dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 3031 m2 położoną w miejscowości Silno, gm. Obrowo. Nieruchomość leży przy drodze wojewódzkiej 654. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł327 m² 140,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowość w ofercie - działka budowlana o powierzchni użytkowej 327 m2 w podkaliskiej miejscowości Pruszków, gmina Blizanów. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej, na froncie.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 193 m² 160,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka prawie 1.193 m2 | Borek koło Bochni | MPZP | media - woda, gaz i prąd | mieszkalnictwo jednorodzinne - wolnostojące lub zabudowa bliźniacza Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł12 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,22 ha (12200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. Działka posiada klasyfikację: psv, rv oraz rvi Potrzebujesz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 249 m² 640,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.347917, 21.068292 Białołęka, ul. Olesin numer ewidencyjny 173, obręb 4-16-14 Media: prąd - w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500m 2. Działka położona jest w Lubowidzu gm. Nowa Wieś Lęborska , posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł3 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Borzęcin Duży gm. Stare Babice, blisko granicy z miejscowością Wiktorów, bezpośrednio przy przedłużeniu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw., objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Za zgodne z planem uznaje się zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szprotawa ulice Podgórna - Żagańska, działki z wydanymi bezterminowymi decyzjami o warunkach zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

375 800 zł3 758 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 274 m² 63,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** bezpośredni dostęp do jeziora *** możliwość zabudowy *** Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa na bezpłatną prezentację działki z bezpośrednim dostępem do niedużego polodowcowego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "C"   Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 314 m² 231,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Świątnikach koło Trzebnicy w powiecie trzebnickim - sielskie zacisze wśród zieleni i lasu (teren budowlany z wz, dostęp do mediów, przy lesie, cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł6 550 m² 80,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością zabudowy budynkiem rekreacji indywidualnej o powierzchni 6 550 m , położona w gminie Sejny, województwo podlaskie, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31 700 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki rolne o łącznej powierzchni 3,17 ha, położone w malowniczej miejscowości Dąbrowa Zielona, w powiecie częstochowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 009 000 zł44 411 m² 67,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m , w skład których wchodzą działki nr 121/52, 126/51, 151/51, 152/51, 85/74, 86/74, 129/53, 131/53,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt 0,63 ha w Kotowinie z widokiem na Rospudę - potencjał rolno-rekreacyjny Lokalizacja: kotowina, gm. Bakałarzewo, pow. suwalski Powierzchnia: 0,6316 ha (6316 m ) Dojazd: publiczna droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o numerze ewidencyjny nr 475/142 położona w Nowej Wsi Lęborskiej, w powiecie Lęborskim, w Gminie Nowa Wieś Lęborska, przy ul. Spokojnej o powierzchni 1990 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 440 000 zł373 m² 6 541,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się na ulicy Trębacza w Krakowie. Lokalizacja: działka znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł881 m² 70,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położone działki budowlane we wsi Kawęczyn. Na poszczególne działki wydane warunki zabudowy. Świetna lokalizacja: sulejów - 13 km. Piotrków Trybunalski - 27 km. Łódź - 83 km. Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł6 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko : na sprzedaż 2 duże działki, - blisko natury, lasów, terenów uzdrowiskowych. Położenie: działki znajdujące się w miejscowości Kocioł, gmina Lewin Kłodzki, położone 90 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 162 m² 447,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1162 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 mn.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 551 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy, położoną w malowniczej, zielonej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

449 875 zł1 525 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga.Mamy w tej okolicy kilkanaście działek niepublikowanych w internecie.Zadzwoń po informacje. Działka dla osób szukających ciszy i spokoju w pobliżu lasu. Lokalizacja: - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł14 500 m² 18,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 1.47 ha, zlokalizowane w miejscowości Kapice (15 km od Połczyna Zdrój). Dla działki brak planu zagospodarowania przestrzennego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina ** radawiec mały gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokiumentacja, wydane.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł12 700 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Działki Rolno-Budowlanej o łącznej powierzchni 1,2675 ha zlokalizowanej w miejscowosci Oksa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 722 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1722 m , położona w malowniczych Prusinowicach zaledwie kilka minut jazdy od Pabianic, lutomierska i Konstantynowa Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł22 400 m² 20,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 2.2400 ha, znajdująca się koło Skoków w miejscowości Bliżyce-Wysoka. Front działki ma 70 m. Na działce znajdują się ziemie klasy: rivb; rv; psiv. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1200 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 27 m x 44,5 m, położona w miejscowości Zawada Piaski, gmina Baruchowo, blisko drogi krajowej 265 Kowal.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 600 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości omega przedstawia na sprzedaż trzy działki o powierzchni ok. 16 ar każda, tworzące atrakcyjny kompleks o łącznej powierzchni ok. 49 ar, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o pow. 1641 m2 położona w kompleksie działek we wsi Skomętno Wielkie gm. Kalinowo powiat ełcki (tylko 15 km od Ełku i ok. 4 km od trasy ekspresowej S61). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł940 m² 117,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana I 5 minut od centrum miasta I Z warunkami zabudowy Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Brzeźnie, gmina Człuchów. Działka mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m , położona na Warszewie, przy ulicy Traszki. Nieruchomość posiada plan zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 238 m² 411,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - budowlana w miejscowości Huba gm. Czorsztyn o pow. 1238 m2 w tym 604 m2 części budowlanej. Obecnie w mpzp obszar zabudowy oznaczony mt ( zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł630 m² 1 746,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Starej Miłosnej, działka 30x21 m, wszystkie media w drodze. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. 60)% powierzchni biologicznie czynnej, 2 kondygnacje. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 730 m² 135,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1730 m2, położona bezpośrednio nad jeziorem, w miejscowości Tonowo, gm. Janowiec.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 700 m² 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w miejscowości Wysocko Wielkie, 1700 m2., Gmina Ostrów Wielkopolski. Przedstawiamy Państwu interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które połączy spokój natury z komfortem codziennego życia? Ta działka budowlana o powierzchni 2275 m to idealna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktualnych 5 z 10 działek budowlanych w miejscowości Kukowo - zaledwie 4km od Centrum Olecka. W skład nieruchomości wchodzą.