dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

450 000 zł2 400 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Głogoczowie 500m od węzła komunikacyjnym dk7 z bezpośrednim zjazdem na drogą gruntową. Nieruchomość: działka o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka | Kowalewo | warunki zabudowy | blisko S5 | Szubin | 1931m2 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy. w miejscowości Kowalewo.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 298 m² 5,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwa pomieszczenia znajdujące się w budynku gospodarczym/garażowym położonym na działce nr 211/4 w miejscowości Kmiecin. Pomieszczenie większe o powierzchni około 14,5 m^2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 039 m² 576,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1039 m (pozostała nr 59/5) , równa, plaska, położona w bardzo cichym i spokojnym miejscu na kameralnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Działka położona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 205 m² 439,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu gruntu o powierzchni 42,05 ara w Siedlcach pomiędzy ulicą Tetmajera a Cichą pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni. Przy nowoczesnym i pożądanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 3764 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 46/5, położona w miejscowości Bukowice przy ul. Złotowskiej w Gminie Krośnice. Posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 3209 m , przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną. Działka o wymiarach ok. 73 44 m, położona na terenie o lekkim nachyleniu, co stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł720 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki, każda o powierzchni ok. 720 m/2, znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy Matyldowa. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana praktycznie bez sąsiadów w miejscowości Nowe Wrońska z wydanymi warunkami zabudowy. Dwa kilometry od zjazdu z S7, błyskawiczny dojazd z Warszawy (50 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

105 400 zł1 054 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.1850 m , położona w Karwieńskich Błotach Drugich, tuż przy ul. Wczasowej. Nieruchomość stanowi propozycję wydzielania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł907 m² 606,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Inowrocław - pomiędzy ulicą św. Ducha a ulicą Jacewską. Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o nr ewidencyjnym 19/30.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: ptaszkowa - Powierzchnia: 33ar - Media: prąd w odległości 100m, gaz w odległości 100m, dostępna studnia, - przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł4 300 m² 45,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Osowo Leśne, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł3 452 m² 1 042,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Avenue Estate zaprasza na prezentację malowniczej działki w Wilanowie! Działka położona nad rzeczką "wilanówka", w bliskiej odległości od Pałacu w Wilanowie oraz szkół prywatnych.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 501 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usługowo-mieszkalną nr 893/4 o powierzchni 1.501 m2, położoną przy ul. Wiatrakowej w Dzierzążenku (ok. 2,2 km od Złotowa), gmina Złotów, pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 8.7 a, zlokalizowana w Głogoczowie (gm. Myślenice). Działka jest położona w niezwykle uroczym miejscu w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 050 m² 252,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kącie w spokojnej i przyjemnej okolicy? Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Znajduje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 716 m² 69,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka z pięknym widokiem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 168 m2 w miejscowości Kostomłoty ma centralne położenie względem dwóch stref ekonomicznych - Kobierzyce i Środa Śląska. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł24 700 m² 5,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna położona w gminie Dobre we wsi Czarnogłów o pow. 2,47 ha. Szerokość ok. 59 m2, teren czynnie uprawiany. Klasy gruntów: riiib, riva. Polecam! Elwira Olko tel. 509.

Szczegóły ogłoszenia

178 920 zł994 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja w Żołędowie działka budowlana o powierzchni 994 m2, położona w bardzo cichym i malowniczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy. Kontakt: karolina Bogacka 690.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł19 147 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego miejsca na własną posiadłość, siedlisko lub bezpieczną lokatę kapitału w sercu Podlasia? Ta oferta łączy w sobie ogromną przestrzeń z konkretnymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 278 m² 155,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Mamy coś dla Ciebie! Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż kompleks działek z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł7 560 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową inwestycyjną zlokalizowaną w Kotorzu Małym, gm. Turawa. Nieruchomość obejmuje obszar o powierzchni 7560 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość idealna pod inwestycję Prąd i woda 20.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2023m, w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość o wymiarach ok. 45X45 m, całkowicie ogrodzona ażurowym płotem panelowym,.

Szczegóły ogłoszenia

76 575 zł3 063 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o pow. od 3063 m2 do 3848 m2 położone w Goszczanowcu gm. Drezdenko. Sąsiedztwo to luźna zabudowa jednorodzinna wśród dużej ilości zieleni. Działki położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Bochni, zlokalizowane przy ulicy Pagórek - wszystkie media na działach! Powierzchnie i wymiary działek: 1) działka nr 4485/6 - 0,0927 ha - wymiary ok.32.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa na sprzedaż Straszydle gm. Lubenia Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle ok. 17km od Centrum Rzeszowa. Działka widokowa, znajduje się w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

246 620 zł1 121 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Buchałowie gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma powierzchnię 1121m2, kształt trapezu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zestaw działek o łącznej powierzchni 747 m2, położony w Nowym Targu przy ul. Krakowskiej, tuż za Skalnym Dworkiem. Doskonała lokalizacja z bezpośrednim zjazdem z Zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o siedlisku z widokiem na góry, w otoczeniu pól i lasów, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka w Wysokiej Strzyżowskiej to przestrzeń, w której stworzysz.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł6 288 m² 79,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, a może terenu, który wygeneruje wysoki zwrot z inwestycji? Prezentujemy nieruchomość o ogromnym potencjale w sercu rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 001 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nowo wydzielone działki budowlane (budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe), położone na obrzeżach Wołowa, w spokojnej miejscowości wiejskiej, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 247 m² 72,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki w Stawnie! Nieruchomość to prostokątna działka o przybliżonych wymiarach 31mx40m. Dla gruntu przed podziałem zostały.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 844 m² 145,34 zł/m²