dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana- 30arów W dąbrowie tarnowskiej! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3008 ha, położona w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

182 240 zł1 139 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicach Zatora. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1139 m , położona w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od Energylandii oraz 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

430 640 zł3 076 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka tuż pod Warszawą w miejscowości Stanisławów, w sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Porośnięta kilkunastoletnimi sosnami i brzozami. Wspaniały dojazd Traktem Królewskim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną zlokalizowaną w Siedlęcinie, zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki budowlane o powierzchni 1141 m2 oraz 1221 m2 położone w Zebrzydowicach przy ul. Jesionowej w II lini zabudowy od drogi publicznej. Działki po.

Szczegóły ogłoszenia

5 501 600 zł27 508 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W sulechowskiej strefie przemysłowej - działka graniczy z dawną trasą S3 - przeznaczona w planie miejscowym pod budowę obiektów przemysłowo-składowych.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł700 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 700 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciekoty - gm. Masłów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory można spędzać nad własnym stawem, w ciszy i w otoczeniu lasu. Jeśli marzysz o domu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 790 m² 208,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nad morzem dla osób marzących o własnym kawałku ziemi. Działka znajduje się w urokliwej miejscowości Machowinko k/ustki, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek lub.

Szczegóły ogłoszenia

253 330 zł3 619 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka gruntu o powierzchni 3619 m kw, położona w miejscowości Barwik, na granicy z Szarłatą, w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł800 m² 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybnik Zamysłów - działka budowlana z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 800 m2 w Rybniku Zamysłowie przy ulicy Jankowickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 080 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m . Lokalizacja: działki znajdują się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 685 m² 133,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisiec Działka budowlana 1685 m2 Teren płaski Blisko rzeki i lasu Cena: 225 000 zł Cisiec - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 685 m2, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach miasta. Nieruchomość położona w trzeciej linii zabudowy od drogi gminnej co gwarantuje ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 057 m² 252,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka (nr. ew. 382) budowlana o pow. 2057mkw. (22m. x 92m) i udział w drodze nr. ew.383, położona na terenie krajobrazu chronionego blisko kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 120 m² 19,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ponad 1ha zabytkowego parku. Nieruchomość jest całościowo zadrzewiona. Linowiec - wieś w Polsce, położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie chełmińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł14 589 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 14 589 m2, położony w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Granicznej, w Południowej części miasta. Teren składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 575 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2575 m (nr 1266, obręb Rogóżno, gmina Łańcut - wymiary ok. 21 123 m), położona w spokojnym, rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

297 600 zł992 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na nowym osiedlu domków jednorodzinnych! Lokalizacja: bobolin, gm. Kołbaskowo (tylko 15 minut od Szczecina!) Powierzchnia: 992 m idealna pod dom jednorodzinny. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł928 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9,28 ar Werlas z widokiem na J.Solińskie Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,28 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 26 x 38m.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 236 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o pow. 1236 m2 w Rybakowie blisko lasu przy drodze asfaltowej z minimalnym ruchem samochodowym. Działka objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł16 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.039722, 21.146722 Kawęczyn, gm. Konstancin-Jeziorna Numery Ewidencyjne 84/1 i 84/2 Media Prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł1 310 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Gorczycach, gmina Prostki Na sprzedaż kompleks 8 działek budowlanych o powierzchniach od 1002 m do 1587 m , położonych w malowniczej miejscowości Gorczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 250 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki (2x1250m2) z widokiem na jezioro w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.160 metrów. Zjazd na działki bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.

Szczegóły ogłoszenia

3 117 500 zł21 500 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Zawada, gmina Mstów. To doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości w dobrze skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł up. Powierzchnia biologicznie czynna 20%. Wysokość zabudowy 12m. W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 €2 160 m² 46,30 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ul. Witosa (0.216 ha) Sprzedam działkę budowlaną o nr. 1431 i powierzchni 0.216 ha znajdującą się w obrębie Słubice - Miasto (ul. Witosa). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej działka budowlana w Mławie, woj. mazowieckie Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Krajewskiego, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9,77 m² 7 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, położona w miejscowości Bzianka (gmina Rymanów). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki rekreacyjnej w niedalekiej odległości od jeziora, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 800 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: majdan kasztelański, gm. Józefów. Miejscowość położona w województwie lubelskim, w powiecie biłgorajskim, w gminie Józefów na granicy Roztocza. Działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 093 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6093 m2 w Połchowie gm. Puck. Atuty nieruchomości: - bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej, - doskonała komunikacja z Trójmiastem, - 10 km do Pucka, - 20 km do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 545 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno-budowlana 55 ar, około 27 ar to powierzchnia budowlana a 28 ar to powierzchnia rolna Pierwsza linia zabudowy Wszystkie media przechodzą przez działkę Kanalizacja, woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł5 905 m² 169,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze atlantis nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,5905 ha - 5905 m2. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, pola oraz rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł4 900 m² 142,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w centrum miejscowości Zielonka w gminie Białe Błota o powierzchni ok 4990 m2 Przykładowe przeznaczenie: -biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka k. Warszawy. Marzysz o ciszy i spokoju a jednocześnie chcesz mieszkać blisko Warszawy? Chcesz mieć piękny dom z dużym ogrodem? ta działka jest dla ciebie. Idealne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł6 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korzystnie położona we wsi Rogowo działka pod zabudowę mieszkalną. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Ładna lokalizacja blisko brzegu rzeki Iny. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł3 000 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Propozycja sprzedaży działki w Lepnie gmina Rychliki. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta położona jest w miejscowości Lepno gmina Rychliki. Jednym , krótszym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przemyśl, ul. Opalińskiego (os.Kazanów), jedna z najpiękniejszych i widokowych działek budowlanych (WZ-tka) o pow. całkowitej 2052 m2 (20,52 ara) na wzniesieniu. Super cena. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 700 zł162 570 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość rolna o powierzchni ponad 16 hektarów w miejscowości Wycześniak. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania Tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do kupna przepięknej działki położonej w okolicach nadmorskich. Posadowiona jest na płaskim terenie i ma regularny kształt prostokąta. Działka jest uzbrojona. Zatwierdzony został.