dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Na sprzedaż działka o pow. 3047 m2. ( działka nr 71 ) położona w zaciszu malowniczego krajobrazu natury. Z dala od głównej drogi. Częściowo zalesiona. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki położonej na malowniczej Sejneńszczyźnie. Ta atrakcyjna działka rolna oferuje nie tylko możliwość prowadzenia rolnictwa, ale także potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł768 m² 872,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w świetnej lokalizacji przy ul. Krechowieckiej w Kobyłce. Działka ma powierzchnię 768 m2 o wymiarach 16,5 m x 48 m co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł721 m² 201,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Marklowice. Położona w spokojnej, jednorodzinnej zabudowie, z dala od ruchu ulicznego. powierzchnia 721m2 Media : prąd na działce kanalizacja na działce gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł600 m² 1 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 600 m , położona w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Kowale, ul. Lechitów Lokalizacja: kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma pt Nieruchomości i Finanse oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną znajdującą się na ul. 11 Listopada w Wagrowcu. Działka posiadają dostęp do drogi publicznej. Wydano decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł917 m² 261,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 917 m2.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 498 m² 514,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żórawina Piękna działka bud.Media/Kanalizacja! Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie. Teren w pełni uzbrojony. Mpzp - budowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł21 132 m² 212,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana premium - z mpzp częściowo zalesiona! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ponad 2ha, nieruchomość wyróżnia się swoim unikatowym charakterem - część terenu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 042 m² 152,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1042 m Wola Smolana okolice Serocka Atuty nieruchomości: powierzchnia: 1042 m Przeznaczenie: działka budowlana Dojazd: droga asfaltowa Media w drodze: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 882 400 zł4 706 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4706 m | toruń - ul. Polna Gotowy koncept inwestycyjny w strategicznej lokalizacji. Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 826 m² 392,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja! sprzedaż : Nr oferty: sbdoc7185 Kategoria: działka pod zabudowę wielorodzinna Lokalizacja: legnica okolice centrum Powierzchnia działki: 3826m2 Oferta skierowana dla Firm chcących rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 873 m² 146,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną nr 323/15 o powierzchni 2.873 m , położoną w miejscowości Jeleniów, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł2 400 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy to 60% przy maksymalnej wysokości budynku 12 m.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł24 600 m² 115,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę wielofunkcyjną. Działka z wielofunkcyjnym planem zagospodarowania pozwala na wykorzystanie jej w zależności od zapotrzebowania. Mogą to być tereny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - prąd skrzynka przy działce, woda w ulicy, aktualna decyzja wz - o warunkach zabudowy - można od.

Szczegóły ogłoszenia

132 300 zł882 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

3 działki budowlane w otoczeniu natury - Rybaki, gm. Somonino Marzysz o własnym miejscu wśród natury, a jednocześnie w przyjemnym sąsiedztwie? Te działki to idealna propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł4 228 m² 46,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 198.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 2 o powierzchni 4228 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł36 739 m² 135,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3,6139 Ha w Cieplicach tuż przy os. Orle. Działka rolna oznaczona jako pastwiska trwałe i grunty orne (działka w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 448 m² 199,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna na osiedlu domków jednorodzinnych - Marcinowice! Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, częściowo ogrodzony. Media: na działce jest przyłącze wody i kanalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 200 m² 63,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam przepiękne siedlisko w Wawelnie pod Opolem na które składają się dwie działki nr I (20m x 90m) i nr II (20m x 450m). Działka nr I oraz część działki nr II.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 750 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w cichej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do większych miast? Ta działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

190 800 zł1 590 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania dwie działki budowlane o pow. 15,8 a i 15,9 a. Działki będą oznaczona w nowym mpzp jako tereny zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona na wzniesieniu, teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł7 353 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Woli przy ul. Kopalnianej, o łącznej powierzchni 7353 m2 , w skład której wchodzą: działki gruntu nr 1739/37, 1705/37, zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w Soblówce, u podnóża góry Smereków Wielki, z którego można podziwiać tatry. Ta nieruchomość jest idealna dla tych, którzy pragną odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerwona Górka, w gm. Łączna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż 1,20 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1034 m2; 1218 m2; 1281 m2 położone w Sokolnikach Gwiazdowskich przy ul. Sokolnickiej, gm. Swarzędz. Lokalizacja: sąsiedztwo stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Szukasz działki budowlanej w Legnicy? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 244 m² 106,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/7), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka położona w malowniczej miejscowości Uciechów, z której rozpościera się widok na górę Ślężę. Uciechów położony jest w gminie Dzierżoniów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam niepowtarzalną, urokliwą działkę za ścianą lasu. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

118 450 zł1 030 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania działkę położoną w Jastkowicach, gmina Pysznica. Działka o powierzchni 10,30 arów w kształcie prostokąta, położona na ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z widokiem, prywatnym lasem i budynkiem do rozbudowy lub wyburzenia Włosań k. Krakowa Lokalizacja Włosań to malownicza miejscowość w gminie Mogilany, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł976 m² 133,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka, znajdująca się w miejscowości Karlikowo (gminie Krokowa) o powierzchni 976m2 Nieruchomość o regularnym prostokątnym kształcie. Nie opodal sklep, szkoła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 414 000 zł27 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zielęcice, gmina Skarbimierz, województwo opolskie. Przedmiot oferty: teren inwestycyjny przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Łączny areał: 2,70 ha Działka 1: 0,65 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł9 748 m² 160,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o nr 1267/14 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł700 m² 241,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane 7 ar i 8 ar w Wołowicach gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 513 m² 161,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna, widokowa działka zagrodowa położona w miejscowości Narama. Działka o powierzchni ponad 15 a, druga linia zabudowy, dojazd drogą polną na odcinku około 70m.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 437 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Błędowie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 41x35 metrów i powierzchni 1437 mkw. Parcela leży przy bocznej ulicy i posiada.