dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

479 000 zł2 413 m² 198,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę budowlaną w Solnej (gm. Kobierzyce) na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 2413 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 2rm/mn. 1).

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł907 m² 263,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciągle przeszukujesz portale licząc na znalezienie idealnej działki? Zatrzymaj się, możliwe, że ta 907 m2 działka budowlana zlokalizowana w Rybniku-Orzepowicach to teren pod Twój dom. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

921 219 zł3 081 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Sulmin, tuż obok Otomino, zaledwie kilka minut od Gdańsk. Nieruchomość o powierzchni 3081 m2 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 020 m² 195,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1020 m2, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą wolnostojącą w miejscowości Bydlino.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 025 m² 86,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w miejscowości Kiełbów Starym niedaleko Białobrzegów. Działka położona jest przy asfaltowej drodze dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 282 m² 280,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1 282 m , położoną w malowniczej miejscowości Radziszów przy ul. Lipowej. W sąsiedztwie przepływa rzeka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł7 369 m² 149,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Zabrzu w rejonie ulicy Klary, oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 815 m² 272,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twoja oaza spokoju na Podhalu! Działka budowlana 1815 m | Długopole Szukasz miejsca, gdzie jedynym sąsiadem będzie natura, a poranna kawa będzie smakować ciszą i świeżym powietrzem?.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 167 m² 190,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 6 działek położonych w miejscowości Glincz gm. Żukowo. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Dobry dojazd do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł8 075 m² 557,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9 000 m Doskonała lokalizacja dla biznesu. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 8 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł10 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Piękne miejsce na budowę osiedla **suraż** **super cena** Zapraszamy na prezentację atrakcyjnej, ładnie położonej działki w Surażu ok 20 km od Białegostoku. Powierzchnia nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fechner nieruchomości oferują Państwu na sprzedaż działkę w urokliwej miejscowości Janowice Wielkie. Działka płaska, w kształcie prostokąta o powierzchni 3093m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

457 500 zł1 500 m² 305 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1500m2 oddalona 1500m od mało uczęszczanej plaży. Na działkę wydano warunki zabudowy: budowę należy zaprojektować w sposób zapewniający dostosowanie formy architektonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

8 515 910 zł65 507 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną z zaczętą budową domu znajdującą się w miejscowości Stare Buczyce 4km od Janowa Podlaskiego. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł8 427 m² 93,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Urokliwa, duża działka z częścią zalesioną - Kobyla Góra kwadrat prezentuje na sprzedaż malowniczo położoną działkę o powierzchni 0,8427 ha z możliwością nabycia całej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 900 m² 396,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Truskaw, który coraz częściej jest wybieranym kierunkiem pod budowę wymarzonego domu. Truskaw od lat gości trustów licznymi ścieżkami leśnymi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 900 m² 101,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4900 m , położona w Dziekanowicach, w sąsiedztwie Jeziora Lednickiego, przy głównej ulicy - dojazd drogą asfaltową. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana o powierzchni 1711 mkw w kształcie prostokąta o regularnych kształtach i wymiarach 38 m szerokości i 45 m głębokości. Teren płaski z lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 900 m² 68,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Dodatkowo oferujemy darmową pomoc w zakresie formalności kredytowych - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi pośrednictwa! Nasze biuro.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł14 014 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dużą działkę położona w Sosnówce górnej. Działka o powierzchni 14014m2 z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 25 arów (2500 m2), położona w spokojnej miejscowości Nowe Lubiejewo (ok. 100 km na wschód od Warszawy). Nieruchomość daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 232 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana W strącznie Spełnij marzenie o własnym domu! Działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Strączno, nieopodal jeziora Raduń. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 140 m² 162,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę zagrodową 1140 m2,Myszków ul Błotna. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usytuowana w bardzo cichej i spokojnej okolicy Myszkowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Uwaga uwaga, przedstawiamy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę działki w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - Strzelcach Górnych! To miejsce, które w ostatnim czasie cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenną, kształtną działkę budowlaną o powierzchni ok. 1000 m2, położoną w m Waganowice, gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy zabudowywanej luźno.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna i malownicza okolica, doskonała lokalizacja, blisko Trójmiasta. Działka: działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 545 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

N a sprzedaż malowniczy kompleks 62 działek budowlanych Przytulskie Wzgórza o łącznej powierzchni 14,5 ha, położony na Mazurach Garbatych nad Jeziorami Przytulskim i Juchówko Małe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W mieście, pod siedzibę firmy, skład, magazyn itp. Wszystkie media: prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz. Działka całkowicie ogrodzona, powierzchnia 9234 m2, dojazd gminną ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł24 269 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-przemysłowa w Nowej Szarlejce, ul. Wręczycka - obok Częstochowy i autostrady. Łączna powierzchnia to 24269m 2 możliwość podzielenia na 2 działki!.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł4 932 m² 200,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urokliwie połozona działka na Zielonym Wzgórzu w Wilkszynie. Z pięknym widokiem na Wzgórza Trzebnickie Brak mpzp , ale w Studium przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Grunty klasy IV.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24 123 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Prywatna Oaza w Dolinie Baryczy wśród pól i lasów - Bukowice Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca na relaks, własny sad, pasiekę lub po prostu lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: monika Krzysiek sdp Nieruchomości tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 93/17, niezabudowanej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł25 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna z dostępem do drogi gminnej. Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

2 066 790 zł6 263 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w otulinie lasu. Teren o powierzchni 6263 m2 i składający się z dwóch działek ewidencyjnych. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ponad trzydziestoarowa , widokowa działka skotniki!objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. I linia zabudowy, media.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł18 456 m² 216,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż w Lisim Ogonie, gmina Białe Błota. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 050 m² 80,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka zlokalizowana w malowniczej miejscowości Zastań, 3 kilometry od morza. Działka o pow. 2050 m kw. położona na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł690 m² 1 159,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą działki budowlanej w centrum Torunia. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 700 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2700 m2 położona w gminie Błędów. Na działce budynek parterowy mieszkalno - gospodarczy do remontu o powierzchni około 90 m2. Do budynku podłączony prąd, linia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana zlokalizowana w malowniczej wsi Pobiedna, niedaleko granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka.