dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 999 ogłoszeń

239 000 zł1 504 m² 158,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 1 504 m , położone w malowniczej miejscowości Kowary, zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 050 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działki położonej w Pędzewie przy granicy z Górskiem gm. Zławieś Wielka Powierzchnia działki: 1050m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w spokojnym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 670 m² 110,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki przeznaczonej w mpzp pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: przyłęk, ul. Żurawia specyfikacja: numer ewidencyjny: 295/10.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł10 458 m² 908,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy można wybudować osiedle w lesie, nie rezygnując z warszawskiego adresu i pełnej infrastruktury? Działka przy ul. Mickiewicza w Wesołej (groszówka Północna) udowadnia, że tak.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 401 m² 498,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brwinów ul. Wygonowa - do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana, narożna, o powierzchni 1401 m2 i przybliżonych wymiarach 34,5m x 42m, kształtem zbliżona do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł962 m² 310,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Sokołówku. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

28 270 zł1 035 m² 27,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Piotra Kowhana w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert pakiet nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł2 450 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,2450 ha. Działka o wymiarach 25x98 m z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 0,2450 ha ( 2450m ).

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł12 000 m² 315,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni około 12 000 m . Działka ma charakter inwestycyjny. Na jej terenie znajduje się ciąg garaży, który może być.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1220 m , położona w malowniczej miejscowości Górki Wielkie, na kameralnym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł956 m² 135,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 956 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł29 140 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciag Z ogłoszenia O przetargu Burmistrz Polic ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej w rejonie ul. Licealnej w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek (1134m i 1252 m2) o łącznej powierzchni 2486 m2. Możliwość nabycia każdej z nich oddzielnie w cenie 110 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 900 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promo Estates prezentuje na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Czulice. Lokalizacja: miejscowość Czulice położona jest w gminie Kocmyrzów - Luborzyca w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł5 596 m² 19,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki rolne (z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy) położone w miejscowości Nalewajków, gmina Radoszyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł9 620 m² 4,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży działki nr 13/6 stanowiącej teren niezabudowany, płaski o pow. 0,9620 ha. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 035 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2035 m2 , numer działki 194/10, obręb Płonica, z pięknym widokiem na Góry Złote i Bardzkie. Działka posiada dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

136 950 zł1 245 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 245m , położona w miejscowości Ługi Ujskie (woj. wielkopolskie, gmina Ujście). Cena: 136950 zł. Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 010 m² 118,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Główczyce w miejscowości Izbica. Izbica położona jest na Wybrzeżu Słowińskim niedaleko znanego kurortu jakim jest Łeba 12km Działka.

Szczegóły ogłoszenia

193 208 zł2 856 m² 67,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż działka pod zabudowę w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie gmina Kiszkowo Działka w Rybnie Wielkim - Twój dom nad jeziorem Marzysz o domu nad jeziorem? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ciche i spokojne miejsce w gminie Zabłudów Polecamy Państwu jedną z sześciu aktualnie dostępnych na sprzedaż działek położonych w miejscowości Folwarki Tylwickie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar. Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjna w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich, w Mąchocicach Kapitulnych - 15 minut od Kielc. Idealna pod inwestycję - domy jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 842 m² 146,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m , położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł841 m² 1 783,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki usługowe nr 82/3 i 79/9 w Gdańsku Brętowie o łacznej powierzchni 841m2. Aktualny mpzp: teren usługowy - dopuszcza się: 1) parkingi i garaże dla.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 129 m² 36,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym kawałku ziemi, który łączy spokój z możliwością rozwoju? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę - działkę rolno-budowlaną położoną na pograniczu Dąbrowy Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej zielonej okolicy - Miasteczko Śląskie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Miasteczko Śląskie. Działka o powierzchni 820 m2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł110 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna, położona pośrodku kaszubskich lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł879 m² 602,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 879 m , zlokalizowaną w spokojnej, zielonej okolicy, około 1,5 km od trasy ekspresowej S8. Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

117 480 zł1 000 m² 117,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękne działki! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4 działki budowlane na sprzedaż znajdujące się w miejscowości Brzyście (gmina Jasło) spokojnej, zielonej miejscowości zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

3 693 340 zł9 982 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kajetany, gm. Nadarzyn - oferuję do sprzedania kompleks 10 działek budowlanych o łącznej powierzchni netto 9982m2. Sprzedaż tylko w całości! Oprócz działek właściwych w cenie zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jany, zielona Góra, działka budowlana o pow 47 arów, 290 000 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę jednorodzinną. Oferta dla osób ceniącej sobie ciszę i obcowanie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podlasie, kaczały: działki budowlane w sercu natury - Dolina Górnej Narwi Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Kaczały (gm. Narew, powiat hajnowski). To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 692 m² 173,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 692 m , położoną w miejscowości Boleścin bliska okolica Świdnicy. Teren w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 400 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka O powierzchni 5290 m2 Z warunkami zabudowy. NA działce jest piękny staw. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, bardzo ładnie usadowiona działka budowlana w Walimiu. Działka położona jest przy samym lesie, z dala od gęsto zabudowanego centrum Walimia, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 288 m² 116,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 12,88 ar, położonej w miejscowości Szklary, gm. Hyżne. Szczegóły oferty: - numer działki: 897/3.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 630 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1630 m2. Działka znajduje się w miejscowości.