dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

1 963 080 zł2 819 m² 696,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 2819 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 285 m² 198,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Wiosennej, o łącznej powierzchni 4285 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Szkocji, gmina Szubin, powiat nakielski Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m (numer ewidencyjny 243/38), położona w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m Wilcza Góra, gm. Lesznowola, ul. Jasna Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1000 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4930m2 położona w miejscowości Wola Batorska (gmina, niepołomice). Przeznaczenie: pod zabudowę budynkami jednorodzinnymi (964m2), teren.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł18 900 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** *** Oferujemy do sprzedaży lasy i grunty leśne o powierzchni około 1,89 ha położone na działce nr 126 w obrębie Czyżkowo, gm. Lipka, pow. Złotowski, woj. Wielkopolskie. Las.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł2 730 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Jerzykowie, gm. Pobiedziska. Lokalizacja: teren usytuowany w malowniczej okolicy - otulinie Parku Krajobrazowego Promno oraz bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka 8400 M2 **** Zapraszam na prezentacje nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Chraboły w gminie Dobrzyniewo Duże. Kształtna działka o powierzchni 8400m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Kierzkowo o powierzchni 932 mkw. Media: woda w drodze dojazdowej przy działce natomiast skrzynka z prądem w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 165 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/10 - 1165 m2, 59 900 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

222 948 zł1 126 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1126 metrów kwadratowych, położoną w Orzeszu, w dzielnicy Zgoń. Działka znajduje się w terenach zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.255611, 20.596472 Leszno, ul. Ogrodowa Numery Ewidencyjne 652/37, 652/38 lub 652/44 Media Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

88 740 zł522 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 522 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Czacz, gm. Śmigiel. Numer geodezyjny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 160 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę zlokalizowaną w Kwilnie, gmina Zgierz. Ta nieruchomość to propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tatów zaprasza nowych właścicieli! Powierzchni: cena brutto: warunki zabudowy: tak Na sprzedaż działka niezabudowana na obrzeżach Koszalina z warunkami zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

273 850 zł978 m² 280,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 978m2 w miejscowości Siercza gmina Wieliczka. Działka kształtna, o szerokości 29m, teren jest lekko nachylony z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 770 m² 125,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2770 m2 położona w pierwszej linii zabudowy, na terenie miejscowości Niemce, zaledwie 10 km od Lublina. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Szczegóły ogłoszenia

128 248 zł1 564 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Góry, gm. Cieszków Na sprzedaż działka o powierzchni 1564 m , położona w spokojnej miejscowości Góry, w gminie Cieszków, powiat milicki. * cena:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 428 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3428 m2 w Maciejowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 400 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Las Trzciana, powiat bocheński Prezentujemy ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 0,8455 ha , położonej w malowniczej miejscowości Trzciana, w gminie Trzciana, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Smołdziński Las o powierzchni 2133 m2. Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie Słowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 237 800 zł22 378 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lubowidz to kierunek, który coraz wyraźniej buduje swoją pozycję na mapie inwestycyjnej Pomorza i właśnie w tej perspektywicznej lokalizacji oferujemy grunt o powierzchni 2,2678 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 8,67 ara przy ul. Wojsławskiej w kształcie prostokąta o wymiarach 18,5x 43m, zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 100m2 w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł59 400 m² 19,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę dosyć niecodzienną - jezioro w Ustarbowie. Jezioro jest opisane jako wody stojące, prawnie w pełni uregulowane - jeden właściciel, brak obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł728 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni około 728 m , w skład której wchodzi działka o powierzchni 578 m oraz przynależny teren drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. ok 5000m , zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona w miejscowości Koziegłowy (pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poranki w spokojnej, zielonej podwarszawskiej wsi. Przestrzeń dla dzieci i do odpoczynku na własnym ogrodzie. To wszystko znaleźć na działce nr 61/1 w miejscowości Nosy, gmina Tarczyn.

Szczegóły ogłoszenia

653 600 zł1 520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży urocza działka budowlana w miejscowości Rusiec na którą jest wydane zezwolenie na budowę. Powierzchnia 1520 m2 z wjazdem od strony zachodniej. Wymiary działki to: ok.40m.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 608 m² 1 430,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: prestiżowa dzielnica Matemblewo znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla osób, które szukają miejsca łączącego kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł1 600 m² 388,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m (wymiary ok. 50 x 32m), położona w miejscowości Szczęsne, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł9 118 m² 60,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

BB Nieruchomości oferujena sprzedaż działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 9118 m2 położona na skraju lasu w miejscowości Ługwałd gmina Dywity. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 255 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki Boskiej Opiekunki Przyrody Na trasie Kazuń Kamion Jest to atrakcyjne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 205 694 zł8 202 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna! Dobra lokalizacja - w Miejscowości mosina z dostępną pełną infrastrukturą. Dobry dojazd z Poznania. Brak aktualnego planu przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 300 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 1300m2 w Żelechowie. Działka zlokalizowana pośród zabudowy mieszkaniowej, przy drodze gminnej, w której jest dostępna woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 11a w miejscowości Staw, 30 km od Gorzowa! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów, położoną w malowniczej miejscowości Staw.

Szczegóły ogłoszenia

120 800 zł1 208 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1208 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

154 100 zł1 541 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 1541 m | Nowe Siedlisko Lubalnie | Warunki zabudowy | Media | Blisko Ostródy Szukasz miejsca, w którym wybudujesz dom swoich marzeń w ciszy, wśród nowej zabowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 21 arów, położona w Wojniczu, z dojazdem od ulicy Krakowskiej. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 739 m² 159,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1739 m - Kopiska | Warunki zabudowy | Droga asfaltowa | Media | Idealna inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1739 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

18 850 000 zł130 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny magazyny-przemysł -usługi 13ha Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o powierzchni ok. 13ha o wymiarach 557m x 240m, zlokalizowany bezpośrednio przy trasie 71 ok.