dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

255 000 zł1 400 m² 182,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona przy drodze asfaltowej, wszystkie media w ulicy (gaz, kanalizacja, prąd, woda) przy drodze generującej dość znaczny ruch międzydzielnicowy ul.Przestrzenna. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki położone 1 km od plaży nad rzeką Wkrą w miejscowości Popielżyn Zawady, gmina Joniec. Lokalizacja: obręb 0013 - Popielżyn Zawady, gmina: joniec, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 637 m² 568,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Otulina puszczy darżlubskiej | prestiżowa lokalizacja | własny las Własny fragment lasu | azyl z dala od zgiełku | prestiżowe sąsiedztwo | idealna pod rezydencję z gabinetem ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł781 m² 101,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 172/33 o pow. 781 m w spokojnym Pleceminie zielona okolica przy Puszczy nad Gwdą, szybki dojazd do Piły (ok. 15 20 min). Idealna pod dom jednorodzinny lub dom weekendowy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł717 m² 1 185,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny (717 m2) z budynkiem do rozbiórki ul. Wilcza wprowadzenie: homfi prezentuje na sprzedaż nieruchomość we Wrocławiu na którą składa się działka o powierzchni 717 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 548 m² 158,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa lepsza cena! Atrakcyjna działka budowlana w Dolaszewie koło Piły Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, a jednocześnie blisko Piły? Ta działka jest dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 322 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka brzeźno oferta dostępna tylko U nas- wyłączność. Do sprzedania atrakcyjna działka przeznaczona w mpzp pod działalność gospodarczą, w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis skrócony Do sprzedania działka budowlana. Dojazd drogą asfaltowa. Piękny widok. Zadzwoń i dowiedz się więcej o innych dostępnych działkach. Atuty nieruchomości -prąd elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć pewność, że twoja działka budowlana nie zostanie przekształcona ? Dla osób, które chcą uniknąć kłopotu z organizacją dokumentów i pozwolenia na budowę, do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

61 500 zł1 118 m² 55,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś zamieszkać w kameralnej ,spokojnej okolicy blisko Bydgoszczy - świetny dojazd do Centrum drogą ekspresową S5 Skórzewo gm. Szubin - działka nr 101/25- powierzchnia 1118m2. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

15 471 680 zł55 259 m² 279,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zakupu dwie działki objęta mpzp na cele produkcyjne i usługowe. Działka o ładnym i dającym duże możliwości kształcie, front to 296 m., w głąb do 212 m. Woda miejska na.

Szczegóły ogłoszenia

88 200 zł840 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki budowlane w malowniczym Zabłudowie, przy ulicy Św. Rocha, która idealnie łączy w sobie bliskość do Białegostoku z ciszą i spokojem wiejskiego życia. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 600 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Vesta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Panieńszczyzna gm. Jastków o powierzchni 0,2600ha (26 arów). Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 636 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej, aktualny mpzp ( symbol 8mn/u), położonej w miejscowości Dalików przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł2 272 m² 349,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2272 m , zlokalizowana w Wieszowej, w województwie śląskim. Prostokątny, równy teren idealny pod zabudowę jednorodzinną, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 399 m² 261,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w centrum przemysłowej części Trzebini - świetna pod produkcję, magazyny i usługi. Przedmiotem sprzedaży jest działka w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2000 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł11 610 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Kamion gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 023 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,23 ara - świetna lokalizacja, gotowa do zabudowy! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,23 ara, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł3 198 m² 204,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! unikat! uzbrojona działka budowlana Z linią brzegową jeziora wielimie. Marcelin gm. Szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Bezpośredni dostęp do jeziora | Linia brzegowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 524 m² 84,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zabielne - Mazury Garbate - działka budowlana o powierzchni 3524 m2 położona nad malowniczym jeziorem Kukowino. Wgn Nieruchomości w Olecku prezentuje wyjątkową ofertę - działka budowlana nad.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 400 m² 57,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej bezpośrednio przy drodze głównej prowadzącej z Krasiczyna przez Olszany w stronę Birczy ze zjazdem z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 200 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dużą działkę o wielkości ok. 3200M, położoną w Wargowie, gmina Oborniki. Wargowo znajduje się 19km na północ od Poznania, dogodny dojazd trasą 11 lub pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł8 646 m² 179,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę! Gródków gmina Psary, ul. Zwycięstwa. Okazja dla Dewelopera! Gotowy projekt budynków w zabudowie bliźniaczej z garażami zakłada budowę 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł15 641 m² 223,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w centrum Baczyny, gminie Lubiszyn. Dojazd drogą asfaltową. W niedalekiej odległości sklepy, przedszkole, przystanki autobusowe, a w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

. Świeradów - Zdrój. ul.Lwówecka. działka budowlana o pow.1.1081m2. Mpzp - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i w niewielkiej części tereny komunikacji - dróg.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 007 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m położona w Ropczycach Witkowice, przy ul. Kolonia. Działka ma regularny kształt prostokąta o wymiarach ok. 33 m x 44 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 277 m² 120,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka w miejscowości Wołyń w gminie Zgierz Do sprzedania działka o pow. 2277 m 2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok. 57 x 37 m.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 383 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja tania działka. Szukasz działki budowlanej w pobliżu miasta ale w ciszy i wokół przyrody z szybkim 5 minutowym dojazdem autem do pracy w mieście Namysłów, to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł5 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w pobliżu stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oddalona 2 km od morza! Nieruchomość o powierzchni 1700 m2 położona w centrum malowniczej miejscowości Lubiatowo, gmina Choczewo. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

775 125 zł2 067 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2067 m2 na sprzedaż - Tuchom Opis działki: działka o powierzchni 2067m2 położona w Tuchomiu. Kształt działki prostokąt. Teren płaski. Nieogrodzona i niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 470 m² 35,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w wyjątkowej, cichej i zielonej lokalizacji, otoczoną lasami i terenami rekreacyjnymi. To idealne miejsce na budowę domu, rekreacyjną posiadłość czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł7 129 m² 142,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestste ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży Działki Pod Inwestycję o łącznej powierzchni 7129m2 zlokalizowanej w Kielcach przy ul. Ściegiennego na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wysoko nad miejscowością Zawoja ponad 10 arowa działka, z czego 7 arów jest do zabudowy. Położenie koło lasu i rozległa panorama na Babią Górę sprawia, że ten teren jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 129 m² 132,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Niewierowo, 1129 m , 6 km od Słupska Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 611/3 o powierzchni 1129 m2, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Niewiadowie - gmina Goleniów. Niewielka, malownicza wioska nad rzeką Gowienicą, w sercu Puszczy Goleniowskiej. Do Goleniowa jest około 12 km, super dojazd. Działka 3.005.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 350 m² 280,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1350 m , zlokalizowana w Straszynie przy ul. Zachodniej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, lasów, pól.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 700 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, zielonej części Kalwarii Zebrzydowskiej - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości Małopolski. Miasto znane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 535mkw położoną w super lokalizacji Cieplic ul. Miłosza. Działka skrajna pod zabudowę szeregową. Nieruchomość w pełni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij