dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

500 000 zł18 317 m² 27,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży duży teren o powierzchni 1,83 ha w jednym kawałku. Działka położona u podnóża góry Jawornicy. W planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł1 870 m² 711 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- działka budowlana W sulejówku ok. 1870 m2 - lokalizacja - ok. 900 m pkp/skm - mpzp Zgodnie z mpzp teren przeznaczony pod zabudowę - wolnostojącą- bliźniaczą - Ustala się warunki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 696 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ziemia rolna o pow. 0,87 ha, częściowo zalesiona. Nieruchomość położona w Lipcach Reymontowskich. :link do strony :KONTAKT DO AGENTA.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 295 m² 1 042,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1295m2 o regularnym kształcie prostokąta. Na działce posadowiony jest parterowy dom o powierzchni ok 80 m2 raczej do wyburzenia .Dla działki w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 928 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki rolno-budowlane w Wałach. W sprzedaży posiadamy 6 działek o powierzchniach i cenach: 1) Działka nr 66/14 o pow. 3790 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

488 310 zł3 004 m² 162,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1700m2, położoną w miejscowości Skowarcz przy ulicy Ziołowej wraz z gotowym projektem domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom w otoczeniu lasu! Ruda Solska, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: atrakcyjna lokalizacja w niewielkiej miejscowości pod Biłgorajem, wyjątkowo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł3 009 m² 288,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka nad morzem z projektem domu - Osłonino działka: na sprzedaż działka o powierzchni 3009 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 45 m x 68 m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 035 m² 98,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3035 mkw. zlokalizowanej w cichej i spokojnej części Barcina na terenie nowo powstającego osiedla. Działka z wydanymi wz na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 400 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Delimart Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w miejscowości Niebocko (gmina Dydnia, powiat brzozowski). Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   okazja: przestronna działka 2497 m w Czernikowicach - tuż przy lesie!/dolnośląskie Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osiedle Leśne Wzgórza - Kompleks Działek Budowlanych Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksu działek budowlanych "leśne Wzgórza" zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Oracze,.

Szczegóły ogłoszenia

138 040 zł812 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Słone w powiecie Zielonogórskim, gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 000 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kobyle- do sprzedaży widokowa działka budowlano-rolna o pow.1,10ha położona przy drodze asfaltowej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma oznaczenie : -14mnw-mnb.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 401 600 zł4 672 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż inwestycyjna, płaska, prostokątna działka w bardzo ciekawej lokalizacji w Redzie. Działka jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 215 m² 218,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, atrakcyjna, równa, przygotowana pod zabudowę działka budowlana o wymiarach około 44x50 m (2215m2), w całości ogrodzona, uzbrojona w sieć wodociągową.

Szczegóły ogłoszenia

107 200 zł13 400 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

-> 0% prowizji od kupującego <- Na sprzedaż działka leśna w Probarku. Nieruchomość położona jest poza obszarem zwartej zabudowy wsi, w sąsiedztwie terenów użytkowanych rolniczo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 300 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, prostokątna, płaska działka o powierzchni 1300m2 położona w Jońcu, z dala od zgiełku miasta. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy, które pozwalają na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł900 m² 261,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz oazy spokoju z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy o powierzchni 35 m , wybudowany w 2015 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

689 040 zł3 828 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w doskonałej lokalizacji - tylko 3 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 38,28 a - dojazd: droga asfaltowa gminna w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 246 m² 1 123,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji, na sprzedaż jedna z ostatnich działek o charakterze usługowo - mieszkalnym w Jastrzębiej Górze. Lokalizacja: jastrzębia Góra to jedna z popularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł867 m² 1 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 867 mkw. położona w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł6 508 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla inwestora wydane pozwolenie na budowę 8 budynków mieszkalnych Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujmy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 768 m² 169,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1768 m Budy Zosine, koło Jaktorowa Zalesiona, otwarta przestrzeń, media w drodze, blisko pkp i A2 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1768 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł312 m² 1 278,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domkiem | Rumia, ul. Rodziewiczówny 4a homfi ma przyjemnoś zaprezentować sprzedaż atrakcyjnej działki na terenie samej centrum Rumi, w spokojnej okolicy dzielnicy Stara.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 382 m² 235,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki na sprzedaż o powierzchni 1382 m2 w miejscowości Koszwały, gminie Cedry Wielkie, województwie pomorskim. Lokalizacja: ta urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

500 599 zł2 677 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 2.677 m2, położona w Przyłękach przy ulicy Podjazd. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 245/4. Wydane warunki zabudowy na 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 378 m² 413,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na stare zarzecze Wisły. Ulokowana przy skarpie w cudownie zielonym zakątku. Do rzeki w linii prostej 1km, do Wału.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlano-usługowa Marków-Świnice, gm. Mszczonów W sąsiedztwie Suntago, największego parku wodnego w Polsce, znajduje się działka budowlano-usługowa nr ewid. 40/15,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka położona w atrakcyjnej okolicy Starej Wsi koło Nadarzyna. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł5 600 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania las sosnowy położony we wsi Cyganówka koło Wilgi bez prawa zabudowy. Działka nr 112. Możliwość zakupu sąsiednich trzech działek nr 113 - pow. 5800 m2, nr 114 - pow. 5700 m3 i nr.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Augustowie, z linią brzegową jeziora Białego, stanowiącą działkę zabudowaną 4 eleganckimi domkami letniskowym, oraz domem mieszkalnym w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w otoczeniu natury i prywatnością w sercu Podhala Obiektem sprzedaży jest działka budowlana w Białym Dunajcu. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

531 900 zł5 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną w Otominie Dolnym przy ul. Jeżdzieckiej. Kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknymi widokami na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

12 295 350 zł46 050 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o nieregularnych kształtach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka sprzedawana jest w całości, więc nabywca musi sam dokonać podziału. Można dzielić na działki.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 000 zł73 451 m² 374,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż przy węźle miszewo I przy drodze krajowej 20 - gdyńskiej opis: nieruchomośc składa się z dwóch działek gruntu. Działka o powierzchni 36 265 m2.