dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

110 000 zł1 002 m² 109,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka budowlana Rafałówka, gmina Zabłudów** Na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m położona w miejscowości Rafałówka (gmina Zabłudów). Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł10 700 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki leśne w Gorzakiew inwestycja z ogromnym potencjałem! Na sprzedaż działka leśna numer 96 (ID działki: 260102_2.0006.96) położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 165 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Kolberga w Kutnie. Zachodnia strona miasta. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Dobrzejewicach - 1536 m Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia w spokojnej i rozwijającej się okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

582 960 zł5 552 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie terenów objętych programem "natura 2000" Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 000 zł876 400 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: teren inwestycyjny pod farmę fotowoltaiczną, - 87,64 ha, kwiecie, gm. Międzyrzecz Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny o powierzchni 87,64 ha, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł5 074 m² 226,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 5074 m 2 ( + droga dojazdowa 664m 2 ), umiejscowioną w Mikołowie. Ma nieregularny kształt. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 725 m² 121,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-leśna w Zawadzie, gmina Myślenice, o powierzchni całkowitej 17 arów , z czego 12 arów to teren budowlany , a 5 arów to las. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 003 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki budowlanej w spokojnej, malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w miejscowości Szklary, gmina Hyżne! Działka ma powierzchnię 2003 m2 (20 arów).

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 210 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z lasem, 35 min S5 od Wrocławia! nr 20 Okolica: miejscowość Jaźwiny, gmina Trzebnica, spokojna miejsce otoczone lasami, 9 km za Trzebnicą gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł845 m² 946 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wawer ul. Mrówcza Działka o pow. 845m2 (ok. 32m szerokości i ok. 26m długości ) + 144m2 udział w drodze. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oaza spokoju W sercu krainy stu jezior - działka przy lesie I jeziorach Wyjątkowa lokalizacja w Tuczępach | Bliskość Jeziora Tuczno i Lubosz Wielki | mpzp pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 400 m² 120,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, pochyła, przy drodze, zadrzewiona, widokowa; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; oferujemy na sprzedaż dużą widokową.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 551 m² 560,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości! Nie szukaj dalej! Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3551 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dom pod samym lasem? To możliwe! Działka w Nowej Wsi (gm. Purda) Szukasz ciszy, której nie zakłóci żaden sąsiad? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kluczowe informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 900 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,09 ha położona przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Lisowola w gminie Puszcza Mariańska. Działka o wymiarach 24x500 jest oddalona od drogi o 97m.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł1 962 m² 314,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1962 m2 położoną na granicy Bytomia i Radzionkowa przy ul. Szymały. CO sprzedajemy? Działka o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 2,85 ha położona na płaskim terenie przy drodze asfaltowej. Do sprzedania działki do wydzielenia od 30 ar do większych powierzchni. Cena 2500zł za 1 ar. Działka uzbrojona prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 533 m² 101,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę położoną na przedmieściach Siedlec - dojazd samochodem do centrum miasta (6 km) ok. 6 -10 min. Działka rolna o powierzchni 0,3533 ha. Działka: powierzchnia: 3533 m2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki budowlane Z wz! Na sprzedaż cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położone w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w spokojnej, cichej wsi Dziewuliny w województwie łódzkim, powiat piotrkowski, gmina Grabica. Wieś położona ok. 15 km od Bełchatowa, 15 km od Piotrkowa Tryb, 35 km do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni: 7883 m2 położona przy zabudowie inwestycyjnej. Dostępne media to: prąd, woda (na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł10 653 m² 112,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych o przeznaczeniu usługowym dogodna komunikacyjnie i rozwijająca się okolica na przedmieściach Świecia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 089 m² 59,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona wkomarowie, w bliskiej odległości od Goleniowskiego Parku Przemysłowego, a także od węzła trasy S3. Działka powstała w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł10 100 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod inwestycję usługową brzeźno K. Kostrzyna świetna lokalizacja | duży potencjał inwestycyjny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,01 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł5 402 m² 114,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o pow. 5402 m2 zlokalizowaną w Przyborowie przy drodze wojewódzkiej nr 315 (droga wojewódzka nr 315 - droga wojewódzka klasy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 130 m² 61,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 21,31 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mn zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - lublin, ul. Wita Stwosza, dzielnica Dziesiąta Na sprzedaż atrakcyjna działka nr. 67/11 o powierzchni 371m2, położona w Lublinie, dzielnica Dziesiąta, przy ul. Wita.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 019 m² 281,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brudzewo pod Puckiem - duża działka idealnie nadająca się pod bungalow. Doskonale nasłoneczniona i z fajnymi sąsiadami wokół. Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł4 435 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 4435 m2, zabudowaną budynkiem rekreacyjnym usytuowanym w Drogomyślu, gmina Strumień, powiat cieszyński,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 265 m² 101,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2265 m2 zlokalizowaną w miejscowości Stoczek, gmina Niemce. Oferowana nieruchomość, działka o nr 73/18 - znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 010 m² 347,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w spokojnej okolicy, blisko zabudowań z pięknymi widokami. Marzy Ci się spora działka w spokojnej i widokowej okolicy, gdzie będziesz mógł odpocząć w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy działki z wydanymi warunkami. Atuty Wydane warunki zabudowy Możliwość budowy budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego Prąd dostępny w drodze Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 900 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w Starych Budach. Dojazd do działki drogą utwardzoną gminną. Działka zakończona otuliną drzew i rzeczką będącą granicą działki. Miejsce ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NOWA, NIŻSZA CENA - 40.000 PLN. Polecamy Państwu działkę nr 477/6 o pow. 3983 m2, położoną w miejscowości Parsów, obręb Parsów, gm. Bielice, pow.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Dobrzykowicach przy ulicy krótkiej/akacjowej, gmina Czernica. Działka o powierzchni 1000 mkw., kształt zbliżony do.