dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

649 000 zł3 044 m² 213,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3044 m2 zlokalizowana w atrakcyjnej części bydgoskich Kapuścisk. W sąsiedztwie jedna z głównych arterii komunikacyjnych Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł17 500 m² 8,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

*nieruchomość gruntowa**1,75 ha** Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 1,75 ha, położonej w gminie Brańsk obręb.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 112 m² 223,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania uzbrojona w media działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1112m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Jaworzna w dzielnicy Jeleń-Łęg.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł30 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Myślicie o rozwoju swojego biznesu ? Skorzystajcie z bliskości rynku europejskiego. To doskonały moment i miejsce. Grunty pod aktywizację gospodarczą z halami produkcyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 000 zł9 694 m² 298,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka inwestycyjna Oświęcim, stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: własność.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 587 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek siedliskowych o powierzchni od 3195m2 do 3586m2 położonych na Terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy lesie na obrzeżach miejscowości Chlebowo. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 145 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 2145 m2 w ścisłym centrum miasta Dąbie, 1,5 km od A2 i 20 km do Koła. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego możliwość po usługi.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł580 m² 1 722,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka przy jednej z głównych ulic w Piasecznie. Idealna pod usługi (nieuciążliwe). Wszystkie media miejskie. 75% zabudowy, 14m wysokość zabudowy - możliwe 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł2 150 m² 1 111,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Siemianówka, w pobliżu jednego z największych zbiorników wodnych w regionie Zalewu Siemianówka. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł2 085 m² 126,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealna pod lasem Działka gm. Miedźna k/ Pszczyny Znakomita komunikacja 3,5 km od węzła Drogi Krajowej nr S1! Prezentacja dużej atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2085 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł2 930 m² 192,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowo- rolna położona w Mnikowie gmina Liszki. Oferta na wyłączność biura Działka usytuowana w II-linii zabudowy w całości objęta mpzp. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł195 m² 282,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Borowe (gmina Sorkwity), w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Mazur nad czystym, spokojnym jeziorem Dłużec,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kalej - nr 408/2 obręb Kalej (gmina Wręczyca Wielka). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł40 760 m² 73,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ponad 4- hektarowy teren, który znajduje się w Jeszkowicach - w samym sercu jednej z szybciej rozwijających się miejscowości w gminie Czernica. Nieruchomość Malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł14 200 m² 24,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w malowniczej okolicy z własnym lasem, najbliższe zabudowania 300/500 m w lini prostej z widokiem na Zalew Wiślany.Jest ona na terenie Parku Krajobrazowego ,Wysoczyzna.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 000 zł3 962 m² 649,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 3962m2 z pozwoleniem na budowę - Rembelszczyzna - 1,5 km od granicy Warszawy i ul. Płochocińskiej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej pod.

Szczegóły ogłoszenia

164 160 zł912 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 912m 2 położona w spokojnym miejscu Jordanowa. Działka płaska, o regularnym kształcie. Została wydzielona z większej.

Szczegóły ogłoszenia

232 500 zł750 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni ok. 750m2 położone w Nowodworcach przy drodze głównej do Supraśla. Energia elektryczna przy działce, woda i gaz w odległości ok 200m. W pobliżu nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

* działka ok. 3170 m2 przy jeziorze Dadaj i lesie Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 3170 m2. Działka zbliżone kształtem do prostokąta, płaska z dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren o łącznej pow. 6,4909 ha Jakunówko, gmina Pozezdrze Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej i pagórkowatej okolicy w sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 724 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecam Państwu piękną, dużą działkę budowlaną położoną w miejscowości Stanów (gmina Brzeźnica) w odległości ok. 13 km od Żagania oraz około 30 km od starej Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3 000?mkw., położona w miejscowości Mariew, w gminie Stare Babice zaledwie 15?km od centrum Warszawy. Działka znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad jeziorem - Osiek nad Wisłą, gm. Obrowo machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 940 m² 40,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 19,40a, zlokalizowana w Boraszycach Wielkich (gm. Wińsko). Grunt o regularnym kształcie (klasa bonitacyjna IV). Dojazd do powierzchni bezpośrednio drogą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 826 m² 54,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka hołówki duże, gmina juchnowiec kościelny. NA działke wydano warunki zabudowy - zabudowa zagrodowa. Dojazd asfalt. Atrakcyjne wymiary ok. 32 x 57 przepiękne zaciszne miejsce, niespotykany.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł28 425 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2,8425 ha położona w obrębie Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się poza zwartą zabudową wsi Mokiny, na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż bardzo dużą działkę budowlano-rolną położoną w Rydułtowach przy ulicy Raciborskiej. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę leżącą na terenach usługowych zlokalizowane w Godowie na ul. Polnej. Grunty o obszarze 3800 m2 posiada kształt prostokąta o wymiarach ok. 136.

Szczegóły ogłoszenia

133 300 zł1 370 m² 97,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2, położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Bielice, w powiecie pyrzyckim. Jest to grunt rolny z wydanymi warunkami zabudowy, które.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 509 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/elb3/2023 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Do sprzedaży działka o powierzchni 1509 m2 o wymiarach 34m x 44m położona w gm. Bielawy,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strzyżew gmina Kampinos, w kompleksie kilkunastu działek z wewnętrzną drogą 6- metrowej szerokości. Media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Róscinno, gm. Skoki, powiat wągrowiecki tylko 40 km od Poznania i Gniezna! Lokalizacja marzeń działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną nr 241 o powierzchni 3,39 ha, położoną w miejscowości Jaszkowa Dolna, w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 134 m² 1 145,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są w Poznaniu ulice, które mijasz codziennie. I takie, o których wiedzą tylko ci, którzy tam mieszkają. Ulica Tczewska należy do tej drugiej kategorii. Prywatny, zamknięty koniec drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 79/3 o powierzchni 1451 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu. Działki.