dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 954 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Oświęcim Babice 4510m2 - 235tys. Na sprzedaż działka budowlana, z możliwością podziału, położona w spokojnym miejscu. Działka płaska, uzbrojenie w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 054 m² 125,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w Lubojnie , zaledwie kilka minut od Częstochowy. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 1,54 ha, położona w miejscowości Kolonia Radowo.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 znajdującą się w drugiej linii zabudowy w miejscowości Śmiłów. Działka częściowo ogrodzona,kształtna o płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 826 m² 163,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, zlokalizowanej w uzdrowiskowej miejscowości Głuchołazy. Działka położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Góry.

Szczegóły ogłoszenia

22 700 zł334 m² 67,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 0,0334 ha, zapisana w księdze wieczystej ka1p/00053480/1 w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł1 112 m² 383,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w cichej okolicy w Wolicy Gm. Nadarzyn. Spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat. Nieruchomość można przeznaczyć na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 338 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna - park pałacowy W obrębie kanału elbląskiego lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna w Chrośnie o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowana na terenie oznaczonym w planie miejscowym -rp Dojazd do dziłaki poprzez drogę wewnętrzną. Klasa użytków - iva. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 102 m² 216,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną. Lokalizacja - miejscowość Brzezie gmina Kłaj. Powierzchnia - 1 102 m2 Wymiary - 25m x 44m Media: prąd, woda, światłowód, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

681 504 zł3 100 m² 219,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 3100 m2 składająca się z 3 mniejszych działek w Ojrzanowie, gmina Żabia Wola Działka przy gruntowej drodze gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł5 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana z klimatem - Odry, gm. Czersk Szukasz miejsca, gdzie można zamieszkać blisko przyrody, stworzyć siedlisko z prawdziwego zdarzenia lub po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł973 m² 113,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oraczewice Trzy działki budowlane na sprzedaż. Lokalizacja: oraczewice, gm. Choszczno, powiat choszczeński, województwo Zachodniopomorskie. Wygodna lokalizacja obrzeże osiedla domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 200 m² 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Wierzchosławice Dwudniaki, gmina Wierzchosławice, powiat tarnowski. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Wólka Szczawińska Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Wólka Szczawińska, gmina Nowe Miasto, powiat płoński. Dostępne działki: działka nr 39/5.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 135 m² 515,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate - Działka 2135 m w Magdalence za 1 100 000 zł Działka budowlana o powierzchni 2135 m położona w prestiżowej części Magdalenki. Otoczona eleganckimi rezydencjami.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł863 m² 260,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Mieroszyno, ul. Złota Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 713/22 w Mieroszynie, przy ul. Złotej, w odległości zaledwie 4 km od Jastrzębiej Góry i pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki rod w Żurczynie o powierzchni 375 mkw. wraz z domkiem wielkości 35 mkw. Dom składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju, jak.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Nieruchomość z sprzedawana z wadą prawną - budynek znajdujący się na sprzedawanej działce musi być przesunięty z uwagi na to, iż częściowo posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 902 m² 220,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z widokiem na góry Tylmanowa, gmina Ochotnica Dolna. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1902 m , położona w malowniczej, spokojnej części Tylmanowej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka budowalna, możliwość podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana wraz z działką stanowiącą drogę o łącznej pow. 5 000 m2, znajdującą się w miejscowości Łęcze,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 002 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Harsz, mazury | 3002 m | działka z warunkami zabudowy | blisko jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3002 m , położona w malowniczej miejscowości Harsz,.

Szczegóły ogłoszenia

161 600 zł1 010 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 517/5 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Studzianki gm. Wasilków. Zlokalizowana niecałe 9 km od Wasilkowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 268 000 zł5 528 m² 410,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota Rybińska, gmina Międzybórz, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 195 000,00 zł (52,07 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,3745 ha nieruchomość przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

609 300 zł2 031 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Weteranów- noskowskiego, os.Św.Piątka, Zamość, woj.lubelskie Działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo szeregowe, położona w wyśmienitym miejscu na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł2 731 m² 241,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2731m2 Doskonały dojazd od Warszawy ,łodzi, katowic oraz Grodziska Mazowieckiego. W pobliskiej Żabiej Woli sklepy, przychodnia. ok.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł78 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

2 działki rolne o powierzchniach 3,64ha i 4,16ha w wsi Łabędzie gm. Drawsko Pomorskie. Działki nie graniczą ze sobą ale są w pobliżu. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

129 720 zł920 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z pozwoleniem na budowę pozostało tylko 10 dostępnych! Pierwsze domy już się budują! Gotowe do budowy działki w malowniczej miejscowości Wioska koło Sycowa teraz możesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

U stóp Góry Dylewskiej najwyższego wzniesienia na Niżu Środkowoeuropejskim leży działka, która może być kluczem do życia w harmonii z rytmem natury. To niegdyś tętniące życiem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł10 500 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę budowlaną w Michałowie w obrębie miasta Starachowice. Działka o powierzchni 10500m2 mieści się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 450 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. 5450 m2 usytuowana przy drodze powiatowej nr 36.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł10 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! oferta dla osób prywatnych oraz inwestorów! Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 323 m² 718,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 1323 m2 w Michałowicach (blisko wkd). Działka ogrodzona przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł4 080 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 050 m² 103,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki o powierzchni 1050 m , idealnej pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego z garażem. Do działki doprowadzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 131 m² 96,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem i mediami? Ta działka spełni wszystkie te oczekiwania. Powierzchnia: 1131 m Kształt: prostokątny Teren: równy, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 046 m² 152,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o kwadratowym kształcie, położoną w malowniczej lokalizacji Ciechocinka, przy ulicy Wołuszewskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł24 531 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertujemy na sprzedaż duża działka przylegająca do linii lasu Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2,45 ha, położoną w miejscowości Bereżnica Wyżna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 014 m² 53,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie usytuowane dwie działki z warunkami zabudowy w pod lasem ok. 300 metrów do jeziora Samińskiego w miejscowości Radoszki. Jedna działka 1833m2 (warunki zabudowy) i 1181.