy Targ. Nr ewid. działek 651/1 i 651/2. Działka o szer. od ok. 7 do 19 m i dł. 67 m. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł869 m² 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury działka wśród lasów Działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej warmińskiej wsi Butryny. Działka o pow. 869 m2 ma kształt prostokąta 30,7x28m2, uzbrojona (woda.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł13 218 m² 25,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 218m2 we wsi Zimne Zdroje, położonej w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Osieczna, w kompleksie leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł3 260 m² 629 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę tuż przy hotelu Mercure w Wiązownie w miejscowości Majdan. Działka podobnie jak hotel leży przy ulicy serwisowej przy autostradzie S17. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1 ha położoną w miejscowości Trzeciewiec, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 850 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży budowlana działka w Chojnowie. Powierzchnia 5850 m/kw. Media. Mpzp. Długość działki około 200m, szerokość około 37. Rejon ulicy Graniczki. Sprzedaż tylko w całości. :link.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł18 180 m² 16,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Expert oferuje na sprzedaż działkę o imponującej powierzchni 18 180 m , położoną w Samborowie. To wyjątkowa nieruchomość, która posiada już wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie budzisz się z widokiem na zielone wzgórza ? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,1679 ha zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 400 m² 13,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zabezpieczyć pieniądze przed wciąż niebezpieczną inflacją? A może zawsze marzyłeś by zostać drwalem, tylko brakowało Ci drzew do wycinki? Powód dla którego tu trafiłeś może być.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 179.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna (ogrodnicza ) z domem na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego "pieńkowe Ustronie " w otoczeniu innych działek ogrodniczych. Na działce znajduje się : - Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Świetnie zlokalizowane miejsce pod inwestycję, zapraszamy do negocjacji: Pozwolenie na budowę obejmuje wybudowanie centrum weselno-eventowo-konferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 532 m² 441,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę rolno - budowlaną w Lublinie przy ulicy Poligonowej, działka posiada aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Powierzchnia działki 4532.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Górki Noteckie w województwie lubuskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł879 m² 318,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana Z widokiem na góry Na sprzedaż widokowa działka budowlana w woj. śląskie, powiat żywiecki, gmina Ujsoły, miejscowość Glinka o nr 16287/12 z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

105 070 zł3 002 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 12 działek położonych w miejscowości Bajtkowo, gmina Ełk zaledwie 14 km od miasta w cenie 35 zł/m2 To miejsce, w którym króluje cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

85 900 zł859 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Zabłudowie Idealne Miejsce na Twój Dom Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 859 m , położoną przy ul. św. Rocha w Zabłudowie. Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł1 420 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1420 m2 (nr 1) w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe - maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej - 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 625 000 zł10 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad samym brzegiem wody w Szczecinie - Skolwin, marina i Przystań! Ta niepowtarzalna nieruchomość to doskonały wybór dla inwestorów oraz pasjonatów życia.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 675 m² 164,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy w Rurzycy - osiedle na pograniczu z Kliniskami. Nowe osiedle domków jednorodzinnych, blisko do stacji kolejowej, szkoły podstawowej, sklepu Dino,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Popardowa, 10 min od centrum Nowego Sącza. Grunt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 642 m² 230,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Z widokiem na góry Bielsko-Biała - ul. Jasna Rola 379 000 zł | ? 1642 m Marzysz o domu w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w niezwykle spokojnej okolicy - z dala od ścisłej zabudowy wsi, blisko do jeziora Łaśmiady, straduńskiego. Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6184 ha oznaczona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij