dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 954 ogłoszenia

126 700 zł1 267 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bełsznica, ul. Stawowa i Wałowa Na sprzedaż 2 działki budowlane: działka przy ulicy Wałowej o pow. 1267 m 2 w cenie 126 700 zł , wymiary: ok. 23,5 m (front) x 53.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 006 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja, działka Z pięknym widokiem na góry izerskie. Działka na sprzedaż w miejscowości Karłowiec, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 520 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki nr ew. dz. 5 położonej w miejscowości Borowno gm Mykanów o pow. 4520 m2 szerokiej 28m długiej 150m w całości budowlanej Z dostępem do 2-ch dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł20 856 m² 143,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w malowniczej miejscowości Mochnaczka Niżna, gm. Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Domatówko (gm. Puck).

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 650 m² 115,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 16,5 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 16,5 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ok 8 ar, teren rolny.

Szczegóły ogłoszenia

190 800 zł1 200 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na wzgórzu z malowniczym widokiem - Czeczewo, ul. Złota Góra Szukasz miejsca, które każdego dnia będzie Cię zachwycać panoramą okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 136,83 m² 149,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Byszyce, gm. Wieliczka, 10km (15min) od Wieliczki i około 30 min od centrum Krakowa. Oferta dotyczy działki nr 58, a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek - Dzikie, gmina Choroszcz Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni ok. 2000 m , położony w miejscowości Dzikie , gmina Choroszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł6 150 m² 274,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Kol. Płouszowice w gminie Jastków. Działka objęta jest mpzp o następujących ustaleniach: 1) przeznaczenie podstawowe: usługi komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

5 853 500 zł50 900 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie podstawowe produkcyjno- usługowe, składy, magazyny. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

437 500 zł1 250 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Działka budowlana o powierzchni 1250 m2 położona w miejscowości Brzezina, 2km od granicy Wrocławia. Lokalizacja: działka usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda śląska - ul. Katowicka. Ruchliwa ulica przy dużym osiedlu. Na sprzedaż działka numer 1016/115 o powierzchni 20 m2 (z przyczyn technicznych zaznaczone 25 m2) przy drodze o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 300 zł1 147 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linij zabudowy na Poznańskich Naramowicach przy Ul Bożydara zaraz koło Potoku Różanego Kształt działki to prostokąt o powierzchni 1147m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Na działce w trakcie wykańczania domek rekreacyjny, panele fotowoltaiczne i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowym, dla której zostały już wydane dokumenty o warunki zabudowy. Wystarczy pozwolenie na budowę i stawiasz swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł22 335 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks 7 działek położonych w malowniczej miejscowości Brenna , w powiecie cieszyńskim. Działki mają zróżnicowany charakter i przeznaczenie, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 392 m² 194,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

DO sprzedaży działka budowlana / inwestycyjna o powierzchni 15.392 m - SOSNOWIEC, UL. Niwecka. Lokalizacja Nieruchomość doskonale skomunikowana. Gęsta sieć dróg lokalnych, wojewódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 500 m² 179,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 3500 m , położona w miejscowości Ruda Bugaj, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł8 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym. L O K A L I Z A C J A Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 192 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W miejscowości Wyszewo czeka na Was działka o powierzchni 2192 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Podstawowe informacje: działka usługowo-budowlana w Domasławiu, przy głównej drodze, pow. 1001 m2, media w drodze. Dla działki wydano pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem i drzewami owocowymi - Głobino, gmina Słupsk Działka znajduje się w spokojnej lokalizacji, objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 405 zł21 589 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej w gminie Mstów oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 1u tereny zabudowy usługowej w całości Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

75 344 zł1 108 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w powiecie nakielskim, w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 092 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu pięknej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka na sprzedaż na Suwalszczyźnie spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł1 653 m² 249,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną, przestronną działkę budowlaną o powierzchni 16,53ar, położoną w urokliwej dzielnicy Budziwój przy ul. Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

77 420 zł1 157 m² 66,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zakupu działek budowlanych w miejscowości Godowo w gminie Maszewo. Działki usytuowane w malowniczej okolicy pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 889m2 i 874m2 położone w miejscowości Zakole-Wiktorowo, zaledwie 6km od Mińska Mazowieckiego. Działki o numerach ewidencyjnych: 80/1,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł7 002 m² 21,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To nie jest puste pole , które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy naturalnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa 3000m2 10 km od białegostoku Zapraszamy na prezentację działki położonej w miejscowości Horodnianka gmina Wasilków. Szybki dojazd drogą krajową s 19, a w.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 984 m² 94,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, chcesz zamieszkać w harmonii z naturą? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Oferujemy do sprzedaży działkę z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 158,10 m² 126,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 46/10 w obrębie Słowak w Gminie Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1158,1 m2 (43m x 27m), sklasyfikowana w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z widokiem na Babią Górę Wołowice, ul. Na Skałce. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie bliskość natury spotyka się z wygodą życia w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 900 m² 12,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 7900 m2 zlokalizowana w Rębowie, gm. Kije, pow. pińczowski. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 38x156x52x134x14x24 , szerokość frontu ok. 38m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ul. Kasztelańskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Teren o powierzchni 1338mkw, o szerokości wzdłuż drogi wewnętrznej ok. 24 m i głębokości ok. 56m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 974 m² 395,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy, na Osiedlu Podmagura w Szczyrku, składająca się z widokowej działki. Powierzchnia całkowita 1974 mkw, w tym działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł187 m² 20,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel.:   Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 187 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystania R -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Glinik Średni, gmina Frysztak. Działka znajduje się w malowniczym terenie górzystym, otoczona urokliwymi wzgórzami.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 092 m² 205,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej o łącznej powierzchni 2092 m2, położonej przy ul. Dębowej w miejscowości Różanki (66-415), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 119 m² 63,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana - Wilnowo gmina Morąg Powierzchnia: 3119 m2 Działka budowlana w miejscowości Wilnowo, gmina Morąg o powierzchni: 3119 m2, przy jeziorze Narie. W miejscowym.