dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Stare Kupiski Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 677 m² 297,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w bardzo cichej, spokojnej i "zielonej" okolicy tuż przy granicy z Sulejówkiem.

Szczegóły ogłoszenia

7 776 985 zł21 907 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 21 907m2 -lublin Zadębie, powierzchnia zabudowy : 50% Wymiary działki: około 130m.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 506 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Milanówku na granicy z Chrzanowem Małym w kształcie długiego prostokąta. Wymiary 235 x 25m2 Krótkim bokiem działka przylega do ulicy. Teren suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

98 901 zł1 000 m² 98,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3,5 km od morza - warunki zabudowy - Tymień Lokalizacja: tymień, gmina Będzino, powiat koszaliński Działki nr: .4/13 .4/19 .4/21 Cena: 99 zł/m2 Na sprzedaż działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 700 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna-winda, gmina barciany (warmia I mazury) Na sprzedaż działka o powierzchni 2700 m , położona w miejscowości Winda , gmina Barciany , powiat Kętrzyński , województwo.

Szczegóły ogłoszenia

3 530 000 zł7 200 m² 490,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o charakterze usługowym, bez mpzp, jednak z możliwością uzyskania warunków zabudowy, ze wskazaniem na zabudowę usługową. Wjazd od drogi publicznej asfaltowej. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kruszynie Krajeńskim! Działka o powierzchni 1035 m 2 ulokowana na uboczu Kruszyna Krajeńskiego , nieopodal Noteci. Długość frontu - 21 m 2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 004 m² 59,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę usytuowaną w cichym i zielonym zakątku malowniczej podwałbrzyskiej wsi Struga. Działka znajdują się w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł5 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki Inwestycyjne w Rewie, gmina Kosakowo Na sprzedaż atrakcyjne działki inwestycyjne zlokalizowane w malowniczej miejscowości Rewa, w gminie Kosakowo. Tereny te przeznaczone są pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł11 529 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę stanowiącą grunty orne o łącznej powierzchni 1,1529 ha, ruszowice gm.Głogów. Oznaczenie użytków: r II-1,0346 R III a - 0,1183 Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

164 920 zł1 736 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Lubomyślu koło Żar Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1736 m wraz z udziałem w drodze dojazdowej, położoną na samym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 080 m² 87,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 1080 mkw. Częściowo zalesiona. Piękne położenie w środku lasu. Świetni sąsiedzi. Różnorodna zabudowa rekreacyjna. Niedaleko rzeka Narew (ok. 2 km).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona na stoku Gór Bystrzyckich Kotliny Kłodzkiej, w niewielkiej i spokojnej wsi położonej pomiędzy Polanicy-Zdrój a Bystrzycą Kłodzką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł20 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna oferta dla dewelopera, lub lokata na przyszłość. Teren o powierzchni 2 ha, podzielony na 9 działek o powierzchni: 1500, 1800, 2000 m2 z wydzieloną wewnętrzną drogą. 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje działkę budowlaną o nr. 268/10 o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Kraszowice (niecałe 8 km od Bolesławca). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka siedliskowa Wodnica Kolonia, gm. Ustka, powiat słupski, cena 85.000,- PLN Na sprzedaż działka siedliskowa z możliwością zabudowy zagrodowej lub rekreacyjnej, która powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 760 990 zł41 719 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z wz) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 505 m² 118,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

301 380 zł1 463 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną klasy IV b, z możliwością zabudowy, o powierzchni 0,1463 ha w cenie 301 380 zł, w miejscowości Śliwin, położonej obok miejscowości nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrowie Górniczej Ujejsce okolice Pogorii IV. Powierzchnia działki 1000 m2, wymiary 25x42 m2. Cena 265 000 zł Cena zawiera udział w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 590 m² 57,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Katowickiej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 629 m² 91,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1629m2 w cichej i spokojnej miejscowości Łośno (gmina Kłodawa). Jest to pierwsza działka od drogi asfaltowej, położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł1 805 m² 1 301,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie działki o numerach nr 306 i 309 zabudowane, mieszczące się w dzielnicy polesie(stare Złotno) pod adresem ul. Chłopickiego 25 i 27 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 094 m² 228,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m2, położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Tąpkowice (gmina Ożarowice, powiat tarnogórski). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł8 127 m² 73,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu na usługi- publiczne według mpzp (up) i ze przy drodze wjazdowej gruntowej (teren sąsiadujący ze stawem znajdującym się na działce obok),.

Szczegóły ogłoszenia

286 075 zł57 215 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o powierzchni łącznej 5,7215ha położone w obrębie ewidencyjnym 0030 Wilczewo, gmina Stawiski. a) działka oznaczona numerem 429/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 113 m² 76,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 100 m² 57,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Chronów, gm. Nowy Wiśnicz Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 51 arów, położona w malowniczej miejscowości Chronów, w gminie Nowy Wiśnicz. To.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł828 m² 229,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów, zaledwie 20 minut od Białegostoku. Parametry działki: - powierzchnia: 828 m - wymiary: ok. 26 x 32.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł7 817 m² 62,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki W okolicy bytowa wsi grzmiąca lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

36 096 zł3 200 m² 11,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,3200 ha (3200 m2) w miejscowości Rojewo otoczona polami i lasami w cichej i przepięknej okolicy. Działka jest lekko nachylona w kierunku drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: sarnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim i gminie Kościerzyna, nad rzeką Wierzyca. W sąsiedztwie jeziora Zagnanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Panorama na Zalew Wiślany, cisza Parku Krajobrazowego i 10 minut autem do Elbląga. Jeśli szukasz miejsca pod dom, położonego w najpiękniejszej części Wysoczyzny Elbląskiej ta działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 164 m² 240,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1164 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną (mn), zlokalizowana w Woli Niemieckiej gm. Niemce. Atrakcyjne położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 112 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana łącznie 5112 m Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny Oferuję na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 2790 oraz 2330 m, położone w miejscowości Wólka,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł6 400 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korczyna ul. Spacerowa! Oferujemy na sprzedaż działkę rolno- budowlaną o powierzchni 0,64 ha w kształcie prostokąta. Działka usytuowana bezpośrednio przy drodze utwardzonej gminnej. Przód.

Szczegóły ogłoszenia

538 500 zł10 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny - inwestycyjny o pow. 1,077ha zlokalizowany na obrzeżach miasta Bobolice bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11. Grunt posiada bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 11.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 266 m² 56,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: na działce Gaz: brak Woda: w drodze Kształt działki: prostokąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona