dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

189 000 zł1 939 m² 97,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Korycinie. Działka na nowo powstającym osiedlu w Korycinie przy ul. Królowej Jadwigi.Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1966 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

73 360 zł1 048 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, lubków, gmina Warta Bolesławiecka. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną. Gruntu o pow. 1048 m2 położony jest w miejscowości Lubków, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 21906m2 Media: - prąd w drodze - Woda w drodze - Kanalizacja w drodze Wymiry: 97x218 Studium zakłada lokalizowanie obiektów produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł22 167 m² 24,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.967278, 21.223639 Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 63 i 64, obręb 08-04 (0804) Media Brak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow.11300mkw połozona w gm.Miękina, w miejscowości Głoska. Szerokośc działki:40 m,pozwala na wydzielenie drogi wewnętrznej i podział na mniejsze działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 100 m² 39,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4100m2 w Rydzewo, gmina Drawsko Pomorskie między jeziorami Rydzewo i Będargowo, do każdego jeziora mniej niż 100m odległości. Na działce pozostałości.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas oferta na wyłączność Olmonty! Czyste powietrze Działka położona w malowniczej miejscowości Olmonty, przy ul. Międzylesie. Cicha i spokojna okolica, po sąsiedzku las.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 224 m² 179,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Rybakach! Lokalizacja: rybaki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 500m2. Wszystkie media w drodze. Działka położona w miejscowości Mielenko Mielenko jest położone pomiędzy Mielnem, gąskami i Sarbinowem. Charakter oferty.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1600 m | media W drodze | nowe osiedle domów | źródła Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m , położona w miejscowości Źródła,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1100 m2, znajdująca się w spokojnej, zielonej części blisko Stargardu, w otoczeniu lasu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

49 500 zł9 800 m² 5,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości zaborów gmina szczurowa powiat brzeski o powierzchni 0,98 ha. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł13 321 m² 300,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977167, 20.960361 Łoś, ul. Kalinowska Numery Ewidencyjne 375 i 375 Media Prąd i woda - przy.

Szczegóły ogłoszenia

302 400 zł3 780 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z aktualnymi warunkami zabudowy - Laska, obręb Darżewo Na sprzedaż działka o powierzchni 3780 m , położona w miejscowości Laska , nr ewidencyjny 57/2, obręb Darżewo. To.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 186 m² 84,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wilczyn, gmina Grębocice, działka budowlana 11,86 ar, sprzedam, 100 000 zł. Atrakcyjna działka niezabudowana, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem Mn- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 276 000 zł14 263 m² 440,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu ofertę zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 511 m² 182,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 6511 m2 w cenie 1 190 000 zł. Infrastruktura umożliwia dostęp do wszystkich mediów. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Widlino (łapino Kartuskie), numer działki: 186/10 Powierzchnia działki: 1119 m Opis działki: działka położona jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Krynice, gmina Dobrzyniewo Duże. Polecamy działkę o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 42x71. Działka z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa z potencjałem usługowym- przy drodze głównej. Najważniejsze atuty nieruchomości: - przeznaczenie w mpzp - świetna lokalizacja - dostęp do mediów -.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł13 665 m² 263,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 665 m , położona w miejscowości Szamoty, gmina Nadarzyn. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do dwóch dróg dojazdowych od strony ulic Orłów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpłatnie pośredniczę również w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i uzyskania informacji na temat warunków finansowania. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 642 m² 85,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kocoń, w powiecie żywieckim. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł16 293 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na siedlisko lub pod inwestycje mieszkaniowe Oferujemy do sprzedaży unikalną działkę budowlaną w miejscowości Nowomłyny w gminie Parzęczew w powiecie zgierskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 600 m² 830,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3600 m2, znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł8 700 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Lokalizacja - Subkowy | Idealne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 552 m² 14,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***duża działka W olmontach***1,05 ha***mpzp*** Zapraszamy na prezentacje działki o powierzchni 10552m2 położonej w Olmontach gmina Juchnowiec Kościelny Działka o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 496 m² 177,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł3 400 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to przestrzeń, w której zrealizujesz swoje plany i stworzysz wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 615 m² 301,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka usługowa w Tychach o pow. 86 ar. Teren płaski przeznaczony pod działalność handlową, usługową, stację paliw. Działka przy trasie z dużym natężeniem ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 111 m² 135,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1111 m w otoczeniu lasów - Brzeziny gm. Przodkowo woj. pomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1111m ,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł10 000 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na stworzenie biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł745 m² 429,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 745 m2 w Bieniewicach koło Błonia. Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł10 522 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, białowieży w sąsiedztwie ulicy Browskiej. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 642 m² 145,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie układ, kształt działki oraz lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z domkiem letniskowym w Wymysłowie idealna na rekreację! Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m , w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz w Bielsku-Białej 5006 m w zielonej części Hałcnowa! Działka na sprzedaż Bielsko-Biała Hałcnów 5006 m przy ul. Wysłouchów | Atrakcyjna działka z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł10 229 m² 635,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt rolny położony w miejscowości nadmorskiej jaką jest Rewal. Nieruchomość o powierzchni 10229 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej .Wypis ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę - wyjątkowa działka budowlana wśród zieleni! ? Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1027 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Grabina.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij