dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, równa działka budowlana 1000 m2 w Ruścu pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Atuty: piękne położona wśród nowych domów jednorodzinnych. Media : prąd, gaz ziemny. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

170 080 zł1 597 m² 106,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy Charzyno, okolice Kołobrzegu Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Charzyno w gminie Siemyśl, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż ze ścianą lasu w rozsądnej cenie. - lokalizacja : Kliniska Wielkie, ul. Północna, - powierzchnia: 1377m2, - działka z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje powierzchnia: 1000 m lokalizacja: zacharzowice cena: 180 000 zł (ok. 180 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej!.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 115 m² 125,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej, z przeznaczeniem przemysłowym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł1 059 m² 208,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki w samym sercu natury? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i dobre parametry nieruchomości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 840 m , położona w miejscowości Pozezdrze, bezpośrednio przy ulicy Księżycowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 280 m² 368,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjną o powierzchni całkowitej 3836m2 z czego około właśnie 2280 m przeznaczone jest pod zabudowę mieszkaniową, ale z uwagi na strefę ochronną od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Poszukujesz działki blisko terenów zielonych? Pragniesz doskonałej komunikacji z centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Borówcu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej. To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 179 440 zł18 162 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, strzeżenice - Mielno Kompleks działek o łącznej powierzchi 1,8 ha położone na obrzeżach Mielna w miejscowości Strzeżenice. Dzialka znajduje się w kompleksie 20-stu.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł6 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krajęczyn/gm.Joniec. Polecamy Państwu działkę leśną o numerze geodezyjnym 551 ( pow. działki 6200 m2), położoną w obrębie wsi Krajęczyn,gm.Joniec. Dojazd do działki drogą utwardzoną.W.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 8 arów w Kamionce Wielkiej na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka znajduje sie na delikatnym wzniesieniu nachylona w kierunku północnym. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 393 m² 64,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3393 mkw pod budowę wymarzonego domu na przedmieściach Biłgoraja Kolonia Sól, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: korzystne położenie zapewniające komfort mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Marii Konopnickiej działka: powierzchnia 1698 m2 powiat sanocki gmina.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 855 m² 67,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż działkę znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1504 m nad jeziorem blisko linii brzegowej, warmia Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1504 m , z wygodnym dojściem do Jeziora Jaśkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

904 500 zł2 010 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2010 m Siedlce, rejon ul. Targowej, sąsiedztwo salonu samochodowego mg. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2010 m , położona w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł6 228 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: nowa Wieś (rogatki), gm. Harasiuki, pow. niżański : W kilku słowach: dwie działki o łącznej powierzchni 0,6228 ha z wydanymi warunkami zabudowy. : informacje podstawowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 585 m² 251,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działka w Chrzanowie Małym w dynamicznie rozwijającej się okolicy, przy granicy z Milanówkiem. Działka o powierzchni 1585m2 i wymiarach 41m x 40m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piekna i sloneczna dzialke budowlana .Dzialka ma wazny MPZP.Parcela znajduje się w miejscowosci Zielonagora pod Obrzyckiem,12 km od Szamotul,14 km od Wronek i 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł729 m² 410,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 729 m położona w Białymstoku. To miejsce z ogromnym potencjałem, idealne dla osób poszukujących przestrzeni na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 242 m² 297,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Mrzezinie! W sprzedaży działka w Mrzezinie przy ulicy Leśnej o łącznej powierzchni 1242 m2. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł2 022 m² 189,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2022 m2 , obowiązujący mpzp z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. : dla kogo? Nieruchomość skierowana dla osób ceniących spokój, las,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 200 m² 199,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Kowalewo, gm. Szemud. Działka budowlana nr 23/14, położona jest w miejscowości Kowalewo w spokojnej, malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów i jezior. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 000 zł23,98 m² 49 749,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w Stegna przy ul. Wąskiej 5, obejmująca kompleks kilku działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,2398 ha 2398 m ok. 24 ary Teren posiada.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł10 563 m² 66,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem - ul. Nałkowskiej, kraków 10 563 m | 2 działki | potencjał przekształcenia | 999 999 zł Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki ewidencyjne nr 140/1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szpetal Górny | Gmina Fabianki | Kujawsko-Pomorskie Spokój, zieleń i szybki dojazd do miasta idealne miejsce na dom lub inwestycję Na sprzedaż dostępne są cztery działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 701 m² 934,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które same sprzedają inwestycję i to jest jedno z nich. Działka położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w samym centrum Kątów Rybackich, oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki na sprzedaż - Masłowo, gmina Kartuzy Lokalizacja: na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Masłowo, w gminie Kartuzy. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

428 880 zł3 574 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki o łącznej powierzchni 3574 m Idealne pod usługi turystyczne, pensjonat lub zabudowę zagrodową Jarkowice - wyjątkowa lokalizacja w Karkonoszach! Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej zielonej okolicy - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 798 m2.

Szczegóły ogłoszenia

13 424 640 zł70 656 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa pod uciążliwą działalność o powierzchni 7 ha, w pierwszej linii od drogi ekspresowej S-7. Zlokalizowana w miejscowości Górowo, gmina Kozłowo, powiat nidzicki, na.

Szczegóły ogłoszenia

360 360 zł3 003 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana o pow. 3004m2, zlokalizowana w miejscowości Łęgi, gmina Dobra, powiat policki, ul. Na Świdwie. Brak planu zagospodarowania przestrzennego, wg.

Szczegóły ogłoszenia

266 910 zł861 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 861 m2, położonej na malowniczym osiedlu otoczonym zielenią i spokojem. To idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal house S.A. Unikalne nieruchomości W polce nałęczów zdrój Prezentujemy na sprzedaż unikatowy jedyny taki - teren inwestycyjny w centrum Nałęczowa - bezpośrednio przy Parku Zdrojowym.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł1 002 m² 411,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana (1002 m2) w cichej i zielonej części Rajszewa (gmina Jabłonna). W/g mpzp - zabudowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym. 70% powierzchni biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł700 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka, położona blisko jeziora Mrowinko. Możliwość zabudowy mieszkaniowej, zarówno dla domu jednorodzinnego jak i turystycznego miejsca dla wypoczynku. Atrakcyjne położenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij