dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

120 000 zł3 196 m² 37,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana w województwie warmińsko-mazurskim. Obecnie dobiega końcowi procedura uzyskania warunków zabudowy na budowę domu mieszkalnego i budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 559 m² 47,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3559m2 w pięknej, cichej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Możliwość doprowadzenia wszystkich mediów. Cena: 169 000 - do negocjaji nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę zagrodową , o powierzchni 30000 w Radostowie, w gminie Jeziorany , w powiecie olsztyńskim. Jest to miejscowość oddalona od Jezioran około 10 kilometrów, od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Budowlana 19 ar w Woli Ocieckiej Warunki Zabudowy Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Wola Ociecka gm.Ostrów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

83 500 zł982 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży działki gruntu położonej w miejscowości Przekora gmina Dalików. Cicha , spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 300 m² 319,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego! Do sprzedania działka budowlano - usługowa o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Maciejowice, gm.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł5 300 m² 64,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 5300mkw., która bezpośrednio graniczy z rzeką Wełną i tym samym posiada dostęp do jeziora Rogowskiego Dużego (260ha),.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 010 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 3010 m2, położoną w miejscowości Dobrcz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł10 037 m² 74,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta nieruchomości dostępna W pepper house Na sprzedaż prostokątna działka rolna o powierzchni 1,0037 ha we wsi Przemysław. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł602 m² 913,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi wz na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego oraz udziały w drodze dojazdowej ( szutrowej ok 150 metrów). Media: prąd przy działce w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze 1784/14 o powierzchni 1000 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie prostokąta, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 204 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nieregularnym kształcie i powierzchni 3204 m2 zlokalizowana w miejscowości Borowiki - niespełna 15 km od Białegostoku. Wymiary: 29x78x44x73x105x15x44 m. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja! Działka budowlana 1175 m Bielkowo, gm. Kobylanka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1029 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

1 844 500 zł3 689 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka inwestycyjna w pełni uzbrojona o powierzchni 3689 m2 położona na granicy dużego osiedla mieszkaniowego w trakcie budowy w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 075 m² 46,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kiedy od miasta dzieli zaledwie 20km ,a najbliższy duży market jest w odległości raptem 2 km ,a działka jest w bliskim sąsiedztwie lasu - to chyba łatwo spełniają się marzenia o ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu piękna działkę pod Zamkiem Chojnik. Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2488 m2, położona w malowniczej miejscowości Zachełmie w gminie Podgórzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł958 m² 92,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 958 m2 niedaleko jeziora w miejscowości Gorzuchowo, gm. Kłecko. Lokalizacja: 5 km od Kłecka; ok. 20 km od Gniezna; ok 50 km od Poznania malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 386 m² 90,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1386 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok.10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Zielone Wzgórze. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Niedźwiedzicy. Nieruchomość odsunięta od głównej drogi z asfaltowym dojazdem. Na działce znajdują się fundamenty starego domu figurujące w planie.

Szczegóły ogłoszenia

6 744 500 zł32 900 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 3,29 ha, położony w bardzo dobrej lokalizacji ok. 5 km od centrum Żabiej Woli oraz w pobliżu zjazdu na trasę S8, co zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena: działki budowlane - Dobrosołowo, gm. Kazimierz Biskupi, powiat koniński Powierzchnia każdej działki: 1000 m Media: prąd i woda: 10- 30 m od granicy działki Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1020 m , położona w miejscowości Chełchy, w gminie Ełk. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł14 400 m² 9,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , o nieregularnym kształcie, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 130 m² 61,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 21,31 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mn zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł17 713 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapewni Ci absolutną prywatność i przestrzeń, jakiej nie znajdziesz na typowych osiedlach? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością podziału?.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 170 m² 213,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1170m2 z Warunkami Zabudowy! na nowym osiedlu w Bobolinie - 7km od Szczecina Oferta sprzedaży działki o powierzchnii 1170m2, zlokalizowaną w Bobolinie ul. Polna gm. Kołbaskowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 776 zł141 058 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prywatny las w Chocimino, gm. Polanów Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka bud. inwestycyjna- usługowa, z planem zagospodarowania, pod. hotel. handel, gastronomię, nieogrodzona, dojazd utwardzony, media prą woda, gaz i kanalizacja przy działce w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł7 800 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Radziejowice Parcel objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol z planu A.U14 teren usług lokalnych. Radziejowice Parcel. Trasa S8 350 m w linii.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 082 m² 112,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Grobice na Trasie nr 50. pomiędzy Górą Kalwarią, a Grójcem, oddalona od drogi ok.1 km. w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, położona jest ładna działka częściowo porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł574 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł950 m² 227,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Opolu / Czarnowąsach. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako mn i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Po.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w malowniczej miejscowości kątno , gmina ostróda, województwo warmińsko-mazurskie, nad pięknym jeziorem szeląg. Wśród pięknych, warmińskich lasów.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł906 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Geoportal: Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o pow. 906 m2 z warunkami zabudowy miejscowości Niekłonice przy ul. Jagodowej. Decyzja o warunkach zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 197 m² 960,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 578 m² 105,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1578 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł820 m² 486,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 820 m , położona w urokliwej miejscowości Mechowo (gmina Puck), zabudowana budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 552 m² 29,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 25,52 ar, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Szybowice. To idealne miejsce dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 100 m² 54,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3100 m2 w Zabłudowie, można uzyskać warunki zabudowy. Działka nie jest ogrodzona. Wymiary działki:71x78x25x79 m Dostępne.