dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

2 360 000 zł17 507 m² 134,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej na strefie ekonomicznej w Nysie - Radzikowicach Informacje o działce: powierzchnia działki 1.7507 ha, nr ewidencyjny 297/2 kształt.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł2 150 m² 215,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę położoną w Jaworznie w dzielnicy Cezarówka Dolna. Jeśli poszukują Państwo działki w otoczeniu zieleni ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł3 237 m² 23,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad morzem. Działka o powierzchni 3 237 mkw., w kształcie prostokąta o długości 114 m i szerokości 28 m, położona w odległości ok. 900 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 030 m² 262,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych. Media w okolicy. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Więcej informacji pod numerem tel:  

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł3 529 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki rolne położone w miejscowości Wojaszówka. Działki o łącznej powierzchni 35,29ar. Nr oferty w biurze: 358g Więcej aktualnych ofert dostępne na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

49 166 zł1 586 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Koczała. Lokalizacja zapewnia ciszę i bliskość natury, a jednocześnie szybki dojazd do miasta. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2 usytuowane bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Działka obecnie bez wydanych warunków zabudowy. Rozpoczęty.

Szczegóły ogłoszenia

10 901 000 zł1 670 000 m² 6,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, powiat choszczeński zachodniopomorskie. Grunt rolny o łącznej pow. 167 ha w trzech rozłogach ok. 73 ha , ok. 43 ha łąki , 51 ha położonych w odległości ok. 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

345 400 zł1 570 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

___zamieszkaj pod lasem___ 4 kąty nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertę sprzedaży działek budowlanych. W ofercie 3 działki o pow. : 1570m2, 1610m2, 1619m2. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 192 m² 501,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł642 m² 661,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzepiska Potok Grocholów, małopolska Cisza, natura i spektakularna panorama gór Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej i widokowej części miejscowości Rzepiska.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 000 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m . Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, co gwarantuje wygodny i całoroczny dojazd. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha, objętych mpzp. Działki położone obok siebie, o powierzchni: 3000 m (wymiary 34x88m), 6338 m2 (wymiary 72x88m).

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł18 707 m² 13,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość rolna o powierzchni 1,8707 hektara, położona w miejscowości Stękiny, w gminie Jonkowo. W skład nieruchomości wchodzą 2 działki rolne, z których jedna ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową. W pobliżu Parku Handlowego. Działka o nr. 1376 znajduje się w Opalenicy przy ulicy 3 maja 109, a z drugiej strony od.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł15 879 m² 100,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 277 090 zł151 806 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka leśna, o dużym potencjale, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł15 600 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1,5599 ha, idealnie podzieloną na 10 mniejszych działek, każda z łatwym dostępem do drogi dojazdowej biegnącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w południowo-wschodniej części Skierniewic. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł10 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka ( 10 000 m2) długości 127 i szerokości 79 m, położona w bardzo atrakcyjnej części Wolicy z możliwością wybudowania: hoteli, restauracji i innych rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61 500 m² 5,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ziemia rolna położona w: - woj. lubuskie; - powiat: gorzowski; - gmina Santok; - miejscowość Górki , obejmująca dwie sąsiadujące działki rolne o łącznej powierzchni 6,15 ha. -.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł3 271 m² 305,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 3271 m , położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 80 (toruń Bydgoszcz), w miejscowości Czarnowo. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł762 m² 1 968,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 762 m , położona w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Niecałej. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii względem drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł5 160 m² 201,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Działka budowlana położona w pobliżu ul. Kazimierzowskiej. Na działce zakrzaczenia, samosiejki. Dojazd drogą szutrową, bardzo dobrze utwardzoną. Wg studium zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Niemcz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 2037 mkw., położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł10 000 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Skowarcz (woj. pomorskie, powiat gdański, gmina Pszczółki). Lokalizacja: działka zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł8 761 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dobrze usytuowanej działki siedliskowej o powierzchni 87,61a. Działka ta o regularnym, prostokątnym kształcie usytuowana jest na lekko.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł916 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedam działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jeziora Wielkie tuż obok lasu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł7 400 m² 64,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości gęś (gmina wicko) przy drodze 214! Działka o powierzchni 7400m2. nr działki: 236; dojazd do działki wewnętrzną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 360 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł74 400 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki! Na sprzedaż dwie działki rolne zlokalizowane w niewielkiej wsi Klejdyty w pow. lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł957 m² 615,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Władysławowo | 957 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 957 m , położona w nadmorskiej miejscowości Władysławowo - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 632 m² 51,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana - Liksajny | 1632 m | mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1632 m , położona w miejscowości Liksajny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta sprzedaży kompleksu gruntów o łącznej powierzchni blisko 3,6 ha, położonych w malowniczej miejscowości Siedliska (gm. Pasym). Teren z bezpośrednim dostępem do.