dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

105 000 zł1 045 m² 100,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Myślisz o budowie własnego domu? Ta oferta może być skierowana właśnie do Ciebie: z pierwszymi oznakami wiosny oferujemy na sprzedaż działki we wsi Kajetanów Kolonia, położone poza.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 200 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Skępe kujawsko-pomorskie - grunty rolne 8 ha oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" posiada na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8 hektarów położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

83 900 zł839 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy w sobie sielski spokój z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii. Prezentujemy działkę położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł5 568 m² 64,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Berezka na sprzedaż działka położona na uboczu wsi Przedstawiamy na sprzedaż działkę o pow. 55,68 ar, która jest w procesie uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł12 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Opole Lubelskie. Lokalizacja: działka położona jest: - 1km od centrum Opola Lubelskiego - sąsiednie działki zabudowane są niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 800 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka w Podstolicach o powierzchni 68 a. Teren zgodnie z mpzp przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mno z czego ok 25 a symbolem mn. Dojazd stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 032 m² 101,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1032 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 241 930 zł38 563 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną, położoną w miejscowości Iłowa, przy drodze wojewódzkiej w woj. lubuskim, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

183 330 zł3 681 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Górska działka budowlana z aktualnym mpzp w sercu Kotliny Kłodzkiej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

111 135 zł1 195 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni około 11,60 ara położoną w Antoniowie, gmina Ozimek. Działka położona w malowniczej, spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 548 m² 64,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1548 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy o wymiarach to 27 m. szerokości na 68m. głębokości, w kształcie prostokąta. Teren na.

Szczegóły ogłoszenia

176 460 zł2 941 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż prezentujemy działkę o powierzchni 2941 m2 położoną w miejscowości Stuchowo, powiat kamieński. 3,5 km - Świerzno 13 km - Gryfice 16 km Kamień Pomorski Działka płaska na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Murowany domek na działce rod we Władysławowie! ok. 60 m2, kominek, piwnica, media! Opis nieruchomości Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rod położonej we Władysławowie przy ul. Żwirowej,.

Szczegóły ogłoszenia

396 850 zł1 985 m² 199,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę w miejscowości Brzoza koło Bydgoszczy objętą mpzp pod prowadzenie działalności: handel; usługi; gastronomia. Plan zakłada budowę obiektu o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł219 000 m² 22,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w powiecie Świebodzińskim , gminie Zbąszynek miejscowości Rogoziniec, ok. 10 km od wjazdu na autostradę A2. Grunty zostały oznaczone w informacji.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 622 m² 80,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela Glewiec, gm. Koniusza. Działka budowlano-rolna o pow.: 1622 m 2 , położona ok. 22 km od centrum Nowej Huty i ok. 8 km od Proszowic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 310 m² 95,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Oferta na wyłączność - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej usytuowanej w pobliżu lasu w Miłogostowicach, gmina Kunice. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

103 770 zł1 153 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

60 900 zł1 020 m² 59,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy w Szczucinie na ul. Wiejskiej. Działki mają od 10 do 18 ar. Cena za 1 ar 5.900 PLN. Działki płaskie, w kształcie prostokąta lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł11 026 m² 299,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne w Łebie! Bezpośredni dostęp do głównej drogi prowadzącej do centrum Łeby i w stronę plaży! Łeba to znane i cenione miejsce turystyczne, odwiedzane przez setki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnej działki budowlanej, położonej w bliskim sąsiedztwie Puszczy Noteckiej, stawów oraz rzeki Warty. L O K A L I.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł8 800 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren budowlano-inwestycyjny położony w Mikołowie-Kamionce. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje : Dla terenu o powierzchni 7670 m2, zapis 15mn ;.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 100 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Żarnówka, numer ewidencyjny 982. Grunt ma powierzchnię 2 100m2, a jego wymiary to 17,5m x 136m. W miesiącu lipiec wystąpiliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

336 900 zł2 801 m² 120,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kobiernice Działka siedliskowa w trakcie przekształcania na budowlaną Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 2801m 2 położoną na lekkim wypłaszczeniu z którego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 130/6 w miejscowości Wysoki Kościół , gmina wiejska Wisznia Mała, powiat Trzebnicki. Regularny - prostokątny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 207 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3207 m2 o wymiarach ok. 32 x 100 m, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński, województwo łódzkie. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Borów, obręb Opatowice. Działka o powierzchni 1102 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru działki 17/1.

Szczegóły ogłoszenia

5 357 502 zł66 142 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Teren o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł532 m² 1 520,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem o powierzchni 523m2, zabudowana budynkiem gospodarczym w miejscowości Mechelinki, gmina Kosakowo. Odległość do plaży ok 200m. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA W MYŚLENICACH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 708 m² 515,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1708 m , płaska, w kształcie prostokąta, idealna pod zabudowę turystyczną. Zlokalizowana w Sarbinowie, wśród istniejącej zabudowy domków letniskowych, co.

Szczegóły ogłoszenia

165 550 zł1 505 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1505 m - Tarnowo, gm. Rogoźno Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1505 m , położona w miejscowości Tarnowo , w gminie Rogoźno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę usługową zabudowaną wolnostojącym budynkiem usługowym w świetnym miejscu w Lesznie przy ul. Krzywej (centrum) Budynek parterowy o powierzchni 73 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!Jeżów Sudecki! Pięć widokowych działek do wyboru!cena do negocjacji! Oferuje Państwu grunt budowlany w Jeżowie Sudeckim zlokalizowany w górnej części miasta, w stronę Góry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w granicach otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego i w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Spokojna okolica, blisko spacerowe tereny leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna położona w Kampinosie A, blisko centrum miejscowości, szkoły, przedszkola, sklepów, poczty, kościoła, działka kształtna, niezagospodarowana i nie ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł9 449 m² 200,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super położona działka inwestycyjna - 9449m2 - Niwy- przy węźle S5 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - szeroko rozumiane usługi z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej Kształt -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranek zaczynasz od ciszy, zieleni i śpiewu ptaków, a jednocześnie w kilka minut jesteś w centrum miasta. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na wybudowanie własnego domu? Ta oferta może Ci się spodobać! Komfortowa działka w spokojnej okolicy , w sąsiedztwie domów jednorodzinnych., w niewielkiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł6 900 m² 5,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6900 m2, położona w miejscowości Trawniki. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia działalności rolniczej, powiększenia gospodarstwa lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Tłuszcz w powiecie wołomińskim w okolicy ulicy Wyspiańskiego. Rodzaj działki: budowlana.