dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

735 000 zł1 351 m² 544,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność Do sprzedania działka o pow. 13,51a położona przy ul. Sucharskiego. Dojazd do posesji drogą asfaltową oraz utwardzaną. Działka częściowo ogrodzona, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł4 330 m² 168,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną w Łaziskach koło Bolesławca. Działka o powierzchni 4330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

151 560 zł1 263 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych działek zlokalizowanych w Santocku w powiecie Gorzowskim gminie Kłodawa. Działki dostępne o metrażach: 1263-1565 m2. Działki obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł656 m² 289,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 4184 mkw, kształtem zbliżona do kwadratu o bokach 67 m x 62 m, położona przy ulicy Wiślanej w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, w pobliżu domów.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł768 m² 123,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działki o powierzchni od ok 780m2 do 1400 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 604 m² 87,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Ligocie - blisko zalewu i lasów | 0,1604 ha kwadrat - Pośrednictwo Finansowe prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,1604ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem garażowym, oznaczona geodezyjnie nr 150 o powierzchni 1569 m 2 położona w obrębie Ziębice Miasto, zachód, miasto:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy zakup działek w nowo tworzonym kompleksie działek budowlano - rekreacyjnych w Osadzie Sęk, piękna działka o pow. 100 mkw. Położona w strefie chronionej Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł11 100 m² 117,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 107 1,11 ha (4zp) Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1,11 ha (11 100 m ), położoną na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod stację benzynową w m. Lipinki Łużyckie Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 19 033 m2 (1,9033 ha).

Szczegóły ogłoszenia

177 120 zł2 952 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka budowlana na sprzedaż - Bełsznica, gm. Gorzyce, 2952 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2952 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł11 031 m² 47,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Boroszewo k. Tczewa działka Z wz - dwa wolnostojące domy jednorodzinne! działka: na sprzedaż działka o powierzchni 1.1031 ha, zlokalizowana w miejscowości Boroszewo, w gminie Gniew.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 413 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży przestawiamy Państwu działki w miejscowości Gołaczów ( 5 km od centrum Chojnowa). Oferujemy kilka działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, idealnych pod.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa wieś, grunt rolny, pastwiska, 1,08 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne nr 164 i nr 165 o łącznej powierzchni 10800 m2, położone w miejscowości Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni ok. 5100 m , położona w miejscowości Gliszcz, gmina Sicienko, w spokojnej i zielonej okolicy, około 20 minut od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 871 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina Dydnia, jabłonka 18ar. WZ na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Gmina Dydnia Miejscowość Jabłonka Powiat Brzozowski Warunki zabudowy Budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Dwie Działki w Przybysławice Gmina Gołcza woj Małopolskie Działka na których przewidziana według miejscowego planu zabudowa Budowlana jednorodzinna Przemysłowa Usługowa Dzialka ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 994 m² 868,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Egro Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną składającą się z 2 przyległych do siebie działek ewidencyjnych graniczących bezpośrednio z rzeką Jeziorką, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 200 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie łąka , o wymiarach 47 na 67 metrów. Teren suchy. Położony na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł750 m² 446,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka W spokojnej okolicy rogierówko 1 km od granicy poznania - dobra cena Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę działki budowlanej. Działka położona jest na lekkim wzniesieniu, co.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 2600 m2 w miejscowości Sporniak, położona na terenie gminy Konopnica. Nieruchomość gruntowa kształtem zbliżona do prostokąta, posiadająca bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 338 m² 231 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4.338 m2. Działka położona na granicy Mikołowa i Katowic. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z drogą nr 81. Działka stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 301 m² 179,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Wyobraź sobie miejsce, w którym poranna kawa smakuje inaczej bo pijesz ją.

Szczegóły ogłoszenia

71 280 zł891 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 891m2, położona w miejscowości Zielona Góra, powiat starogardzki. Przy Działce znajduje się woda , prąd około 100 metrów. Dojazd do działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, o powierzchni 4304m2 w Zduńskiej Woli. Brak planu zagospodarowania na tym terenie. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania pod zabudowę jednorodzinną. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł16 351 m² 3,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki rolne Horodyszcze, gm. Chełm | łąki i pastwiska | łączna pow. 1,6351 ha Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1,6351 ha, położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł31 000 m² 31,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ucieknij od świata - wyjątkowa działka 3,1 ha z lasem w Antoniowie! Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a natura gra pierwsze skrzypce? Mamy coś, co spełni Twoje marzenia - ponad.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 201 m² 140,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! nowa niższa cena! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 487 m² 192,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż działki. 13487m2 Grunt oddany w użytkownie wieczyste(2089-12-06). Idealny pod działalność przemysłową lub logistkę. Cena netto. Oferta wysłana z systemu bck Galactica oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 428 m² 118,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 600 m² 28,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad strumykiem, wz na 5 domów Do sprzedania trzy działki o łącznej powierzchni 86a, zlokalizowane w miejscowości Straszydle, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

835 600 zł2 089 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Przewłoka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2089 m2, położona w miejscowości Przewłoka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

188 520 zł3 142 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem zabudowy Cyganka, gm. Dębe Wielkie | 3142 m Na sprzedaż działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1900 m | Gdańsk Jasień | Media w drodze | mpzp m/u31 Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m , położona w Gdańsku przy ul. Zwierzynieckiej, w dzielnicy Jasień -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka o powierzchni 1279 m , położona w miejscowości Przybiernów, przy ul. Królowej Jadwigi. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 141 m² 243,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| jelcz-Laskowice, łęg, okolice Wrocławia, działka pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną, pow 1114m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Polecana oferta. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 965 m² 111,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 899/9 o pow.