dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

265 000 zł698 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest usytuowana w wyjątkowo kameralnym miejscu, niemal na granicy lasu, oferuje niepowtarzalny klimat i bezpośredni kontakt z przyrodą. W sąsiedztwie niewielka zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego! Jeśli marzysz o pięknym domu, położonym na dużej działce, z dala od licznych sąsiadów, ale z bliskim dostępem do infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 885 m² 238,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka rolna W zakopanem W najpiękniej położonej okolicy Powierzchnia: 1885 m Cena: 450 000 zł Oferta biura Perfect Nieruchomości Szukasz działki z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Przeworsk, ul. Za Parowozownią, w spokojnej i kameralnej zabudowie jednorodzinnej. Powierzchnia działki: 33,50 arwymiary: ok. 99,50.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rokietnica, gm.Rokietnica, Podkarpackie - działka budowlana o pow. 600 m2 (6 arów) z pozwoleniem na budowę, w zacisznej i widokowej części miejscowości, w uroczym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 1000 metrów kwadratowych. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Biskupca ( obręb Rukławki ) , mniej więcej w połowie drogi pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Lesznie, ul. Antonińska. Działka o powierzchni 814 m2 Cena: 325 600 pln Teren płaski. Media w drodze. Jedyna taka oferta na rynku! Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 568 m² 216,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bądzyń, gm. Tuszyn Działka o powierzchni 1568m2, wymiary 33x49m. Front 33m. Działka ogrodzona. Przyłącze prądu (siła). Woda własna ze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3100m2 w Kozerach, przy granicy z Grodziskiem Mazowieckim. Działka o wymiarach 52m x 47m. Woda, prąd i gaz w drodze. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna działka pod wymarzony dom pod miastem w pięknej zielonej okolicy 20 arowa działka w kształcie prostokąta o bokach ok 26x42m przylegająca do drogi gminnej asfaltowej. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 001 m² 164,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana nad jeziorem blizienko - danowskie, 1001 m ! istnieje możliwość wystawienia faktury vat! Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Danowskie ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

okolica ul.Chełmońskiego W rejonie Krowodrza / Bronowice , blisko ul. Łokietka i Makowskiego. Działka o powierzchni 2,17 arów. Obowiązuje Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy trasie Bydgoszcz - Inowrocław. - można tu zlokalizować każdą nieuciążliwą produkcję i usługi , łącznie z domem mieszkalnym i budynkiem administracyjnym. - mamy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 221 m² 114,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam przepiękną działkę budowlaną W samym sercu borów tucholskich - stara rzeka = jest jedną Z najpiękniejszych miejscówek W borach tucholski, blisko: - rzeki - jezioro las.

Szczegóły ogłoszenia

9 094 400 zł12 992 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - swornegacie. Lokalizacja: swornegacie to prężnie rozwijająca się piękna kaszubska miejscowość, wczasowo turystyczna w gminie Chojnice. Swornegacie położona jest nad dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł800 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działki budowlane orzesze woszczyce solid nieruchomości oferuje okazje. Tylko W solid, wyłącznie W naszym biurze. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł960 m² 656,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w rewelacyjnym miejscu pod względem komunikacyjnym: 200m do najbliższego przystanku autobusowego. 1,5 km do wjazdu na trasę S8 2km do ch M1 4,5 km do ch Atrium Targówek 12,5 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 902 mkw + udziały w drodze dojazdowej w Czechowicach - Dziedzicach przy ulicy Lipowskiej w trzeciej linii zabudowy. Kształt działki prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł5 700 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Makowej, gmina Fredropol Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 57 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Makowa, w gminie Fredropol.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: miasto Świdnica- duża działka dla inwestora z pomysłem. Mpzp- teren zielony- może być wykorzystany jako teren ogródków działkowych. Media: kanalizacja, woda, prąd- w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł4 999 m² 660,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia przestronna działka budowlana o łącznej powierzchni 4999 m położona w atrakcyjnej, rozwijającej się dzielnicy Jaroszówka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przybędza w gm. Radziechowy-Wieprz - działka budowlana blisko lasu z pięknym widokiem Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną blisko lasu w terenie z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

163 800 zł910 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cztery działki o powierzchni 910 m i 915 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Błeszno przy ul. Załogi Wymiary: 16x56 (ostatnia działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży - działki O pow. 12 000 m kostrzyca W sąsiedztwie karpacza Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kostrzyca, o łącznej powierzchni 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Łagodzinie, przy ulicy Magicznej. Lokalizacja: łagodzin, ul. Magiczna Powierzchnia: 865 m Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Oferta dotyczy ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

899 800 zł16 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pomlewo w gminie Przywidz, to malownicza miejscowość w otoczeniu lasów i jezior. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennym, z mediami /woda, prąd w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana gm. Juchnowiec Kościelny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1570 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

81 180 zł902 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie również działki sąsiednie o powierzchniach od 730 m2 do 1334 m2! Działka na sprzedaż 902 m2. Lokalizacja: ul. Pogodna, osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Opis Nieruchomości: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwo na sprzedaż działkę o powierzchni 0,7000 ha w gminie Sobienie Jeziory w miejscowości Sobienie Biskupie. Jest zlokalizowana w cichej, zielonej okolicy. W poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 133 m² 263,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1133 m2. Teren jest częściowo ogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy ustawny prostokąt. Dostęp do mediów w drodze (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

443 360 zł652 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza Powierzchnia: 652 m Powierzchnia: 650.

Szczegóły ogłoszenia

115 110 zł1 279 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 253 m² 128,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlaną, składającą się z dwóch działek ewidencyjnych o całkowitej powierzchni 22,53.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 3400 m2, położoną w miejscowości Syberia (województwo łódzkie, powiat brzeziński, gmina Brzeziny), obręb ewidencyjny 0025.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 570 m² 49,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W radgoszczy. Oferujemy do sprzedaży dwie przestronne działki budowlane o powierzchni 0,1570ha i 0,1686ha , przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł3 600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu grunt o powierzchni 3600 m2 zlokalizowany w Poznaniu na Starołęce blisko węzła A2 Krzesiny. Oferta składa się z trzech działek o powierzchni 1200 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 786 m² 671,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej. Odległość od morza około kilometra, do centrum około 400m. Dojazd drogą asfaltową. Wymiary 35x51.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 188 m² 90,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki gruntu zlokalizowane przy ulicy Czaplineckiej, na wylocie ze Złocieńca: - działka o powierzchni 1188 m2 w cenie 107 000 zł - działka o powierzchni 1290.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 836 m² 217,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1836 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. -> przy asfaltowej i gruntowej drodze gminnej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1241 m , w regularnym kształcie (prostokątna). Szerokość od frontu 47 m. Położona w Dąbrowie Górniczej, trzebiesławice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 070 m² 90,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Szczecinka. Działka znajduje się w kompleksie nowo.