dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 033 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu cztery, malowniczo usytuowane działki w sudeckiej miejscowości Jarkowice (gmina Lubawka). Jarkowice to kameralna, zielona miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

153 600 zł1 200 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu nieruchomość gruntową znajdującą się blisko A1. Ropuchy to wieś kociewska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni około 6000 m2 do wydzielenia z większej powierzchni położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane znajdujące się na obrzeżach Gorzowa Wlkp. o. Zieleniec. Działki o pow. 950 m2 z przeznaczeniem w mpzp zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł2 900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczym Iwoniczu (gmina Iwonicz Zdrój, powiat krośnieński). Działka o nr ewidencyjnym 3446.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 133 m² 207,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nieruchomość gruntową objętą mpzp o powierzchni 31 ar. Działka położona w świetnej lokalizacji, usytuowana bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

408 400 zł1 021 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urzut cztery działki budowlane o podobnych powierzchniach - na sprzedaż. Cztery działki budowlane o powierzchniach ponad 1000m2, w kształcie regularnych prostokątów. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł18 409 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! 0% prowizji od Kupującego, prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający! Na nowego właściciela czekają działki w pięknie położonym, przyległym do lasu, kompleksie czternastu działek.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Podolszyn Nowy, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 1000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 28m szerokości (od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 728 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m w skład której wchodzi działka nr 1314/50 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe, jednorodzinne wolnostojące, położona w miejscowości Dźwirzyno przy ul. Komandorskiej w odległości zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł26 100 m² 4,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka rolna o powierzchni 2.61 ha, położona we wsi Waliły, gmina Gródek, powiat białostocki. Cena nieruchomości wynosi 130 000 pln, co przekłada się na 4,98 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 723 m² 52,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Krzynka (3 km od Barlinka) Oferujemy wyjątkową okazję zakupu 9 działek położonych w malowniczej miejscowości Krzynka, zaledwie 3 km od Barlinka.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł538 m² 418 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sosnowiec Kazimierz Górniczy, działka o powierzchni 538m2, położona bezpośrednio przy drodze lokalnej asfaltowej. Działka ma wymiary 16m od wjazdu na działkę, po bokach 36m i 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

#dzialkitonaszaspecjalnosc nr ogłoszenia: 379dz1025 kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania 3.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 013 m² 246,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o idealnych parametrach, położoną w Radomiu przy ul. Banacha (dzielnica Idalin). To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł504 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 11 km od Zielonej Góry! Skorzystaj z wirtualnego spaceru! DLACZEGO NASZA DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł2 500 m² 95,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : wieś Mrowiny; miejscowość niemal stykająca się z miastem Żarów- w zasięgu pieszego jest dworzec pkp, przystanek autobusowy czy sklepy i markety. W Mrowinach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wyboru 2 działki położone w miejscowości Błądzikowo na trasie pomiędzy Puckiem i Żelistrzewem. Nieruchomości bardzo słoneczne o powierzchniach 805 m2 lub 980 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 805 m² 415,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko dostępna W osssa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1805 m położoną w miejscowości Dobrzewino, gmina Szemud, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł852 m² 130,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działki budowlano - przemysłowo - usługowe na sprzedaż znajdujące się w miejscowości Kalej przy ulicy Wręczyckiej. Działki zostały podzielone na skutek.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł627 m² 301,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do wypoczynku a może chcesz zainwestować i zarabiać? Mamy dla Ciebie idealną działkę budowlaną w miejscowości Skalno pomiędzy dwoma jeziorami i bliskością morza.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł1 120 m² 659,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2. Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 531 m² 91,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane Kruklanki k/giżycka Ta nieruchomość jest idealna do realizacji twoich marzeń! Okolica, w której znajdują się działki, oferuje wiele atrakcji. Bliskość rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 440 zł18 543 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki położonej w gm. Linia, miejscowość Zakrzewo. Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Zabudowa Usługowa z zakresu ochrony zdrowia, usług.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> działki budowlane< >Możliwość kupna sąsiadujących działek< prezentujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 800 m 2 do 1300 m 2 Znajdujące się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 098 m² 120,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NR ogłoszenia: #377dz0725 Możliwa zabudowa bliźniacza oraz dachy płaskie! Wodociąg (projekt, budowa) oraz nawierzchnia drogi wewnętrznej w cenie! #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za.

Szczegóły ogłoszenia

10 593 000 zł105 930 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną w Rewalu. Nieruchomość o łącznej powierzchni 105930 m2 składa się z dwóch działek leżących naprzeciwko siebie o powierzchni 105000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 310 m² 237,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dom oferuje do sprzedaży działkę budowlano-inwestycyjną znajdującą się w miejscowości Dorotowo, gmina Stawiguda w województwie Warmińsko-Mazurskim. Dorotowo to pod.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł835 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Zielonczyn, gm. Sicienko, pow. bydgoski, oznaczonej w ewidencji gruntów jako.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 239 m² 106,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój wymarzony dom! w spokojnej w cichej otoczonej zielenią i lasem okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana, częściowo uzbrojona, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż trzy działki przy ul. Toruńskiej w Łęgnowie oferta tylko W naszym biurze Jawa Nieruchomości poleca Państwu unikalną możliwość nabycia działek inwestycyjnych z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - Władysławowo, gmina Łabiszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej okolicy Władysławowa w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 792 m² 29,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna o pow. 4792 m2, objęta planem zagospodarowania (oznaczenie R - teren rolny) - graniczy z działką zabudowaną (rmn - zabudowa zagrodowa i mieszkaniowa jednorodzinna). Obok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz ładnej, dużej działki w atrakcyjnej lokalizacji? Ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł1 140 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Gotowy projekt wraz z dokumentacją | Płaski teren | Uzbrojona | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5200 m położona w miejscowości Trzebusz, między Trzebiatowem a Mrzeżynem. Dojazd do działki prowadzi po płytach betonowych oraz drogą.

Szczegóły ogłoszenia

921 660 zł15 361 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| ponad 15 tys. m 2 pięknego terenu z widokiem na puszczę, położonego tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym, składającego się z 3 działek. Idealny na rekreację i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł14 550 m² 44,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14550 m2 w tym ( rola stanowi 9327 m2 , w część budowlana oznaczona w mpzp mnu - pod zabudowę jednorodzinną i usługową ,.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł3 200 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 3 200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Dęba Kolonia, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na 3 jednorodzinne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka znajduje się w urokliwej wsi Chudaczewo, w powiecie Sławieńskim, na terenie gminy Postomino. Miejsce jest doskonale skomunikowane - do Sławna jest zaledwie 21 km. Otoczenie.