dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

199 000 zł2 152 m² 92,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę mieszkaniową w miejscowości Waleńczów, w gminie Opatów o powierzchni 2152m2. Działka : o pow. 2152m2.

Szczegóły ogłoszenia

338 700 zł2 258 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2258 m - Kampinos A, gmina Kampinos Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kampinos A, w gminie Kampinos, powiat warszawski zachodni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z udziałem w plaży i pięknym widokiem na jezioro. Z dostępem do Jeziora Białego Filipowskiego jednego z najczystszych jezior Suwalszczyzny! To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł24 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Radzionkowie z wygodnym i szybkim dojazdem do węzła z Autostradą A1 oraz blisko włączenia do Drogi Wojewódzkiej 911, drogi Krajowej 11,.

Szczegóły ogłoszenia

130 260 zł1 002 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej we wsi Motaniec, gmina Kobylanka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł25 000 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa o powierzchni 2,5 ha w spokojnej okolicy - stacja pkp około 3 km. Na działce znajduje się dom murowany o powierzchni 100m oraz zabudowania typu kuchnia letnia. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł2 998 m² 28,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z wz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w powiecie kolneńskim. Media : prąd. Wymiary : ok 34mx86mx 33mx 94m Dojazd drogą gminną utwardzoną. Działka jest równa sucha.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł19 600 m² 31,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym azylu z dala od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to spełnienie marzeń dla każdego, kto ceni bliskość natury, czyste powietrze, wodę na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 700 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka oznaczona nr 232/14, o powierzchni 1700 mkw jest usytuowana przy zbiegu ul Dolina Marzeń i Dolina Drwęcy. Na trasie z Lubicza do Młyńca Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł5 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana pod zabudowę zagrodową o pow. 0,5002 ha w kształcie prostokąta, o wymiarach ok. 192 m długości, ok. 26 m szerokości, pierwsza linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m2 w Cigacicach koło Sulechowa. Działka zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną. Na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 217 m² 129,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1217 m2 położona w miejscowości Kamień Mały w powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim oddalona o 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 010 m² 246,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,5 ara, położona w miejscowości Kotórz Mały (gmina Turawa) w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna Działka Rolno-Budowlana na Sprzedaż w Kowiesach Biuro Nieruchomości Ventus Invest ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin ul. Krajobrazowa - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 762 m^2 pod zabudowę jednorodzinną położone na północy Miasta Szczecina w Dzielnicy Skolwin, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na wzniesieniu pod lasem. Cena do negocjacji. Działka o wyjątkowym usytuowaniu, na podmiejskim osiedlu domów mieszkalnych, w odległości 200 m od rzeki, granicząca od.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 000 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości okocim / brzesko Działka znajduje się w spokojnej okolicy Okocimia, przy ulicy Czerwona Droga, zapewniając swoim mieszkańcom ciszę i spokój. Dzięki malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 332 m² 141,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o pow. 1332 m2 położona w Grzędzicach, ul. Magiczna. Działka o prostokątnym kształcie. Dojazd drogą utwardzoną gminną, kolejno drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowousługowa o powierzchni 9 023 m z pozwoleniem na budowę w Siechnicach, g. Siechnice, pow. wrocławski. W odległości około 400m bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 355 m² 273,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poranna kawa z widokiem na szczyty Beskidów. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę widokową o powierzchni 1353 m , położoną w malowniczej Brennej. Działka usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł1 133 m² 139,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży niezabudowaną działkę komercyjną znajdującą się przy ulicy Legnickiej w Złotoryi. Powierzchnia działki wynosi 3.307 m2 (33,07 ar).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 24ar, położona w Jamnicy (gm. Kamionka Wielka). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 000 zł11 026 m² 179,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne w Łebie! Bezpośredni dostęp do głównej drogi prowadzącej do centrum Łeby i w stronę plaży! Łeba to znane i cenione miejsce turystyczne, odwiedzane przez setki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 850 m , położona we wsi Odnoga, gmina Michałowo , w odległości zaledwie 6 km od Zalewu Siemianówka i 10 km od centrum Michałowa. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w okolicy ul. Krokusów o powierzchni 897 mkw. Idealna cisza, las Wymiary działki 23m na 39m. Działka wymaga wystąpienia o warunki zabudowy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 003 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Inwestycyjna, w prężnie rozwijającym się osiedlu. Gdańsk - Klukowo. Osiedle domów jednorodzinnych. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana idealna pod dom jednorodzinny w miejscowości Żerniki Małe, 2km od Tyńca Małego, 5 km od Bielan Wrocławskich. - powierzchnia 1000 m2, - przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wałcz ul. Zaułek Chełmiński działka gruntu, niezabudowana o powierzchni 500 mkw - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, - działka w kształcie prostokąta, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł6 482 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość składająca się z 7 działek gruntu o łącznej powierzchni 6482mk. Nieruchomość zlokalizowana w obrębie geodezyjnym Kowalówka, gm. Wieruszów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę domu w otoczeniu drzew o powierzchni 342 m2. Polecam kilka atrakcyjnych działek w Grzybowie dla których została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę nr 209/20 położoną w Piotrkowicach, gm. Żabia Wola. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy potencjał inwestycyjny z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,45ar położona w Nowym Sączu na os. Zabełcze. Działka położona jest w odległości 4km od sądeckiego rynku. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

13 950 000 zł155 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż duży teren inwestycyjny O łącznej powierzchni ok. 15,5 ha W pościszach oferta na wyłączność Teren składa się z 5 działek o numerach ewidencyjnych: 491, 492, 493,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w niezwykle spokojnej okolicy - z dala od ścisłej zabudowy wsi, blisko do jeziora Łaśmiady, straduńskiego. Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6184 ha oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

99 700 zł1 124 m² 88,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł1 159 m² 594,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam chciałbym Państwu zaprezentować 2 działki w miejscowości Krzyków w gminie Czernica. Działki mają kształt prostokątny. Powierzchnia pierwszej działki to 580m2, drugiej to 579m2.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spotkania umawiaj telefonicznie pod nr tel 6o8 53o 766 Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1000 m2, położone w miejscowości Kaczlin (gmina Sieraków). Każda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana idealna pod budowę domu, położona w miejscowości Strzeniówka przy spokojnej gminnej drodze osiedlowej, częściowo zalesiona dająca cień podczas upału, ale tez poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 711m2 w cichej i spokojnej lokalizacji Libiąża w dzielnicy Kosówki. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł8 200 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty w biurze 6865 Polecamy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 8200m2 w miejscowości Stare Budy, gmina Jaktorów. Działka znajduje się.