dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 003 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 003 ogłoszenia

449 000 zł4 096 m² 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Tylko u Nas! Oferta na wyłączność. Do sprzedania 3 działki budowlane: 1412/92 o pow. 1071 mkw 1413/92 o pow. 1010 mkw 1419/92 o pow. 2015 mkw Działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 630 m² 134,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z funkcją usługową - idealna pod dom i działalność | Grabiny-Zameczek, 5 km od Pruszcza Gdańskiego Na sprzedaż przestronna, w pełni uzbrojona działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, kołczygłowy, 1580m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1580 m2, położoną w miejscowości Kołczygłowy, gmina Kołczygłowy,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 500 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolną O pow. 1,25 ha działka położona W miejscowości piaski W gminie świdnica przy drodze asfaltowej. DO najbliższych zabudowań ok 300 M.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 330 m² 296,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiązowna - Idealne miejsce dla ludzi aktywnych blisko centrum Warszawy Prezentujemy państwu działkę o powierzchni około 1300m2 zlokalizowaną w miejscowości Wiązowna przy ul. Altany Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł7 100 m² 298,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Chlebnia, w gminie Grodzisk Mazowiecki, położona w cichym i spokojnym otoczeniu, w bliskiej okolicy planowanego zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

103 700 zł1 220 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka budowlana W trójcy! powierzchnia zabudowy 4,3 ar! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1220 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestorzy intensywnie poszukują działek budowlanych jak najbliżej Torunia. Właśnie taką działkę właściciel powierzył nam do sprzedaży. Działka w Małej Nieszawce w cenie 116 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł9 228 m² 243,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł917 m² 507,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Józefów (okolice Legionowa, blisko Zegrza) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 46/19, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Józefów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy położone na obrzeżach miejscowości Pławno w gminie Czaplinek. 1. 34/14 o powierzchni 1043 m2 2. 34/15 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| bez prowizji od kupującego! Przedmiotem oferty jest działka położona w Jelczu Laskowicach, przy ul. Odrzańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia 4745 m2 (0,4745 ha).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1200 m w Godziszewie Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu, inwestycję lub bezpiecznej lokaty kapitału. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 460 m² 40,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Blisko 15 arów relaksu *** To miejsce aż prosi się o relaks - idealne na weekendowe wyjazdy, rodzinne spotkania czy stworzenie własnej, prywatnej oazy spokoju. W cieniu drzew będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł6 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 6600 m2 z możliwością podziału na kilka odrębnych działek. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 008 800 zł20 006 m² 100,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Jamielnik w powiecie nowomiejskim w gminie Nowe Miasto Lubawskie. Przedmiotem oferty są trzy działki: 288/5 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł5 900 m² 322,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna, atrakcyjna działka budowlana, złożona z dwóch działek: działka 170/11 i 173/1 obr. 32 /wyględy/ Jest położona 15 km od Warszawy (25 km od centrum), w Otulinie Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 400 zł6 456 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Stanicy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

98 360 zł1 300 m² 75,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki o powierzchni 1300 mkw lub 1304 mkw. Położone w miejscowości Włyń, gmina Warta, powiat sieradzki. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

5 930 000 zł58 000 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta pięknego siedliska pod Warszawą obok Konstancina Jeziorna o pow. 58 tyś m2 zabudowanego domem mieszkalnym i halą o pow. 600 m2. Nieruchomość stanowi idealną bazę pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł8 294 m² 180,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki nr 207, 208, 270 (obręb 7), o łącznej powierzchni 8 294 m w strefie przemysłowo-usługowej przy ul. Przemysłowej w Lubinie. Zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł808 m² 464,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o pow. 808 m2 w miejscowości Maniowy, gm. Czorsztyn z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie i Tatry. Nr ewid. działki 2679/1, 2676/1, 2677/1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 574 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Blachownia, ul. Kawowa Działka nr ewid. 396/17, obręb 0006 -.

Szczegóły ogłoszenia

344 500 zł5 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Raduninie serce wsi, blisko Puszczy Knyszyńskiej Na sprzedaż działka położona w samym środku malowniczej wsi Radunin, w otoczeniu istniejącej, zadbanej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 115 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Krupin zaledwie 5 minut jazdy od Olecka. Działka o powierzchni 2115 m ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

981 040 zł12 263 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż 2 działki zagrodowe o łącznej powierzchni 12 263 m (sprzedawane wyłącznie jako całość) położone przy ul. Leśnej we wsi Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone w Brzezinie - tylko 7 km od Wrocław-Leśnica. Istnieje możliwość zakupu jednej działki lub całości. Cena: 280 zł/m Cena za całość (2799.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 356 m² 210,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę ze ścianą lasu! działka położona W miejscowości cegielnik,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Niezwykła nieruchomość dla konesera malownicza działka Z prywatnym lasem już W sprzedaży! widokowa nieruchomość na granicy straconki i lipnika Z urokliwym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna Jeżeli szukasz dużego areału na inwestycję wolnych środków- przyjedź i oceń, jeżeli szukasz dużej działki rolnej z bezpośrednim dojazdem drogą publiczną- tu się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana. Świętoszów. Na sprzedaż działka o numerze 88/3, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Świętoszów. Powierzchnia działki: - 753 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 271 m² 438,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Puławach przy ulicy Składowej 16 - bezpośrednio przy linii kolejowej łączącej Dorohusk - Lublin - Warszawa - bocznica.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 800 m² 244,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Lubaniu. Nieruchomość położona 2 km od ścisłego centrum miasta przy wyjeździe w kierunku Jeleniej Góry. Teren płaski. Pełne uzbrojenie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 200 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2200 m Kamionka, gmina Radziejowice - prąd i woda Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 2200 m , położone w miejscowości Kamionka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 050 zł2 366 m² 1 265,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu wśród drzew, w spokojnej i prestiżowej okolicy? Ta działka położona w Hornówku może być właśnie dla Ciebie. Właściciel wystawia fakturę vat. Przy zakupie nie.

Szczegóły ogłoszenia

212 751 zł2 149 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji.Bliskość lasu jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,spokój kontakt z natura oraz aktywny wypoczynek. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

122 500 zł1 304 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki, budowlane, żeliszów, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/15 działek/położone w miejscowości Żeliszów. Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł4 493 m² 230,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest teren zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej - 3rm,mn, o powierzchni 4 493 m2 w miejscowości Skrzeszew ul. Nasielska. Plan dopuszcza w zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow 1387m2, według mpzp przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, położonych na terenie Radziwiłłowa. Prąd, woda i kanalizacja w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 998 m² 75,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena - działka janowo Działka o pow. 2998m2 położona w miejscowości Janowo k/elbląga ( dojazd od ul. Radomskiej lub Kazimierzowa) Atrakcyjna lokalizacja ( 6km do centrum).