dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przestronna Działka Budowlana 27 ar w Woli Ocieckiej Idealna pod Twój Dom Marzeń! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 937 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na własny dom! Na sprzedaż piękna, zielona działka o charakterze budowlanym zlokalizowana w miejscowości Nowe Okniny w gminie Wiśniew. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł8 337 m² 19,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Lutrach, położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr.57. Działka ma regularny kształt oraz równy teren. Działka znajduję się w pobliżu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16 800 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o rolno-leśna powierzchni 1,68 hektara w zaciszu drzew, z własnym lasem i dużą, słoneczną polaną w Nowosiółkach, 50 km od Warszawy. Świetna na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł16,27 m² 8 543,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy parcele, jeden cel: twój wymarzony dom blisko wody! Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast w korku, staniesz z wędką lub na deskę sup nad zalewem? Mamy dla Ciebie trzy propozycje, które.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10 ar położona w miejscowości Jadowniki blisko granicy z miastem Brzesko. Teren w kształcie ustawnego prostokąta (ok. 26m x 39m) w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 953 zł10 280 m² 350,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania teren inwestycyjny przemysłowo-usługowy o powierzchni 10 280 m2, wymiary działki 103x104 m Przydział mocy prądu 600 kw! Wykonane badania geotechniczne- na terenie panują proste.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1210 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

152 600 zł1 400 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Jaracz, w gminie Rogoźno. Działka znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

872 000 zł7 183 m² 121,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka ponad 7000 m Uwieliny, gm. Prażmów Zapraszam do zakupu przestronnej nieruchomości gruntowej o powierzchni 7183 m , położonej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

131 370 zł906 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy Racławice, gm. Nisko | spokojna okolica, blisko natury Biuro bip Smart prezentuje na sprzedaż trzy działki budowlane, każda o powierzchni ok. 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł2 714 m² 275,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na dolinę Rusiecką, znajdująca się na północny-wschód od Krakowa w miejscowości Ruszcza gmina Kraków. Lokalizacja Ruszcza to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację karwiniec / kilka działek budowlanych Polecam kilka działek budowlanych położonych obok siebie w miejscowości Karwiniec koło Bierutowa. Ich.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyżne, gm. Czudec - działka budowlna o powierzchni 17 arów z warunkami zabudowy na jeden dom w ładnym miejscu, prąd na działce pozostałe media na działce sąsiedniej. Cena: 170 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

10 769 440 zł18 568 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niepublikowana dotąd oferta inwestycyjna działek budowlanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W kamieniu, gmina kamień, powiat chełmski, województwo lubelskie Do sprzedania 5 działek budowlanych, możliwość zakupu w całości lub pojedynczych działek. 1) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 348 m² 370,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka i projekt domu w cenie! Działka budowlana o nieregularnym kształcie, powierzchnia 1348 m2 w miejscowości Turośń Kościelna. Wymiary działki: 36,6x50. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 175 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1175 m , zlokalizowaną w miejscowości Murów. Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz płaskie ukształtowanie terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Cena w ogłoszeniu jest ceną netto. Do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlano-rolna w Będkowicach. Nieruchomość o powierzchni 28,1 a, z czego około 13 a przeznaczone jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł1 140 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 16 działek budowlanych w przepięknym miejscu w gminie Turośń Kościelna. Dojazd drogą asfaltową następnie ok 200m gminną utwardzoną. Nieruchomość położona około 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 4999 m , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 152 m² 169,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1252 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od Śremu. Oferta jest bardzo ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 397 m² 79,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Lokalizacja: pawłowo k. Chojnic Woj. pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

213 780 zł2 036 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka budowlana, w sąsiedztwie nowych domów. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 000 m² 33,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż : Teren inwestycyjny na sprzedaż! 6000m2 podzielone na 5 działek po ok 1200m2 każda. Działka idealna na wypoczynek, budowę domku letniskowego czy całorocznego. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpacie-Łęki Strzyżowskie Atrakcyjna działka rolniczo-budowlana z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego pod siedlisko oraz działalność. Działka ma regularny kształt (szer. ok. 75.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 500 zł8 500 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o wyjątkowym potencjale, położona przy granicy miasta Błaszki, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 12. Lokalizacja: działka znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł13 342 m² 157,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka - 13.342 m2 Magazyny hale produkcyjne - 3.000 m2 Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w Parku Przemysłowym w strefie Nowoczesnych Technologii.

Szczegóły ogłoszenia

3 072 000 zł38 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka ze stawem w Kotowicach, gm. Brwinów. Działka prostokątna o wymiarach 75m x 500m, daje doskonałe możliwości aranżacyjne. Na froncie działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 425 m² 123,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w rejonie Wadowa. Nieruchomość o powierzchni 24,25 a, z czego około 7 a stanowi teren budowlany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł7 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 360 m² 565,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna z wz na halę handlową - Częstochowa, ul. Św. Rocha Gruntu pod budowę hali magazynowo- handlowej w dobrze skomunikowanej lokalizacji w Częstochowie? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 300 m² 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o powierzchni 2300 m2, zlokalizowana w Promniku, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie bezpośrednio do nieruchomości drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 528 m² 87,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 85.28 arów. Działka podzielona na 4 działki budowlane (każda od 10ar do 13ar) oraz działkę rolną 38ar. Wszystkie media w okolicy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała nieruchomość inwestycyjna. Duża działka już przekształcona na budowlaną. Świetna lokalizacja, wjazd od Ulicy Poznańskiej. Na działce wszystkie media oprócz kanalizacji. Była to kiedyś.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł980 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Mstów, ul. Widokowa druga linia zabudowy Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o wymiarach ok. 35 m szerokości i 27 m głębokości, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

137 922 zł1 086 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł17 095 m² 29,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa