dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 994 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 994 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar, położoną przy ul. Dębinowej w Rzeszowie, obręb Budziwój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna we wsi Młynek. Działka o powierzchni 1,28ha , szerokość od frontu 10,60m, z poszerzeniem do 16m. Media: gaz w działce, woda, kanalizacja i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działki budowlane 902 m2 i 1347 m2. - nowe domy wokół, - luźna zabudowa, - blisko lasu i jeziora. ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej: ***.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę polożoną w bardzo atrakcyjnym miejscu w okolicy Jezior Turawskich i 5 minut od Jeziora Srebrnego w Osowcu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 140 m² 235,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Korona Real Estate. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w popularnej pod względem turystycznym i niezwykle klimatycznej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 235 m² 178,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Szukasz działki na Kaszubach blisko morza? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1235m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 497 m² 200,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska i dobrze nasłoneczniona działka inwestycyjna położona w dynamicznie rozwijającej się części miejscowości Chęciny, bezpośrednio przy istniejącej zabudowie handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w pięknej okolicy w Rzeszowie przy ulicy Leśne Wzgórze. Osiedle dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

523 000 zł15 400 m² 33,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mint Property prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Lanckorona miejscu o niepowtarzalnym klimacie artystycznym, słynącym z drewnianej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną pod usługi, produkcję, handel w Mikołajkach. Działka zlokalizowana jest na terenie dawnej Spółdzielni Handlowo Produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł825 m² 544,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Usługowa 0825ha w Michałowicach! + Bezczynszowe Mieszkanie (70,3 m ) Potencjał Komercyjny: lokalizacja: działka zlokalizowana bezpośrednio przy głównej trasie Drodze Krajowej E77.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy. Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 3 000 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 210 m i szerokości ok. 15 m,.

Szczegóły ogłoszenia

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł12 194 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1.2194 ha przy drodze A4 w miejscowości Bodzanów. Działka objęta mpzp o symbolu d4pu- tereny zabudowy przemysłowo- usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27 719 m² 18,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna z dostępem do noteci Centrum Barcina Dz. o pow. 27719 m2 - Przy Międzynarodowym szlaku Wodnym. Przeznaczenie terenu: - utworzenie terenu rekreacyjnego - łowisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia działkę rolną położoną w miejscowości Koniecpol Stary (gmina Koniecpol, powiat częstochowski). Całość ma łączną powierzchnię około 1,2 ha i dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

216 180 zł1 201 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 1201 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1201 m (nr 1 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Zarzecze, w Kotlinie Żywieckiej, w sercu historycznego regionu Żywiecczyzny. Lokalizacja nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 248 m² 142,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 6248 m Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa Wydana decyzja z pge, przydział mocy 2mw! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 142 200 zł27 800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa posadowiona w miejscowości Łopianka gmina Łochów. Idealna oferta pod inwestycję. Działka o powierzchni 27800m2. Nieruchomość objęta mpzp. Leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł482 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! _______________________ Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 482 mkw. Działka położona blisko centrum, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

123 840 zł1 376 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Santok powiat Gorzowski Działka o powierzchni 1376m2 i wymiarach ok 36m2/37,55m idealna pod budowę niedużego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

65 300 zł1 232 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działke rolną położoną w miejscowości Płoty. Działka, która jest we wstępnym podziale geodezyjnym o powierzchni 1232 m2 zlokalizowana bezpośrednio przy drodze głównej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna, objęta pzp, z wjazdem od północy - ogród na południową stronę, działka budowlana w doskonałej lokalizacji. Odległość od szkoły i przedszkola w Wierzchowisku 1000m.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 150 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwe działki budowlane o numerach 353/3, 353/4, 353/5, położone w miejscowości Długie (gmina Jedlicze, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), wraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 850 m² 377,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni ok. 1850 m2 w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia (gmina Niemce). Działki położone są w pierwszej i drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

168 900 zł1 126 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 1126 m - Nowe Grochale, gm. Leoncin Blisko natury, lasów i Wisły, z szybkim dojazdem do Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1126.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybnik Zamysłów - działka budowlana! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Rybniku Zamysłowie przy ulicy Jankowickiej. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni : 4144 m , zlokalizowana w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 900 zł5 534 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna / szer.29m , dł.200m / przy trasie E 7 Warszawa-Gdańsk 10 km od granicy m.st. Warszawa. Nieruchomość objęta mpzp w którym przeznaczona jest pod usługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 114 m² 44,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rolno-budowlana 31 ar Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie wydane warunki zabudowy 175 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z dwóch!).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 100 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Berezka, na sprzedaż działka rolna położona na uboczu wsi. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 31,08 ar w kształcie prostokąta o wymiarach około 49m x 62m x 50m.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 012 m² 138,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1012 m2 , zlokalizowana w Piekoszowie. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do działki drogą utwardzoną. Działka płaska, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

246 750 zł987 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka o powierzchni 987 mkw położona jest w Kętach, obręb Kęty Wschód, rejon ulicy Polnej. Działka ma kształt zgrabnego czworokata o wymiarach około 40x43x31x18m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 130/5 w miejscowości Wysoki Kościół , gmina wiejska Wisznia Mała, powiat Trzebnicki. Regularny - prostokątny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki położonej w Pruskiej Łące, gmina Kowalewo Pomorskie. Dla w/w dzialki można uzyskać warunki zabudowy dla jednego lub dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł996 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki nakielno gmina wałcz przy Jeziorze bytyń wielki o pow. 996m 2 z wydanymi warunkami zabudowy! Przedmiotem oferty są trzy ciekawie położone działki w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 900 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna, jedyna taka z ogromną tradycją rodzinną Nieruchomość w Konstancinie - Jeziorna. Działka z przedwojennym domem. Działka została kupiona w 1933 roku, dom powstał.