dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

239 000 zł1 644 m² 145,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Z możliwością zabudowy I miąse I tłuszcz Na sprzedaż działka o powierzchni 1644 m, położona w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, w gminie Tłuszcz.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Lipowej Działka o pow. 800 m 2 położona jest w Lipowej k/żywca. Działka płaska w kształcie prostokąta, nieogrodzona i niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Nieruchomość gruntowa z warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

264 480 zł1 102 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1 102 m2, położona w miejscowości Brudzewo (obok Pucka). 7 minut autem - Puck 13 minut autem -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 894 m² 1 214,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w otulinie kpn,we wsi Hornówek ,w gminie Izabelin. Na niespełna 1900m2 działce posadowiony jest drewniany około 120m2 dom mieszkalny. Zgodnie z planem miejscowym jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 301 400 zł6 220 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - pokrzywno- 6220 mkw Trzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż położoną w Lipnie przy ul. Granicznej Do działki prowadzi ślepa uliczka, jest to ostatnia działka przy wewnętrznej drodze osiedlowej. Powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej z lasem. Prezentowana nieruchomość o pow. 5874 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 056 m² 426,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m2 położona w miejscowości Załom (goleniowski). Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 880 000 zł1 105 m² 5 321,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Warszawy - Mokotowa o powierzchni 1105 m z potencjałem zabudowy do 900 m . Działka Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł20 203 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mszanie w rejonie ul. Wodzisławskiej która obejmuje działki gruntu 2230/127, 2232/127, 2233/127, 2234/127 o powierzchni 20203 m zapisanej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dwanaście działek budowlanych na nowym osiedlu domów wolno stojących wraz z udziałami w drogach wewnętrznych w miejscowości Łączno gm. Morąg. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona tuż przy małej miejscowości gminnej, przyległa do lasu, w trzecim szeregu od asfaltowej drogi z chodnikiem, w zespole działek podobnych, oddalona 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 469 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jedyna taka działka inwestycyjna w Krośnie! Lokalizacja: bezpośredni dostęp do ulicy Hutniczej doskonała widoczność i komunikacja! Powierzchnia działki: 0,4469 ha Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 056 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren leżący w północnej części Wyspy Chrząszczewskiej, oddalony od klifu o 200 m, od Głazu Królewskiego o 500 m, od wsi o 700 m, od Kamienia Pomorskiego o 5 km, od morza 14.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł988 m² 272,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Stegna - Popowo Powierzchnia: 988 m2 Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Stegna - Popowo o powierzchni: 988 m2. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 795 000 zł23 010 m² 164,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta obowiązującym mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Na sprzedaż duży, atrakcyjnie położony grunt o całkowitej powierzchni 23 010 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 200 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki przemysłowo-usługowej - kazimierz (gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 455 m² 520,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy dużą działkę leśną z możliwością zabudowy do 20% nie więcej niż 400m2(inf. pozyskana telefonicznie, weryfikacja nastąpi po otrzymaniu wypisu z mpzp), która.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł25 000 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka częściowo zadrzewiona młodymi sosnami, sucha. W pobliżu tereny leśne. Dla tego terenu nie ma miejscowego planu zagospodarowania terenu, należy wystąpić o warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł805 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| piękna działka tychy zwierzyniec Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Tychach w dzielnicy Zwierzyniec! Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 805 m 2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 402 m² 134,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Koszalinie, osiedle Kretomino. Powierzchnia 1402m2. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta, położony na lekkim wzniesieniu, z którego można podziwia piękną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 920m2 i zlokalizowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

486 850 zł1 391 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1391m2 na osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu Jezior! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą, kształtną działkę budowlaną na sprzedaż! *cena podana.

Szczegóły ogłoszenia

2 717 000 zł14 300 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni około 14 300m2- działka o powierzchni około 14 300 m2 - Świdnik , Przeznaczenie grunty w mpzp : ag/p - hale, produkcja, magazyny, składy. Wymiary działki: około.

Szczegóły ogłoszenia

94 320 zł1 179 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży pozostało 24 działki z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Michałowice - część zachodnia. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne. Położenie działki zapewnia spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł1 409 m² 1 199,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| leśna Przystań w Dąbrowie - 1409 m Ciszy i Możliwości Łomianki / Dąbrowa Leśna, ul. Łyżwiarska 1a Zapraszamy do odkrycia niezwykłego zakątka - działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości Kostomłoty Drugie , gm. Miedziana Góra, powiat kielecki. Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż działka położona obok osiedla mieszkaniowego między ul. Bronisławy Śmidowicz a ul. Strzykały,.