dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 956 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 425 000 zł1 500 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w najbardziej prestiżowej, willowej części Zalesia Dolnego przy ul. Jasnej 9. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

667 290 zł5 133 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zalesie gmina Stanisławów dwie działki o łącznej pow. 5133 m2 (na granicy z miejscowością Suchowizna) Aktualne warunki zabudowy wydane w czerwcu 2025 r.! Działki zgłoszone do planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 27 km od warszawy! Szerokość działki 50 metrów. Sprzedam 2 działki razem lub oddzielnie położone we wsi Aleksandrów (obok Brzozówki) na terenie kpn w strefie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka objęta mpzp, położona bezpośrednio przy ulicy Mazowieckiej. Szerokość frontu działki 24metry, głębokość 37metrów. Na działkę prowadzi zjazd bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam nieruchomość nad.

Szczegóły ogłoszenia

9 731 400 zł23 170 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt - tel.   ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````
````````` na sprzedaż działka gruntu W poznaniu, na umultowie: - możliwość wydzielenia 26.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana ze zjawiskowym widokiem o powierzchni 1200 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części gminy Trzebnica (okolice Pierwoszowa / Taczowa Małego).

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 380 m² 82,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ucieknij z Łodzi do własnej enklawy w Dobkowie! "miejsce, gdzie szum brzóz zagłusza miejski zgiełk, a czas płynie dokładnie tak wolno, jak tego potrzebujesz." LOKALIZACJA: Zielony azyl.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 087 m² 173,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o optymalnej powierzchni 1087 m. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny posiada uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 27,24 ara położona w malowniczej miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka), z szybkim dojazdem do Krakowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 353 m² 306,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1353 m2 położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bielska Białej Stare Bielsko przy ul. Jana Sobieskiego Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł451 m² 509,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Szczyrku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 180 m² 161,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną nr 303/7, o powierzchni 1180 m2 , położoną w Raciborzu przy ulicy Kwiatowe j. Działka znajduje się w kompleksie 8 działek budowlanych i 2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1300 m2 zlokalizowana w Kobysewie, gm. Przodkowo (nr działki 78/19) Działka prostokątna, płaska, nasłoneczniona ze wszystkich stron. Dojazd asfaltową 224 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 400 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukacie działki rekreacyjnej, która nie będzie ogródkiem działkowym. Jeżeli zależy wam na pełnej własności nieruchomości, którą można sprzedać, darować lub przekazać potomkom.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 407 m² 447,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę zlokalizowane w otoczeniu nowych domów ok. ulicy granatowej atuty ^ szybki i bez korkowy dojazd do centrum Poznania ^ działka o dobrych wymiarach, front ok 30 m x42.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 400 zł1 463 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A Są adresy, które wybiera się świadomie. Pokrzywnica to propozycja dla osób, które szukają spokoju, prywatności, cenią kameralne, estetyczne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 799 m² 267,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Strzeniówka, ul. Piwonii | 2799 m | 750 000 zł | Idealna pod dom, inwestycję lub działkę letniskową Szukasz działki budowlanej w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 278 m² 147,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Koszalinie - os. Jamno, ul. Promowa | blisko przystani Koszałek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Koszalinie przy ul. Promowej, na rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł870 m² 194,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W tej dzielnicy oferty działek do sprzedaży są rzadkością. Wykorzystaj swoją szansę! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 870 m2, oznaczona numerem 2 na planie działek,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3 km od morza - Strzeżenice k. Mielna Wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Strzeżenice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna - Cieksyn, nr ewid. 191/6 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Cieksyn. Nieruchomość o powierzchni 850.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł3 600 m² 1 249,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna | mpzp | Przy głównej arterii Niepołomic Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 0,36 ha, zlokalizowana bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana -wawer | 2 340 m | pod bliźniaki Możliwość dokupienia dwóch pobocznych działek. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 340 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

16 284 450 zł46 527 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej -przemysłowej o łącznej powierzchni 4.6527 ha Działki znajdują się w strategicznym punkcie logistycznym na Mazowszu, w obrębie ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł875 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 875 m2, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Mielnie. W linii prostej jedynie 700 metrów od morza, a zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 440 m² 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1440 m2, położoną w Cyprzanowie w gminie Pietrowice Wielkie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32 m x 45.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niekłonicach w znakomitej lokalizacji! Pełne uzbrojenie! Działka o powierzchni 1.000m2 w kształcie prostokąta. Teren suchy, porośnięty trawą. Na działkę została.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetne działki budowlane W doskonałej lokalizacji dojazd do olsztyna ok. 10 minut, blisko obwodnicy oraz trasy na olsztyn Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana na Mazurach - Cierzpięty nad jeziorem Buwełno pośrednikowi! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1.000 m 2 , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 002 m² 188,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1002m2, położona w Koszalinie - osiedle Dzierżęcino. Usytuowana w znakomitej lokalizacji, cieszącej się dużą popularnością wśród mieszkańców Koszalina ze.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł898 m² 194,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W tej dzielnicy oferty działek do sprzedaży są rzadkością. Wykorzystaj swoją szansę! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 898 m2, oznaczona numerem 6 na planie działek,.

Szczegóły ogłoszenia

477 960 zł1 707 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna z uzbrojeniem Usługi Rzemieślnicze + Dom! Szukasz miejsca, gdzie od razu możesz planować budowę? Ta nieruchomość to połączenie doskonałych parametrów planistycznych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zaciszna dolina w Hałcnowie - działka budowlana 920 m z Warunkami Zabudowy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 920 m , położona przy ul. Taternicza w Hałcnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł922 m² 162,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną nr 303/7, o powierzchni 922 m2 , położoną w Raciborzu przy ulicy Kwiatowe j. Działka znajduje się w kompleksie 8 działek budowlanych i 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy Ruchenka, nr 145/14 Identyfikator działki: 143304_2.0013.145/14 Województwo: mazowieckie Powiat: Węgrowski Gmina: Liw Obręb: RUCHENKA Numer działki: 145/14 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 343 m² 140,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1343 m2 zlokalizowana w samym sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - Stare Czaple, gm. Stężyca - w okolicy jeziora, lasy i pola do jeziora Buk we wsi około.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 675 m² 208,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego z doskonałym dojazdem do Warszawy, piaseczna oraz Konstancina-Jeziorny. Polecam do nabycia nieruchomość gruntową o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, uzbrojona 1149 m tuż przy lesie w Wisełce! Na sprzedaż uzbrojona, pięknie położona działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł15 600 m² 24,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna o pow. 1,6 ha blisko jezior Lubie i Chudowo w Gudowie na Pojezierzu Drawskim 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 300 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Unikalna działka nad jeziorem - 100 m linii brzegowej - wz - Pojezierze Drawskie 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki

Włącz powiadomienia

Marker