dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nie pobiera prowizji Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m2 położona w malowniczej i pożądanej przez klientów części Radzionkowa. W bliskiej odległości Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł5 209 m² 186,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O powierzchni 5 209 m2 na ul. Synów pułku 24 W łodzi Oferta na wyłączność specyfikacja działki: działka nr 291/3, obręb P39 kształt nieregularny (prawie prostokąt).

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 402 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełsty, gmina Różan, powiat makowski. Odległość od Warszawy wynosi ok. 100 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty   Oferuję do sprzedaży działki w wyjątkowym miejscu - Osiedle Piaseczno, miejscowość Małe Łąkie, gmina Świekatowo. Działki w połowie trasy Serock -.

Szczegóły ogłoszenia

245 050 zł1 690 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek w Lipianach - Osetna, nad Jeziorem Będzin Działki z dostępem do wody, idealne pod inwestycję na przyszłość. Powierzchnia działki wynosi 1690 m2 media.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 850 m² 522,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w mieście na bydgoskim Miedzyniu. * oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości * Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł2 200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji! promocja! Do sprzedania są 4 działki przyległe do siebie (1000zł/m2) wg załączonych zdjęć. Najmniejsza ma około 2200m2 a największa ok.2800m2 , można kupić od razu wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 837 500 zł735 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum fal i delikatny zapach morskiej bryzy. Zaledwie 50 metrów od plaży, w sercu urokliwego Trzęsacza, czeka na Ciebie wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: gmina Środa Śląska, przedmoście opis: oferujemy do sprzedaży piękną działkę o pow. 1379 m2, położoną wśród domów jednorodzinnych oraz otoczeniu malowniczych pól.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł40 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka w Nowym Borku o powierzchni około 4 ha. Możliwość podłączenia prądu. Dojazd drogą gminą utwardzoną Działka widokowa, możliwość zabudowy. Cena : 2000/ar

Szczegóły ogłoszenia

198 400 zł992 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny o 20 tys zł, cena promocyjna! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Gąskach w cichej i spokojnej okolicy tej atrakcyjnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

98 725 zł1 795 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1795 m2.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 772 m² 34,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, 28 - arowa działka z dużym potencjałem rozwojowym, w spokojnej miejscowości! Chmielek Drugi, gm. Łukowa Położenie i okolica: działka zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki położone wśród łąk i pól z dala od zgiełku i tłumów. Możliwość zakupu wszystkich działek jednocześnie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 142 m² 153,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana zlokalizowana w Domatowie w drugiej linii zabudowy od drogi. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł801 m² 74,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki budowlane położone w Lipowej, 5 km od Grodkowa, 16 km od Brzegu. Działki mają płaskie ukształtowanie terenu i nie są ogrodzone. Klasoużytek riiib i riva.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł16 045 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera I lesznowola - Janczewice I na sprzedaż Propozycja dotyczy działek budowlanych objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 7mn (teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1700m2 w kształcie prostokąta, przylegająca szerokością 27m do drogi asfaltowej. W działce, przy drodze przechodzi wodociąg i kabel z prądem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 970 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 5970 m położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jaskrów. Idealna lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł7 294 m² 24,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

115 700 zł1 212 m² 95,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa mn/u | 1212 m2 | Sątok, gm. Bierutów | 30 x 40 m | 115 700 zł Na sprzedaż duża, ustawna działka 1212 m2 w miejscowości Sątok (pow. oleśnicki), objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę na pograniczu Rybnej i Miedar. Ustawna parcela, wymiarami umożliwiająca zabudowę większością typowych projektów. Dojazd do działki utwardzoną droga gminną. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 008 m² 144,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek z warunkami zabudowy w Gostkowie. Lokalizacja - Gostkowo , gm. Łysomice ; - z sąsiedztwem terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł10 600 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 10 600 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ostowite, gm. Lipno. Bardzo malownicza okolica, działka w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł3 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy kompleks działek położonych w w Warzymicach. Powierzchnia jednej działki wynosi 3000 m2. W drodze przy działce prąd. Wodociąg, sieć kanalizacyjna oraz sieć gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 087 m² 87,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka rolno-leśna, położona na terenie Otwocka, w pobliżu ulicy Żurawiej. Działka przylega do linii brzegowej rzeki Świder Takie położenie na rozległych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł9 068 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne I rolne 9068 m | harklowa | las, łąki, pastwiska natura, przestrzeń I potencjał grunt W malowniczej części podhala Na sprzedaż zespół działek leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 668 m² 134,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w Wierzchucinie, przy ul. Szkolnej. Lokalizacja: wierzchucino -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł5 600 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolnobudowlana w Koszajcu idealna pod dom lub inwestycję. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5600 m , położona w malowniczej miejscowości Koszajec,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł13 300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka położona w miejscowości Kukinia 6 km od morza o pow. 1,33 ha. Działka nie jest objęta mpzp. Na dzień dzisiejszy gmina nie planuje objęcia tych terenów mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

448 800 zł2 825 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 2825 m2 (0,2825.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy | możliwość podziału | Wolwark | spokojna okolica | las Jeżeli szukasz przestrzeni do stworzenia swojego miejsca na ziemi zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł20 400 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 400 m2 w trakcie podziału na 5 działek rezydencjalnych o powierzchni 2800m2 (2), 4800m2 (2) i 5200m2, przy drodze asfaltowej Sątopy- róża pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 617 m² 63,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Działki inwestycyjnej położonej przy drodze krajowej nr 50 w miejscowości Jasiorówka na wyjeździe z Łochowa w kierunku na Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 530 000 zł8 432 m² 300,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 8432 m kw w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona jest na terenie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

185 200 zł926 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 334 m² 71,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w malowniczej Łomnicy - media w pobliżu, atrakcyjna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł2 837 m² 429,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie widokowa działka w Nowym Targu, na osiedlu Kokoszków Działka ładnie usytuowana, nasłoneczniona, lekko pochylona. Nieruchomość pusta, przy drodze asfaltowej, z bezpośrednim.