dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

900 000 zł9 079 m² 99,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w Woli Pieczyskiej (gm. Chynów) Lokalizacja: województwo: mazowieckie Powiat: grójecki Gmina: chynów Powierzchnia i kształt: powierzchnia działki: 9 082,88.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł3 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 34 arów , położonej w miejscowości Zapolednik ,gmina Grębów , w powiecie tarnobrzeskim. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

648 960 zł5 408 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Jamielnik w powiecie nowomiejskim w gminie Nowe Miasto Lubawskie. Przedmiotem oferty są trzy działki: 288/5 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona we Wierzbnej. Bardzo dogodna komunikacja ze Świdnicą i Żarowem. Działka nieogrodzone. Działka o powierzchni od 13,29 ara! Prąd i wodociąg znajdują się przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

CO sprzedajemy? Działkę o powierzchni 49 arów (4900 m ), przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Gdzie znajduje się działka? W miejscowości Kowalewo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana Państwu działka położona jest w miejscowości Niekanin. To urokliwa wieś w gminie wiejskiej Kołobrzeg, leżąca tuż przy granicy miasta. Wieś przylega do Kołobrzegu od.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 135 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca - urokliwa miejscowość otoczona lasami- oddalona 20 minut jazdy od Oleśnicy i 50 minut od Wrocławia. Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł23 200 m² 51,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna Księżyki, gmina Strachówka Oferowana działka inwestycyjna położona jest w miejscowości Księżyki, w gminie Strachówka, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w spokojnej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka domów jednorodzinnych. Teren przeznaczony na budownictwo mieszkaniowe bez uciążliwej działalności, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 200 m² 195,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 269 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1269 m2, położona w malowniczym Zelewie, w gminie Luzino. Nieruchomość objęta jest ostateczną decyzją o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny! Działka budowlana 1894 m - Święta Katarzyna, ul. Aroniowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1984 m (wymiary ok. 60 x 30 m), położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 747 m , położona nad malowniczym jeziorem, w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o własnym zakątku na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 238 m² 312,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2238 m2 Białe Błota ul. Niedzielna Biuro nie pobiera prowizji od strony kupującej Oferta wyłącznie w naszym biurze Do sprzedania duża działka z bezpośrednim wjazdem z ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 3001 m2, oddaloną o 3 km od centrum Kamienia Pomorskiego i tylko 7 km od plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 317 m² 117,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1317m2 w cenie 155000zł, położona w miejscowości Rzakta na terenie gminy Wiązowna powiat otwocki. Nieruchomość znajduje się w kompleksie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wspaniale położona, podmiejska działka przy ul. Kryształowej w Żółtańcach Kolonii. Teren przeznaczony jest w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową (mn). Powierzchnia 1001m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł12 000 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,2 ha, położona w malowniczym miejscu , miejscowości Książenice. Działka znajduje się w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 000 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - morawica. Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz marzenie o własnym domu, ale portfel mówi spokojnie? Jest na to rozwiązanie. Na sprzedaż działka budowlana z własnym kawałkiem lasu idealna dla tych, którzy chcą budzić się przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kołobrzeg dzielnica zachodnia - bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka gruntu w odległości około 400 m od morza, w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i pensjonatów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Obice, gmina Morawica. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3000 m - Przeznaczenie w mpzp: tereny pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 638 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankówka (gm. Wieliczka) do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1638 m2 położona w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Część działki.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 0,3000 ha, niezabudowana w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Smołdziński Las tylko 5 km od Morza Bałtyckiego! Proponujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia malowniczo położonych działek.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł31 601 m² 120,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3 ha 1601 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

188 220 zł3 137 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment atrakcyjne działki budowlane Z wz W trakcie - turzno K. Torunia Bez Prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł818 m² 267,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 818 m2 zlokalizowana w miejscowości Kamień, ul.Jeleńska. Działka zlokalizowana wśród lasów i łąk, do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł2 537 m² 167,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach 31m.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Lulkowo. Około 10km od Gniezna, w pobliżu droga dk15. Atrakcyjna lokalizacja - nowo powstające osiedla domów jednorodzinnych. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł5 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 7500m2 Cena za M2 - 75zł istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 do ok.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł25 622 m² 23,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dom, budynki i działki Plewno, gm. Bukowiec, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2,5622 ha (25 622.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 613 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks działek położonych w otoczeniu lasów. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł368 m² 217,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 368 m2 w niewielkiej miejscowości gminnej Czarnystok, gmina Radecznica Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana w niewielkiej miejscowości w gminie Radecznica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł8 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę objętą mpzp Powierzchnia 8300m2 Kształt zbliżony do prostokąta, o wymiarach: 33,5x248m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

102 600 zł1 026 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlano-przemysłowe o powierzchni 1026m 2 i 1092m 2. Działki zlokalizowane są w Bukowinie, kaszubskiej wsi z rozbudowaną infrastrukturą usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj blisko natury! Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz szybkim dojazdem do autostrady. Nieruchomość o powierzchni 13,33 ara (1333 m ) położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

222 740 zł3 182 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 3 182 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy przy ul. Kościelnej. Działka położona w pierwszej linii od strony drogi z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe uneszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położonych we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo atrakcyjnym miejscu. Na sprzedaż Działka o nr 259/33 o pow. 1011 m2.