dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

788 000 zł8 654 m² 91,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miłoradzice, działka budowlana, 86,54 ar, 788 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 8654 m2 (nr. 319/3), przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży zadbaną działkę rod o powierzchni 400 m2. Na działce znajduje się częściowo wyremontowany domek o powierzchni 35 m2 ze strychem do adaptacji. W dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 387 m² 319,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 9 387 m2, położona w Łukówcu (gmina Karczew). Parcela składa się z dwóch działek (6 390 m2, 2 997 m2) o łącznych wymiarach 44 m x 218 m,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moszowice, działka budowlana 15 a, sprzedam, 105 000 zł Na sprzedaż działka budowlana na nowo powstającym osiedlu, w Moszowicach w gminie Kotla. Działki położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

240 030 zł889 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Różyny to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Trójmiastem, położona przy trasie nr 91. Do węzła Rusocin i połączenia z autostradą A1 5 km. Działka położona przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 1710m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszany Państwa do zapoznania się z ofertą działek w miejscowości Ostrów Północy gmina Szudziałowo w Powiecie sokólskim. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 087 m² 46,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze geodezyjnym 143/9 i powierzchni 3087 m2, z wydanymi warunkami pod zabudowę zagrodową. Znajduje się w kompleksie 12 działek zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania działka budowlana położone w Bogatyni przy ul. Tęczowej. Powierzchnia działki wynosi 1639 m2. Teren położony jest w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 346 m² 53,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy (budownictwo jednorodzinne) w spokojnej miejscowości Sucha, w odległości ok 1 km. od jeziora Wielkie Suskie. Media (prąd, woda).

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł584 m² 239,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 584 m - Zabłudów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o numerze ewidencyjnym 343/2 , położona w miejscowości Zabłudów przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Nowa cena wyjątkowa okazja! Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną ,w studium w planach miasta Poznania pod zabudowę jednorodzinną o pow. 10000m2 położona na Morasku. Uzbrojenie w drodze głównej, dojazd wyznaczony na planach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Kuklówka. Działka jest ogrodzona. na terenie znajduje się budynek mieszkalno-gospodarczy. Wszystkie media miejskie oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł15 813 m² 22,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna inwestycja! Urokliwa działka położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Gortatowie, gmina Swarzędz, przy ulicy Dożynkowej. Działka posiada powierzchnię 1256m2 i jest objęta obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 9875 m2 W dąbrówce kujawskiej dobra cena, tylko 20 zł za m2! Do sprzedaży działka,.

Szczegóły ogłoszenia

66 150 zł2 646 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działki Z potencjałem | podzamcze k. Ogrodzieńca Szukasz inwestycji z realnym potencjałem wzrostu wartości? nr 1572 6 496 m nr 1573 2 749 m nr 1597 2 646.

Szczegóły ogłoszenia

7 109 190 zł21 543 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, pod teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł7 900 m² 22,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym, położona w miejscowości Nowe Drzewce, gmina Szlichtyngowa, powiat wschowski, nr ewidencyjny działki: 204/1. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 911 m² 78,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1911 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Grajewa przy ulicy Geodetów. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł983 m² 610,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę usługową 983 m (22,7 42,3 38,4 m) ul. Narutowicza, otwock (obręb 173, działka 2/2) Lokalizacja: ul. Narutowicza, otwock Powierzchnia: 983 m Wymiary działki: front (od ulicy):.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy na obrzeżach Pajtun, w pobliżu lasu w otoczeniu malowniczych łąk i pól. Działka oddala 15 kilometrów od Olsztyna, położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 900 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 arów przy ul. Słonecznikowej w Maszewie. Media: woda przy drodze. Prąd na działce. Dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp w miejscowości Stare Miasto gm. Dąbrówno wraz z prawem współwłasności działki z linią brzegową jeziora Dąbrowa Mała! Oferuję działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł1 641 m² 639,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1641 m -białołęka Olesin | odblokowany proces budowlany | duży potencjał Na sprzedaż działka budowlana położona w zielonej części Warszawy -białołęka, olesin (dz. nr.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł5 006 m² 85,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sporej parceli o powierzchni 5006m2 dla osób poszukujących ciszy i spokoju w bezpiecznym otoczeniu. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, we wsi chętnie wybieranej na.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 001 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni 1001 m i 1300 m położone nieopodal jeziora Serwy. To przestrzeń, która łączy prywatność, naturalne piękno i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł4 572 m² 43,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mchawa gm. Baligród na sprzedaż działka budowlana o pow. 45 ar położona na uboczu, częściowo otulona drzewami. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 200 m² 17,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki rolne o łącznej pow. 22 200 m2 we Włodarce w województwie #zachodniopomorskim , w powiecie gryfickim, w gminie #trzebiatów. Idealne miejsce do prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 643 m² 84,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

256 620 zł3 018 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: dobry dojazd do Tczewa cicha i spokojna okolica budynki mieszkalne w okolicy płaski teren duża powierzchnia działki działka riiib ok.30km do Gdańska NIERUCHOMOŚĆ: Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 680 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna | 16,8 ar | mpzp zabudowa jednorodzinna | Limanowa - powierzchnia: 16,8 ar - rodzaj: działka inwestycyjna - przeznaczenie: mpzp zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ok 7 ar, teren rolny.

Szczegóły ogłoszenia

90 720 zł1 134 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży pozostało 24 działki z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

8 073 000 zł26 910 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka komercyjna w sąsiedztwie centrum Starachowic! Kształtny kwadrat o szerokości 175m. Aktualne warunki zabudowy dla 4 budynków handlowo - usługowych / hal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 346 m² 95,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i malowniczym zakątku Jabłowa, w gminie Stare Bogaczowice. Działka budowlana o powierzchni 1346 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

13 750 000 zł55 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż o łącznej pow 5,5 ha. Lokalizacja Duchnów, przy węźle autostrady A2 z krajową drogą nr 2. Media w ulicy. Istnieje przykładowa koncepcję.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 123 m² 400,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1123 m, w kształcie wydłużonego prostokąta, dająca szerokie możliwości aranżacyjne. Układ terenu pozwala na funkcjonalne zaprojektowanie części.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 700 m² 440,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2.700m2, która znacząco skraca proces inwestycyjny. To gotowa inwestycyjna posiadająca w pełni uzgodnioną koncepcję architektoniczną (projekt.

Szczegóły ogłoszenia

173 800 zł7 900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka W malowniczej wsi soce *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej w urokliwej wsi Soce. Działka o powierzchni ok 7900 m2. Istnieje możliwość.