cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek
63 001 ogłoszeń
Od najnowszych
63 001 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
299 000 zł1 054 m² 283,68 zł/m²
370 000 zł10 500 m² 35,24 zł/m²
145 000 zł1 473 m² 98,44 zł/m²
99 500 zł1 500 m² 66,33 zł/m²
347 400 zł1 053 m² 329,91 zł/m²
550 000 zł1 005 m² 547,26 zł/m²
176 000 zł3 207 m² 54,88 zł/m²
210 000 zł654 m² 321,10 zł/m²
980 000 zł5 600 m² 175 zł/m²
5 050 000 zł24 162 m² 209,01 zł/m²
106 650 zł1 332 m² 80,07 zł/m²
102 000 zł501 m² 203,59 zł/m²
94 900 zł1 254 m² 75,68 zł/m²
174 000 zł1 498 m² 116,15 zł/m²
260 000 zł4 688 m² 55,46 zł/m²
99 000 zł1 517 m² 65,26 zł/m²
120 000 zł1 667 m² 71,99 zł/m²
78 430 zł713 m² 110 zł/m²
765 000 zł8 500 m² 90 zł/m²
229 000 zł1 800 m² 127,22 zł/m²
46 970 zł671 m² 70 zł/m²
337 000 zł1 218 m² 276,68 zł/m²
275 000 zł781 m² 352,11 zł/m²
146 200 zł860 m² 170 zł/m²
1 483 200 zł4 900 m² 300 zł/m²
135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²
165 000 zł8,27 m² 19 951,63 zł/m²
270 000 zł6 400 m² 42,19 zł/m²
2 350 000 zł26 150 m² 89,87 zł/m²
444 000 zł281 m² 1 580 zł/m²
390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²
70 000 zł10 000 m² 7 zł/m²
99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²
99 000 zł1 600 m² 61,88 zł/m²
197 000 zł1 807 m² 109,02 zł/m²
414 000 zł2 070 m² 200 zł/m²
800 000 zł4 305 m² 185,83 zł/m²
179 000 zł525 m² 340,95 zł/m²
165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²
49 000 zł1 214 m² 40,36 zł/m²
2 099 000 zł23 679 m² 88,64 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki
Włącz powiadomienia