dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

185 000 zł1 937 m² 95,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki w spokojnym miejscu, a jednocześnie w rozsądnej odległości od miejscowości oferujących pełną infrastrukturę szkoły, usługi i klimatyczne kawiarnie? Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 198 m² 116,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu blisko jeziora, ale wciąż w zasięgu Poznania? Ta działka to gotowy plan na spokojne życie wśród zieleni. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1298 m z.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 000 m² 11,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni 40a w Manasterzu, gmina Jawornik Polski. Działka graniczy z rzeczką i niewielkim lasem. Dużo zieleni wokół działki, a teren.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 128 m² 100,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1128 m | nożyno | 113 000 pln homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1128 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy terenach leśnych Twoja enklawa spokoju w Czołowie pod Kórnikiem świetnie położona działka bezpośrednio przy terenach leśnych, z gwarancją świeżego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł5 546 m² 75,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kowarach Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5546 m , położona w cichej i spokojnej okolicy Kowar , z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 002 m² 42,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne, urokliwe działki siedliskowe! Zapraszam do zakupu 8 wyjątkowych działek siedliskowych o powierzchni od 3000-3300 m2 każda, położonych w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Malownicza i spokojna okolica - działka położona na obrzeżach wsi Młodzikówko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł3 120 m² 198,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka nr 89/1 o powierzchni 3120 m z wydanymi warunkami zabudowy oraz procedurą uzyskania pozwolenia na budowę na ostatnim etapie. Warunki przewidują dom jednorodzinny +.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 534 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,9534ha, położoną w Opolu w dzielnicy Winów. Działka o nieregularnym kształcie, dostępne media to woda, energia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki z potencjałem idealne dla tych, którzy lubią mieć życie pod ręką, a nie tylko ciszę jak na odludziu. Lokalizacja: zielin, gmina Mieszkowice jest ruch, coś się.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 119 m² 73,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Obrowie - Kolonia Obrowska. - sąsiedztwo nowych domów; - w niedalekiej odległości punkty handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zadrzewiona działka o powierzchni 1825 m, położona w malowniczym Międzyborowie. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, zieleni i bliskości natury. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1013 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Pędzewo. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 400 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1400 m2 , zlokalizowana w Celinach, gm. Raków, w otoczeniu lasu, z szybkim dojazdem do Kielc. Działka w trakcie wydzielania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 408 m² 212,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w malowniczej miejscowości, w centrum Firleja. O wymiarach 21 m x 67 m z dostępem do drogi gminnej utwardzonej (kostka brukowa). W planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł996 m² 471,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł5 800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy jednej z głównych ulic Łomianek. W części od głównej ulicy przeznaczona pod usługi ok. 1900m2 a pozostała część pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 543 m2 położona w Karwieńskich Błotach I . W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma status rolnej z zakazem zabudowy. Podobnie jak wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł801 m² 486,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ul. Rogalińska, daszewice gm. Mosina Świetnie położona działka budowlana na ul. Rogalińskiej w podpoznańskich Daszewicach. Spokojna okolica i brak.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 000 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | 20 min Gdynia | 30 min Gdańsk Atuty: oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Czeczewo w gminie Przodkowo (niedaleko miszewa/warzna), położone.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł993 m² 139,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Słupcy, niedaleko ulicy Kopernika. Działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 313 m² 799,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brwinów po stronie Podkowy Leśnej piękna, duża działka budowlana na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2313 m2 i wymiarach 44 x 53. W kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 632 m² 152,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka o powierzchni 1632 m2 z rozpoczętą budową na etapie wykonanych fundamentów. Nieruchomość położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł983 m² 259,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 983 m2 położona w Świniarsku gm. Chełmiec. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona w kształcie prostokąta o wymiarach ok 20.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł22 500 m² 231,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów Pobitno 2,25 ha - bardzo piękna, zielona działka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz dwulokalowej - cisza, spokój i świeże powietrze w pakiecie - więcej szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka (do wydzielenia) ok 8 a położona w Wierzchowiu przy granicy z Białym Kościołem (osiedle Murownia) gm. Wielka Wieś - tylko 13 km i 14 min do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 100 m² 36,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

wydane warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych, prąd, woda działka budowlana Z potencjałem koło pasłęka! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 4100 m2 znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

216 750 zł867 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Stargardzie, w spokojnej i rozwijającej się części miasta. Doskonała lokalizacja 19 km od Maszewa oraz 39 km od Szczecina. Trwa realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 210 zł2 754 m² 365 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od Warszawy. Lokalizacja nieruchomości w cichym, spokojnym, leśnym zakątku. Działka objęta mpzp oznaczona jako 1mn 100% W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka w malowniczej miejscowości Olszyny, gmina Szczytno, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie. Miejsce pełne spokoju i ciszy blisko lasu z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

300 160 zł1 876 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa. Numer ewidencyjny działki: 311/2 Powierzchnia: 1876 m2 Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pięknie położona działka o dużej powierzchni Powierzchnia: 0,70 ha Klasoużytki: psiv, psiii, riiia Media: prąd przechodzi przez działkę, gaz w odległości ok. 40 m, w pobliżu lokalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępa wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5 600m2 z własnym zbiornikiem wodnym. Nieruchomość znajduje się tuż obok głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł877 m² 136,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/2, o powierzchni 877 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 102 m² 185,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działka inwestycyjna W muszynie idealna pod aparthotel, obiekt sanatoryjny lub usługi turystyczne Przedmiotem oferty jest wyjątkowa działka usługowa o powierzchni 81 ar (8100.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 596 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okolicy Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł875 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Na sprzedaż działki rolne Powiat: zgierz Gmina: aleksandrow Łódzki Obręb/miejscowość :stary Adamów Wykaz dostępnych działek: 16/8-875m2 16/13-874m2 16/7-1000m2 Istnieje możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł7 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 7100m2. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako 12 um.- Teren usług i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł826 m² 129,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m ), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy ulicy Scaleniowej 53 w Piotrkowie Trybunalskim. Oferujemy na sprzedaż działki oznaczone numerami 30/1 i 30/2 z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość znajduje się.