dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

450 000 zł2 100 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Macierzysz gm. Ożarów Maz. - do sprzedaży niezabudowana działka o powierzchni 2100m2 objęta zapisami mpzp. ok. 1,2 km od wjazdu na trasę S8. ok. 3 km od granicy Warszawy. Działka w planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł631 m² 2 694,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa bezpośrednio przy ul łostowickiej zabudowana budynkiem usługowym 120m2 na działce 631m2 lokalizacja: działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 działki z aktualnymi pozwoleniami na budowę. W kompleksie są już.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa Z wz 25 ar | media na działce | idealna pod wymarzony dom Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w miejscowości Błędowa Tyczyńska idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35 900 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania teren o powierzchni 3,59ha w miejscowości Ignaców. Działki nr 51/1, 51/3, 51/5. Klasy ziemi: - rvi - 1,47ha, - rv - 0,64ha - psv - 0,61ha, - lsv - 0,29ha, - lsvi - 0,29ha - psvi -.

Szczegóły ogłoszenia

207 725 zł1 187 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję 3 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Świdnicy, zaledwie kilka minut od Zielonej Góry. To idealne miejsce na budowę domu cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bielsko- biała, lipnik ulica kaczeńców Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1248m2. Teren lekko pochyły, ogrodzony z 2 stron siatką, nieuzbrojony. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł717 m² 1 048,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usługowa 717 m | Piastów | świetna lokalizacja | mpzp bez ograniczeń Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 717 m , położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

619 500 zł31 300 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna i pastwiska klasy III B; IV; IV A; IV B; v w miejscowości Brochów obręb Tułowice, gmina Brochów o łącznej powierzchni 3,13ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł26 037 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Działka rolna granicząca z drogą asfaltową , grunt klasy ivb i V porośnięta drzewami powierzchnia 2,6037 ha bardzo spokojny rejon.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł3 572 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki rolne położone w dzielnicy Wilcze w Przemyślu przy ul. Szańcowej. Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 35,72 ara, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 140 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Bagno, 2 km od Osolina i ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 200 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna w miejscowości Wielogłowy, gm. Chełmiec, powiat nowosądecki, woj. małopolskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: - 2 atrakcyjne działki budowlane - pow. 900m2 -cena 260 000 zł. - pow. 882 m2 - cena 255 000 zł. - wymiary działek ok. 30m x 30 m - działki płaskie - ładna okolica - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 718 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Pomigacze, gmina Turośń Kościelna, składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 356/4 oraz 357/4 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 944 m² 40,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Leszczawie Dolnej , gmina Bircza , woj. podkarpackie Na sprzedaż dostępna jest działka budowlana numer 75/2 o powierzchni 0,2944 hektara (2944 m ) położona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł6 100 m² 14,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Sokołowie, gm. Lubasz - 6 100 m Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6 100 m , położonej w malowniczej miejscowości Sokołowo ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum miejscowości Dębnica Kaszubska o powierzchni 0.1568 ha przy ulicy Ks. Antoniego Kani

Szczegóły ogłoszenia

128 340 zł828 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Mnichowo blisko lasu! Działka płaska, regularna o powierzchni 828m2. ( w sprzedaży także inne działki) Do działki wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 771 m² 223,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam rezydencyjną działkę budowlaną z uchwalonym miejscowym planem pod zabudowę jednorodzinną. Malownicza lokalizacja , z własnym laskiem. Wjazd z drogi asfaltowej. Media prąd.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaborze, gm. Chybie na sprzedaż działka budowlana 1250 m Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona, całkowicie płaska działka budowlana o powierzchni 1250 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł875 m² 93,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Studzionce, gmina Pszczyna, powiat pszczyński, województwo Śląskie o pow. 875 m2. Brak szkód.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 1-rodz. / bliźniak - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/22 i pow. 1028m2. Pod zabudowę mieszkaniową 1 rodzinną. W kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

42 975 zł955 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Super obniżka ceny! Oferujemy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Dębice, gm. Maszewo. Działka o pow. 955 m2 o kształcie prostokąta położona jest w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł5 572 m² 4,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna W skrzyszowie 5572 m spokojna okolica, doskonała inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 5572 m położona w miejscowości Skrzyszów - Powiat Tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł957 m² 501,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 957m2 przy ul. Jaspisowej na Węglinku Południowym. Przeznaczenie z mpzp- 2mn pod.

Szczegóły ogłoszenia

422 720 zł2 642 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 602 m² 134,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną oznaczoną w mpzp jako ag/1 - Teren aktywności gospodarczej. Przeznaczenie podstawowe: stacje paliw, bazy transportowe i logistyczne, ogniwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł19 200 m² 61,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. Nieruchomość gruntowa o pow. 19.200 m2 zabudowana jest budynkami mieszkalnymi, jak również budynkami wykorzystywanymi.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 381 m² 238,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki w miejscowości Targówka pod Mińskiem Mazowieckim idealne po pod budowę domu jednorodzinnego! Na sprzedaż przestronne, z bliskim dostępem do mediów działki o powierzchni 1253.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł5 092 m² 279,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Supraśl. Położona jest przy ul. Ziemiańskiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł10 710 m² 326,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Okazja dla inwestora, firmy. Grunt usługowy, hale usługowe, magazyny: lokalizacja: miasto Świdnica, teren przemysłowy, świetny dojazd do Wrocławia, wałbrzycha. Powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł7 000 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**oferta wstrzymana** Atrakcyjna, widokowa działka o łącznej powierzchni ok. 70ar zgodnie z projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego położona częściowo w terenach rm -.

Szczegóły ogłoszenia

6 165 zł1 370 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka leśna - las sosnowy z dojrzalym drzewostanem. Działka położona jest we wsi Patoki, gmina Widawa, powiat łaski, województwo łódzkie. Nieruchomość gruntową stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł161 400 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko z duszą i dostępem do jeziora w Kaliszanach przestrzeń, spokój i nieograniczony potencjał W malowniczej wsi Kaliszany, w sercu wielkopolskiej przyrody, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro MM Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych w malowniczej lokalizacji w obrębie ewidencyjnym Ruda, gmina Grudziądz. Oferta dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 837 m² 136,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Małomice, działka budowlana 1837m2, sprzedam, cena 250 000zł. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Małomice (pow. żagański) na ulicy Wiśniowej. Grunt obejmuje dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł12 267 m² 70,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta 1464 Do sprzedania cała góra, malownicza, widokowa działka o powierzchni 12267m2. Działka (niegdyś przyhotelowy park) uzbrojona w wodę, prąd, gaz, kanalizację. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 235 m² 117,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana 1.235 m w miejscowości Konradowo, woj. lubuskie, gm. Otyń, położona przy ul. Kolejowej to idealna przestrzeń.